Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele*(26)*


Recommended Posts

Gabi , sa ne spui ce reactie a avut Bogdan cand a gasit nuielusa [;)] Annie , ce cadou ai luat pentru baiat? la noi a venit deja Mosul , cand a dormit Bia la pranz , am zis sa vina atunci pentru ca Mihai e de noapte si maine ajunge tarziu acasa si sa fie si el sa vada reactia fetei! A fost super incantata de cadouri (sincer nu i-am luat cine stie ce : o pausa, o bratara, un inel, o ciocolata si un set de creioane cerate) dar ea a fost super incantata [il] Dany,Katty,Adriana,Daria,Raluca,Anca,Aurora [flo] ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

seara buna cata, dupa veri de 45+ de grade 20 ti se are frig, bate vant "rece" e innorat, usi si geamuri facute la dacia {nu se inchid etansh, pe jos numai gresie, si te ia cu rece, noaptea sunt la 15 grade, eu sunt mai friguroasa de fel, deh dominata de soare , leoaica get beget [:D] ptiu ce mandra sunt, sa nu ma deochi lui clau iam luat o gramada de dulciuri, o parte si pt craciun ca am gasit ceva mai deosebit, fiind dat ca aici e tara musulmana, si .... de aia am fost la dubai sa nu aibe ceva ce poate avea oricand, niste bagete care se lumineaza , ca e fascinat, un avion, si atat, ca mosul e la buget de criza dar nu am avut timp sa jumol nici un copac, asa ca nu nuielusha [q] probabil ca la shoshoni mei o sa gasesc o padure intreaga ah mi-am luat 2 pijamale pup trupa de feline si felinutze! [pup] ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata, [cafea] car' va s-a zica v-ati culcat devreme s-a poposeasca mosul si la voi ? i-a spuneti-mi si mie , dragele babei, ce bunataturi v-a adus? eu v-am spus mi-am luat pijamale. asta noapte la 12 eu jumuleam pomi, aveam jos la bloc, dar nu-l vazisem si nu puteam s-a dorm daca nu aducea la puiul meu o nuielusha, asa ca acuma are una cu funda albastra [:D] Abia astept sa se trezeasca! [pup] ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] Annie, esti bestiala [pk] Buna dimineata si de la Oradea, aseara a fost o nebunie la noi si-o alergatura, dar pana la urma a iesit bine. Deh, Murphy nu doarme[8D] [s] tuturor ce-si serbeaza onomastica azi ! Am sa revin cu pozici. Pup trupa [pup][pup] ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatzaaaa... am venit din partea Mosului cu cate o cioco' la voi dragelor !Ati fost cuminti??? Nuielusa nu am cautat!!![:D][:)] Observati cat de matinala sunt da??? In cursul saptamanii nu am timp ioc de scris desi de citit am citit!Ca nu poci fara voi![pup]Observati ca pot pune emoticoane...deci s-a reparat P.C-ul!!![pk] Ce am primit eu :(mereu face ce face Mosu' si ma pacaleste ) de fapt ma amageste zice ca a fost sarac ca a venit doar cu un baton cu susan( io nu m-am suparat l-am primit !!) dar peste vreo 2 ore chiar la miezul noptii ce a gasit fata in cizme( o maaare punga de bunataturi)! De fapt amandoi cautam ca doi copii si ne bucuram de tot ce gasim inauntru! Am primit o cioco' maare, doua mai mici de firme diferite, un fel de minitort tot cu cioco', un strugure maare( stie Mosu' mereu sa-mi puna!!), o sticla de Tedi mica,si cam atat!Da sapt. trecuta nu am rezistat si mi-am luat si eu o pijama ![:I]Asa bonus!Eu ma declar multumita![asia]Mosul a fost darnic si anul acesta![asia] Si acum detaliere: Daria[pup] waw...abia astept sa ne pove' despre Giulik( reactii, impresii la cald...detalii)[:D] Ledi[pup]-gata bagajelu'??Ce frumoos! La tine vine Mos al mare cu cadoul cel mai frumos posibil!!!![olala]Vezi ca totusi a trecut timpul???? Aurorra -[pup] delfinasul cumintel!!Si mamica multumita!Ma bucur ca sunteti bine! Anca???- nu ai mai scris de mult! Adi- finuta la cerinte de Mosh fata ta![8D]Cum a fost la serbarica?? Ai reusit sa faci ce ti-ai propus??[pup]Ai fost cuminte? Cu ce a venit Mosu'? Katty- la ce spit a fost o perata sora ta si cine a facut interventia?? Sper ca a trecut cu bine peste primele zile de dupa! Insanatosire grabnica si refacere rapida! Doamne Ajuta sa fie bine![pup] Ce reactie a avut Andrei ? Cum a reactionat la cadourile Mosului? a primit si nuielusa sau nu??[:D] Lilia-[pup] sa stii ca noi te iubim...sper ca nu te-am suparat !!Te dau pe lista la disparuti! Macar intra putin sa stim ca esti bine!!!Plizzz![flo][pup]Amelia e bine? Ce a primit de Mosh?? Annnie[pup]- sa stapanesti sanatoasa achizitiile!![8D] Sa ne spui cum a primit Clau nuielusa si cadourile! Tot frig e la voi?? Mai ieri la Buc. o zi de ziceai ca vine primavara...cald si bine! Raluca- a venit deja Mosul si la voi nu??? Cum mai sunteti?Ce face puiul?[pup] Gabi- mai pana nasti..oricum fac cumva sa-ti trmit sacul de hainute de la fina mea!Sunt cam unisex cred...oricum cred ca prin ianuarie ajungem noi sigur la prietenii nostrii de la C-ta si dam o fuga si pana la tine ![pup]pe Bogdanel si pe colocatar![8D] Nikolle [pup] voi cum sunteti?? Ce-ati primit de Mosh?? Cuminti??? Cata-[pup]- ce panarama de administrator aveti voi acolo?? A papat banii sau cum?? Sa-l dea cineva in judecata ! E inadmisibil!!! Cum se mai simte Bia??? Scumpa de ea...normal ca s-a bucurat de cadouri... doar sunt de la Mosu' nu?? Orice copil se bucura!I-am luat si eu lui Teo ceva dar pacat ca el nu prea intelege la varsta asta mare lucru! Azi avem un sarbatorit ( pe nasul nostru de cununie) si cred ca nu scapam fara sa trecem pe la ei! I-am luat un ceas , un set de pahare de votca( super interesante...nu mai vazusem si f. grele) si prob. mai iau ceva de baut. Sapt. viit . e ziua lu' mami meu ( i-am luat cu sor'mea niste cizme care-i sunt cam mari si azi mergem sa le schimbam). Azi as vrea sa mergem sa cautam si masa plianta( ca pe cealalta am dat-o de buna degeaba fiind prea lata...pasarele de-ale mele)acum caut una ingusta sa nu ocupe loc mult ca nu dispunem de spatii prea mari![q]As mai vrea sa ajung si la Muz. Taranului Roman( vedeti ca sunt spectacole pt. copii -pretul unui bilet e 7,5 lei)si afara e targ ( vreau niste turta dulce si un cascaval afumat).Daca nu ajung azi..maine cu siguranta! Si cam atat... au inceput tezele unice( zapaceala, brambureala, eu inca mai am teste de dat...abia sapt. asta scap...si de corectat ...valeu doamne) .Am si serbarea de pregatit...petrecerea lor de sf. de an de dupa serbare( aici le coc impreuna cu parintii si cu complicitatea lor diverse surprize- iar ei se bucura desigur...si abia astepta sa vada cu ce-i mai surprinde Doamna anul asta!!) [8D] Gata...ies ca monopolizez paginuta! Am scris pt. o saptamana! Va pup si va urez un We. fain!Cica maine ar ninge la Buc. Eu abia astept![olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna celor mai si mai... La multi ani! de Sf Nicolae[:D] Asa a fost la noi in aceasta dimineata: A "benit(venit)...a benit[:D]" a fost prima propozitie pe ziua de azi...apoi liniste si putina tristetze(a dat cu ochii de nuielusa)..o ignora si trece la cotrobait prin pantofi si ghetute.[:D] "Maniii,maniii... offf... mamiiii ai bautt(vazut)[:D]!?A benit!" "uite-l piu(puiu),bifa(girafa)mof(mov)...[:-@][:-@][:-@]" si astfel a enumerat tot ceea ce a primit atat de la Mosul de acasa cat si ce-i lasase Mosu la o prietena [;)].Si astfel a trecut pe langa nuielusa ignorand-o[8D]. Intr-un final ma intreaba daca de nuielusa e acolo pentru ca ieri la gradi.... si a inceput sa spuna ce prostiutze a facut ieri[pk] [pup] [grup] revin [asia]
Blogul lui [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Bogdan-Andrei [/url] [url="http://bn.lilypie.com/clIZp3/.png"]Varsta lui Donu'Bodo[/url] [url="http://bd.lilypie.com/2fxOp3/.png"]Varsta lui BB2[/url] Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! [ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, mai, ce matinale sunteti! Super! A venit mosu si la Andrei, ghetutele lui au fost pline de dulciuri, biscuiti, napolitane si un ou mare de ciocolata cu mos pe el si inauntru cu o testoasa ninja, a gasit mosu si i-a adus si o masina de F1, nuielusa n-a gasit, dar si copilul a fost cuminte. Annie, m-ai binedispus de la prima ora![:D] M-ai amuzat cu jumulitul copacilor... Daria, multumesc [asia] ca ai nominalizat toate mamicile de aici de la Leoaice la Gala Laureatilor... Catutza, sora mea a ajuns ieri acasa, sta mai mult in pat, dar oricum e mai bine decat la spital! V-ati gandit frumos sa fiti amandoi acasa cand gaseste Bia cadoul de la Mosh. Dany, sora mea a fost operata la Filantropia, de o doctorita Zoe nu mai stiu cum, cu care a si nascut acum 4 ani! Totul a fost ok, dupa cum vezi! Intrebai de Lilia, Lilia e bine, eu mai ma intalnesc cu ea, dar are mult de alergat la serviciul ei! La multi ani nasului tau si mamei tale! Distractie placuta la Muzeul Taranului, e aproape de noi, ma tenta si pe mine sa mergem mai ales ca e asa frumos afara! Gabi, ma bucur de bucuria lui Bogdan!!! La multi ani tuturor sarbatoritilor de azi, Nicolete, Nicolai!!! Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza! [cafea] [s]LA MULTI ANI, de Sf. Nicolae! [s] Annie , super tare cu nuielusa ta in fata blocului in miez de noapte! [bis] sa ne spui cum a reactionat Claudiu [:D] Daria , abia astept poze de la voi si mai multe impresii. Giulik cred ca a fost super incantata! Katty , ma bucur mult ca e bine sora ta [flo] ce ai mai rezolvat cu serbarea, ai gasit costum? Dany , strengar mosul tau sa te pacaleasca cu un susan [:D] Gabi, ce tare Bogdan, a ignorat total nuielusa, stia el ca nu e pentru el [;)] La noi au fost aseara 4 televiziuni si au filmat , au dat pe OTV in direct la 12 noaptea...acum sa vedem daca o sa aiba ceva rezultate demersurile noastre.Administratorul nu e de gasit, numai el si Dumnezeu stiu ce a facut cu banii, nevasta lui plange si spune ca nu mai stie nimic de el de 3 zile [:(] e trist, mi-e mila de ea dar mai mile mi-e de copilul meu si de noi ca platim luna de luna intretinerea si numai noi stim cum facem sa nu avem datorii si acum ne trezim ca nu avem lumina platita de 8-9 luni [bang] [*][pegeam] ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatza si de la noi!!! Vad ca ati fost cuminti ca a venit mosul!!! La multi ani de Sf Nicolae si numai bine tuturor!! Am fost si noi cumintei si a venit si la noi mosul,cu dulciurele,am primit ce-mi place mie cel mai mult adik bomboane raffaello,yamyyy[pofta],si pentru delfinasul mic a adus o salopetica pufoasa si un ousor kinder pe care o sa-l pastrez, o sa scriu data pe el si o sa il arat cand mai creste sa-i zic ca e primul lui cadou de mos nicolae[:)] Pupam toata gasca de leoaice si va dorim un weekend minunat!! Aurora si Robert-Matei,delfinas iubit!!! http://b1.lilypie.com/Eh0Wp3.png http://community.webshots.com/album/568402632oVgYXj
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani si multa sanatate tuturor ce poarta numele Sf.Nicolae! Ma bucur si eu de bucuria copiilor vostrii..[flo].. Bb meu a primit o cremutza de corp,ca i-a atarnat tati sosetica de patut si doar trebuia sa-i punem si lui ceva.[:D]Insa el s-a bucurat mai tare de ce a primit si mancat mami[:D],dulciuri(bomboane ferrero rocher,ciocolata neagra cu alune intregi de la heidi),fructe,iar de la mama soacra am primit un halat si o camasa de noapte(vad ca lumea imi ia chestii de spital sa ma duc sa nasc si eu ma incapatanez sa aman momentul :)))) )Totusi ieri am spalat toata ziua lucrusoare de bb mic si scump..am facut si niste boacane,dar tot a venit Mosul la mine[:D] Mi se pare ca mi-a coborat burtica si azi noapte am avut toata noaptea dureri de burtica ca la ciclu,dureri de bazin la greu..dar nu stiu ce-am avut ca m-am incapatanat sa le ignor si sa dorm (ieri m-am obosit destul,asa ca aseara am picat rupta intr-un somn adanc) M-am trezit tarziu in dimineata asta,eu care eram foarte matinala si m-am trezit cu gandul la cozonacul cumparat aseara tarziu din Carrefour...sa mai zic ca al meu abia a apucat sa manance o felie din el?[:I] Va pupic si va doresc un weekend placut.[flo] [URL="http://community.webshots.com/user/leditia"]POZE CU NOI[/URL] [URL="http://md.lilypie.com/eAnfp3.png"]Minunea mea[/URL] [gravi]34+ cu David Christian[pegeam] sau [*] David Gabriel[baietel] [ruga] [majoreta]AMR- CEL MULT 6 SAPT.[majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...