Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele*(26)*


Recommended Posts

[flo] fetelor va multumesc mult de urari![flo] acum sa ma vad cu actele semnate si sunt si mai linistita [:D] Annie , tu tot racita esti?[:(] mergi totusi la un doctor ca prea dureaza raceala asta a ta! Adriana , tu ce faci, cum te mai simti? serbare cand aveti? Leditia, i-ti urz de acum nastere usoara si bebe sanatos, mancacios si somnoros [:D] cum nasti? Dany , cum a fost astazi la teze? Gabi , abia astept sa ne spui cum a fost la serbare ! sa nu uiti sa faci si poze!!! am facut si noi aseara bradul, Bia e super incantata si entuziasmata nu stie unde sa se uite mai intai si pe ce sa puna mana. Joi avem serbare la gradi si abia astept sa ii vad fatza cand o sa apara Mos Craciun, sa ii vad ochisorii cum se lumineaza [il], pot spune ca acum de cand lucrez parca as gigiulio mai mult, abia astept sa ajung la ea la gradi sa o iau acasa sau noaptea dupa ce adoarme bag nasul in gatul ei si o miros ca mi se pare si acum ca miroase a bebe mic si laptos chiar daca nu prea mai bea lapte [:)] [*][pegeam] ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata, cafea Cata, Katty, congrats [pup] meritati pe deplin Dodo, felicitari , care e secretul in "imblinzirea soacrei" eu nu mai sunt racita, a ramas doar tusea, dar am fost la doctor, nu merg iarasi ca platesc consultatia cat nu face, ca sa-mi dea un sirop de 2 lei, secretul l-am descoperit tusesc numai cand vorbesc ...mult [:D][:I] asa ca o sa=mi tin gura mai mult inchisa (poate reusesc) ma simt aiurea, ca voi va laudati cu serbari, si noi nu avem [:(] va pupic [pup] ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annie, [grup] fii serioasa, cum fras sa te simti aiurea. [flo] Moamaaa, ce descoperire, si io am ragusit aseara ... pe motiv ca am urlat la Giulia cat m-au tinut plamanii [:D] Dup`aia am facut pace ... dar atatea prostioare face incat ma depasesc nervii [:D] Haideti la semnat condicuta ... Peste o saptamana e ajunul [pk] Eu voi face sarmalute in oala de lut[pofta], ceva fripturica de porc, voi cumpara si voi praji carnaciori; dulcegarii ... nu stiu ... ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza pe fuga si de la mine Chiar daca sunt in criza de timp tot intru cateva minutele [:D] Catutza si Katty[flo][pup][pk] felicitari dragutelor! Dea Domnul sa fie totul bine! Annie[pup] sa treaca racelile astea .Si eu am tras cam 2 sapt. am bagat pastile ca nu am mai avut incotro...acum multumesc lui DD sunt mai bine!Imi pare rau ca nu aveti acolo serbarici! Gabi - ma bucur ca a fost bine cu "soacra" .Tot raul sper bine pana la urma..Doamne -ajuta! Azi va serbaluiti zici!!! Sa ne spui ce a primit de la acest "MOS" caci inteleg ca daca a fost cuminte...tot o sa vina Moshu pana pe 25 corect????[:D][olala][pup] Ledi [pup] tu cum mai esti? Tot 2 in 1? AMR cat?? Scoatem [pk] majorete, ceva?? Raluca- ma bucur ca sunteti bine! Cupilu' are personalitate...toti au...dar stand asa sa ma gandesc ( nu ca al nostru nepot nu ar avea...ohohooooo) daca nu ar avea iar ar fi rau...asa ca noi ne-am resemnat![bang] Daria, Lilia, Aurorra,Adi,Emma, Nikolle[pup] Catutza - merge cu corectura...mai am 20 din 52 le termin repede! S-a dat mai greu la geogra' anul acesta! La istorie au fost super banale subiectele.Desi am multi copii s-au plans si pe buna dreptate...nu a fost greu cat au fost numa' chitibusuri! Offf... Nu am dat note mici cateva tot am dat sub 5 ca asta a fost )dar nici prea mari nu au fost ( putine note peste 9,5) dar mai am 2 clase( unde mai astept grosu ' de note) .E adevarat ca am si o serie mai slabuta anul acesta!Dar totusi am pretentia ca sunt copii mai buni...mai rasariti decat altii! Asta este...poate sem. 2 va fi mai bine! Noi maine avem serbare... nu prea si-au invatat sper la repetitia de azi sa fie mai bine.Dar ei sunt actori buni...mai improvizeaza...Dupa serbare avem petrecere pt. 14 dintre ei cu tort, cadouri si niste diplome frumoase+ insigne cu Happy Birthday de la dna. dirig. pt. ei![:I]Sper sa apuc sa fac pozici! Vineri avem program de spectacol/ patinoar nu stiu ce sa aleg! Aaaa si maine e ziua sotiorului meu...face 34 de ani (devine mai mosulica nitel)...petrecerea cu 2 randuri de musafiri sambata( prieteni) si duminica rude si nasi. Inca nu m-am hotarat ce sa fac .Niste idei de salate aveti? Adi, cata...nu radeti...dar cum sunt fursecurile cu piper [:I] ...ooops...sunt ignoranta...dar nu am auzit pana acum?? [:I] As vrea sa fac acel chec cu masline mai puneti o data linkul ca nu mi l-am salvat! Aaaa si noi vom impodobi pomul in seara de Ajun!S-a mai dus un an!! Cand o fi trecut asa repede??[q] Multumesc! Va urez o zi buna! Fug intr-ale mele! [pup] Dany
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana , deci asta faci tu de nu mai ai timp de forum! [il] arata superb, chiar te apreciez ca poti face asa ceva [pup] Dany , nu stiu cum sunt fursecurile cu piper [ups] dar nu as incerca sa fac [:D] Sa faci poze la serbare sa-ti vedem copii, asa mi-e de draga perioada asta...peste tot se aud colinde! [*][pegeam] ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...