Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC *(29)*-Alaturi de EMMA!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei Revin mai incolo ca se agita sefu` [8D]
fa-i o cafea cu fenobarbital [:D] hai sa va scriu 2-3 bancuri, ca , chef de curat ioc [alcool] Un barbat la librarie: As dori cartea cu titlul "Superioritatea barbatului fata de femeie". Vinzatoarea: Utopie si sf-uri la etajul 1 va rog. Fiul: E adevarat, taticule, ca in unele parti ale Africii barbatul nu isi cunoaste sotia decat dupa casatorie? Tatal: La fel se intampla in toate tarile! Sotia ii spune sotului: * Mai bine ma casatoream cu dracul! * Aiurea, scumpo! Casatoria intre rudele de sange e interzisa! Secretara noua Nevasta unui director afla ca el are o noua secretara. Vine directorul acasa, nevasta il ia in primire: * Secretara asta a ta are picioare frumoase? * N-am bagat de seama. * Ochii ce culoare au? * N-am observat. * Dar de-mbracat, cum se-mbraca? * Foarte repede. Cand era insarcinata nevasta-mea, i-am zis: - Iubito, daca o sa semene cu tine, o sa fie magnific. La care ea mi-a raspuns: - Si daca o sa semene cu tine, o sa fie miracol. ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[:D] Annie, merci de bancuri...Spor la ... [curat]... totusi! Gabi, [;)], stie el ce stie Bodo! Daria, zi-i sefului s-o lase mai moale!!! Ca nu dau turcii![zz] (ptr. sefu desigur)! Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=126360&whichpage=12"]Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu, mi-a iesit testul de sarcina pozitiv!!!! Uau! Nu mi-a venit sa cred ca s-a intamplat asa de repede (prima data a durat un an pana sa raman insarcinata). Acum vom vedea. Tre sa ma duc la un dr sa-mi confirme sarcina. Ce-mi pare rau e ca mai facusem unul sapt trecuta si a iesit negativ asa ca m-am dus linistita la raza la genunchi (ma doare si nu stiu de ce, ca toate anlizele au iesit bune) si am luat si siropuri de tuse la greu. Ufff! Acum am intrerupt totul si sper sa fie bine. Numai ca-l tot ridic pe Andrei si e greut nu gluma. Andrei papa biscuiti dar nimic. Nu vor sa iasa caniniii astia deloc. Mai asteptam. Oircum noptile sunt tot cu plansete. Il mai las sa planga fara sa vin in camera la el si mai adoarme la loc. Cand vad ca nu se opreste vin la el si-l tin in brate pana se linisteste. Cam astea-s noutatile de la noi. Pupici si numai bine! emma
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow, ce veste frumoasa, Emma, sarcina usoara si fara nicio grija ! Ce poate fi mai minunat decat sa ai doi copii de varsta apropiata [flo] Felicitari !!! [bis] Annie, [pk][:D] dementiale, multumim ! Katty, a mers pana in oras mister sefu`, sper sa revina cand il chem io [:D] ________________________________________ Daria & felina fioroasa [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa te linistesti din doua motive: embrionul e mult prea mic sa fie atins de razele facute la picior , iar daca era Doamne ferste ceva de rau, nu ieseau 2 liniute acum . Asteptam vestile de la doc [bis] ________________________________________ Daria & felina fioroasa [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Emma, felicitari [bis] , sa fie intr-un ceas bun! Deci urmeaza fetita...[:D] Si eu cred ca nu ai a te stresa! Vb si cu doctorul sa-ti zica ce e de facut! [majoreta] Va scriu si niste bancuri ptr. descretirea fruntii!!! Nota 4 Bula suparat ajunge acasa: - Tata, am luat un 4 la matematica! Bang, bang, ii da tata-sau doua palme. A doua zi iar: - Tata, am luat un 4 la fizica! Bang doua palme din nou. A treia zi: - Tata am luat un 10 la muzica! Bang inca doua palme. - Ba, tata, dar am luat 10!!! - Dupa ce ca nu inveti, iti mai arde si de cantat, nenorocitule! ***************************************** Adrian Nastase, Theodor Stolojan si Traian Basescu naufragiaza pe o insula pustie. Aflati pe plaja, Nastase se erijeaza in conducator al grupului si le propune sa o ia toti trei pe alta parte ca sa poata sa isi creasca sansele de a gasi resurse pt supravietuire. Zis si facut, se despart. Nastase merge ce merge prin padure, cauta, ciuleste urechile, dar degeaba! Nici urma de ceva comestibil, cat de cat... Intr-un final, ajunge intr-un luminis in care Basescu tocmai isi facea un gratar! Fericit, se duce la el si il imbratiseaza! - Bravo, Basescule! Mai Traiane, eu intotdeauna te-am admirat. Stii sa te descurci in orice situatie, se vede ca ai fost marinar... ce mai, esti tare! Auzi, intre noi fie vorba, mie Stolojan asta nu mi-a placut niciodata! La care Basescu, sec: - Nu-ti place, nu mananci! Edit am scos cateva bancuri ca sa nu fiu acuzata de rasism![:D] Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=126360&whichpage=12"]Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Ziulicaaa!!! Am venit si eu cu cescuta cu cafea!!! Cine mai doreste!!!Cine mai pofteste!!! katti fain rau horoscopul din data de 27.01. Eu chiar am primit vestea cu marirea de salariu!! 10% spor de fidelitate + 7,8% ptr. inflatie…. Iar in zodiacal chinezesc sunt maimuta. Dar nici eu nu intreleg faza de descendentul.. dany sanatate sotului si sa gasiti cauza cat mai repede!! O cauza poate fii si lipsa calciului .. (imi dau si eu cu parerea..) Si apropos de fumat, PROMIT ca reduc nenorocitele astea de tigari iar in scurt timp le las!!!Sper sa reusesc. Pup si nu mai plange!!trebuie sa fie bine!!! catutza Muuuulta sanatate tatalui tau!! ]b]Daria imbratisari Giuliutzei (fermecator , si frumos copilutz ai!!!) iar tie un pupushor urias ca mereu ma faci sa zambesc cand iti citesc postarile!! Leditia jmecheras rau bb David pup eu nasucul lui!! Adi buna ideea cu serbarea de iarna.. ca chiar acum am auzit la radio ca vin ninsorile … auuleeeooo abia astept!! gabitz un pupic ptr. Donu dragutzu …Doamne ce m-a impresionat!! Unul ptr. tine , si inca unul ptr. burtica!! Ralu Spor la muncutza!! Annie spor la trebica si tie!! (cu toate ca sunt sigura ca ai terminat pana acum..) Woooaauu Emma ce veste suuuper!!! Sarcina usoara iti doresc si sa lasi canuta in care ai baut cefeaua pe forum… la vedere sa beau si eu dupa tine…[:D] Eu am fost ieri la eco la Giulesti .. In mare parte totul este bine . M-a pus sa repet Fibrinogen-ul ptr. ca este cam mare.. Ieri am fost si la stomatolog sa imi scoata o pardalnica de mesea care ma durea si se inflama. Din pacate nu am mai avut timp sa o tratez ptr. ca trebuie sa repet analiza Fibrinogenului dupa o saptamana. Ca daca valoarea nu scade inseamna ca infectia este in alta parte . Vaaai da ce bazaita si fricoasa sunt!! Noroc ca erau copilasi acolo la stomatologie … ca altfel plangeam…(acum rad… ca deh … am scapat..). Imi era teama ca sperii copilutzi oamenilor.. Asaaa la eco s-au “vazut” 7 foliculi mai mici de 10 mm…Si unul de 14mm (7 …hmmm nu am avut in viata mea atatia… O fii de bun augur!!) Mi-am cumparat si medicamentele. Acum astept cumintica sa vad daca scade amaratul asta de Fibrinogen si sa mai repet transaminazele. Si cum am promis incerc sa ma las de fumat!!! Intai le reduc… banuiesc ca nu la pot lasa din prima… Hai ca m-am intins ca o placinta!! Va pup !!!
[url="http://community.webshots.com/album/549408998XEKeMr"]PERLUTZA [/url] sufletzelul meu!
Copilutz'-> viitoare mamica de copilutzi[/b] [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello dragutelor Hai ca mi-a mai revenit oleak inima la loc dar nu de tot! Nea doctorul e super ocupat vine lume la el de peste tot nu e cu programare... dar trebuie sa stai acolo la usa la rand.A fost socrela a luat programul...si abia lunea cealalta ajunge Edi.Sper sa nu se mai intample nimic aiurea intre timp. Oricum din seara asta luam tensiunea si dimineata si mereu...Fac tabel sa vedem ce si cum( creste -scade etc). Au socrii aparat si ni-l imprumuta! Emma[pk] suuper vesti ne-ai dat! sarcina usoara si fara probleme iti doresc![pup] Copilutzule-foliculasii aia sunt fara stimulare????Atatia?? Stai mama linistita! Repeta analizele cu schepsis si apoi incepe inhibarea/ stimularea cu TOATE PANZELE SUS! [olala][8D]HAI CURAJ CA O SA FIE BINE!!!![pup] multumesc fetele pt. gandurile voastre bune! Offf nu stiu de unde toate astea si incertitudinea asta ma omoara![bang]Nu lasam neinvestigat !Sper sa fie bine pana la urma! Doamne ajuta! Ca sa fiu si eu in ton pun si eu un banc ce l-am primit pe mail :))[:D] Un individ e nevoit sa opreasca masina din cauza aglomeratiei din trafic. Deodata, cineva ii bate in geam. -Domnule, teroristii i-au rapit pe parlamentarii Romaniei si cer 100 milioane dolari pentru rascumparare. Altfel, ameninta ca ii vor stropi cu benzina si le vor da foc. Acum, mergem din masina in masina si facem si noi o cheta. -Bine, bine si cit da fiecare? intreaba omul din masina -Cam 5 litri...... Adi sau cine stie -vreau si eu o reteta buna de placinta cu iaurt.Am luat o sticla de iaurt si pfui... e acru ....si ma gandeam decat sa-l arunc mai bine sa-l fac placinta dar nu stiu cum...Help! Tuturor fetelor [pup]Daria,Ledi,Aurorra,Adi, Isa,Katty,Lilia, Annie,Raluca,copilutzu,Gabi,Emma, Cata [flo] Eu diseara voi face un pui la rotisor cu mujdei si mamaliguta... iar pt. maine fac o ciulama de ciuperci tot cu mamaliguta...caci maine este post si sarbatoare. Si as mai vrea sa fac ceva de post dar nu-mi vine nimic- poate un orez cu legume!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...