Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

sunt disperata


Recommended Posts

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mai da si tu ceva amanunte ca nu inteleg nimic. In primul rand mi se pare ceva aiurea in mesajul tau ca nu stiu pe nimeni care sa fi fost intai la tribunal si apoi sa ia copilul, dar recunosc ca nu stiu legea noua. Normal mi se pare sa iei (ai deja) copilul in momentul in care ai aceasta hotarare?! Cristina si [zana] Ale Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand felicitari! De acum poti spune: "sunt fericita" nu "sunt disperata". Mi-era frica ca esti inca unul din acele cazuri...care au fost respinsi...in rest habar nu am ce sa zic, si eu credeam ca ccc copilul e la tine, la nivelul asta :)) Bafta multa!
...fiecare mâtzã pe limba ei piere ... [zz]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in 25.11.05 am fost citati la judecatoria .... " admite cererea pretentei DGA.... - (judet)incredintarea in vederea adoptiei pe perioada de 90 zile a minorului ..... Judecatorul ne spune ca putem lua copilul acasa si pentru o jumatate de ora am fost cei mai fericiti viitori parinti dupa care primim un telefon si n-i se spune ca acea hotarare nu are nici o valabilitate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cine v-a sunat? Cine contesta o hotarare judecatoreasca si pe ce temei? E ceva ciudat la mijloc.... Cred ca trebuie s alamuresti cu juristii de la DPC, nu ei ti-au depus actiunea? Ei trebuie sa stie exact ce se intampla, vorba Irinei, nu am mai auzit asa ceva. Mult succes! Cristina si [zana] Ale Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulia,mi s-a facut pielea de gaina.Cum se poate asa ceva? Eu sunt in perioada de 30 de zile de cand naturala a dat declaratie ca renunta la bb.Mai am 13 zile de asteptare.Simt ca ma ia naiba.Poti sa-mi spui si mie ,in cazul tau ,cum a fost pana cand te-au chemat la tribunal pt incredintare?Te roooooooog! Nu mai pot sta fara Emma nici o clipita.Cam cat a durat?Eu vreau ca de sarbatori sa fim trei.Aa..voiam sa-ti spun ca desi lociesc in Craiova de ceva vreme sunt nascuta,crescuta la Buzias.Acolo locuiesc parintii si fratele meu.Iti tin pumnii...si nu ma uita cu raspunsul! corina urziceanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Corina trebuie sa-ti spun ca totul a mers destul de repede am vazut baietelul ne-am inprietenit foarte repede ne-am placut din prima clipa, si in 3 saptamani am fost chemati la tribunal pentru incredintarea copilului in vederea adoptiei.Am primit si aceasta hartie dar aici ne-am inpotmolit. Judecatorul ne-a spus ca putem lua copilul acasa pe o perioada de 90 zile, si in jumatate de ora s-a schimbat totul.A picat cerul peste noi.Te tin la curent cu tot ce se intamla in continuare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...