Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri(31)


Recommended Posts

salutare suntem alive ....... in rest cum stiti : mama intra in sapt 9 de spitalizare .... P e ok , am descoperit niste avi cu insecte si e fascinat . pup D sunt cam dusa cu capu' si dau rotocoale la butoi..... [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunard20061129_-8_P.png"]BeBelusca[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mayaione, e superba pitica, e o frumoasa, o dulce, o printesa..mooor de dragul ei..este superba dani, mai chiar nu stiu ce sa-ti zic...ma gandesc la tine..nu stiu cum de mai rezisti koko, sanatate multa si pupi lui pascal angi , sanatate si iuliei,pupicei fetitei cu coditze dbunny, sanatate si lui paco valabil si pt draga mea di...esti de admirat si sa-ti dea DD putere. pupa muschetarii va pup pe toate dolores si [bonjovi]David Cristian -22.11.2006-
"Ar trebui sa fim recunoscatori oglinzilor .... pentru ca reflecta doar exteriorul "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

sapt asta merg la cluj, cu serviciul, asa ca am treaba multa...

suntem iar bolnavi, si eu si copiii. adica nu cred sa fii facut pauza de cateva sapt incoace. dar ce mai conteaza?! [alcool] bina ca am reusit sa ma ridic din pat de dimineata [:D]

si, in mod inexplicabil, imi era greata fix ca la sarcina [:D] dar nu, 100% nu am sa fiu gravi. decat daca n-o fi ramas steriletul gravid [:D]

 

in alta ordine de idei am 1 luna jumate de ne-fumat si simt ca am depasit perioada de sevraj. si mi-e tare bine [8D] acum mai trebuie sa slabesc cele 3 kg puse cu ocazia ne-fumatului.

 

fug la treaba, mai viu [pup]

 

 

O minune de bazar - Sonia si Andreiid="green"> /

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13id="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MAYAIONE....ana e superba,e stilul de fetita care trebuie pozat pt revista.serios!este nu numai ca frumoasa,dar foarte fotogenica,are ceva artistic.exploateaza!tu cum mai esti?

 

DOLORES....sar' na![pup]

 

Citat:
align="right" id="quote2">in alta ordine de idei am 1 luna jumate de ne-fumat si simt ca am depasit perioada de sevraj. si mi-e tare bine acum mai trebuie sa slabesc cele 3 kg puse cu ocazia ne-fumatului.

 

DIANA.....mie dupa vreo 2 luni mi-a venit sa fumez iar,apoi la vreo 3 luni...si tot asa ma incearca cate un gand.acuma depinde cat de tare te tii.eu te sustin si sa stii ca ma simt excelent daca nu fumez.de fapt stii ce m-a facut sa ma las de fumat????copchii....imi era rusine de ei.ma vedeau nu pt ca fumam in casa,doamne fereste...nimeni nu fumeaza la noi in casa...ci pt ca eu am niste geamuri mari la balcon,de sus si pana jos...si cand ieseam la fumat copchii stateau cu manutele si cu mocusoara lor lipite de geam pana terminam eu....parca erau niste pui de matza...imi era mila de ei si ma simteam al naibii de vinovata....asa ca am hotarat sa nu mai fumez...pt ei!sa o tii tot asa!!!

 

DANITA....sanatate mamei si lasa butoiul,ca a intrat una in el de nu mai vrea sa iasa si sper sa nu mai iasa crede-ma nu vrei sa stii cine-iid="size1">.[pup]

 

mersi pt raspunsurile referitor la intrebarea mea cu laptele....ca eu chiar nu stiam daca in bibe le dati lapte de la "alimentara" sau de la cutie,pt copii.eu tot de la cutie le dau,de la milupa si lapte obisnuit beau la micul dejun,seara...insa in bibe le dau de care ziceam,la cutie.oare pana cand???

 

ANGI...nu am mai fost la sky.sper sa ajung iarna asta,mai ales ca acum muntii sant imaculati.a anins aici de cateva zile continuu si este absolut superb.sper sa ajung pt ca imi doresc sa ajung,dar ba eu am gatul in pioneze,ba nu am cui sa las copchii...

 

eu ma lupt in continuare cu sophia care vrea sa faca pipi la wc direct dar acolo mimeaza din gura ca face pisu si cere sa-i pun pampers.daca nu-i pun,nu am sanse cu ea,se tine,o doare vezica pt ca o vad cum merge si plange.....offf daca o mai vad si pe ea ca face pisu la wc...mai traiesc 500 de ani.pascal face la olita.nu-i el mai tare ca ea,ca si de la olita la wc e un pas mare....asa ca tot pe sophia o consider mai "avansata" chiar daca nu da drumul la pipi inca....offf treaba grea cu olita asta.cel putin pt mine care trebuie sa ma ocup de doi in acelasi timp....reusim noi pana la urma...

 

Pascal si Sophia

http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM

 

fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta.

http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MIRONA....tu cum esti?voi cum santeti fetelor?cand ai termin sa nasti????

 

pup toate fetele care nu au mai intrat demult pe la noi...

 

Pascal si Sophia

http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM

 

fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta.

http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce am eu impresia ca Dani o sa treaca de la Pampers direct la wc[alcool] fiindca olita nici in vis n-o dorim/folosim...in schimb pt wc simtim atractie, ne urcam, mimam sa facem caca, adica se screme[:D], dar nu face...si si la cresa is antrenati tot la wc, mai mititel el, dar e wc, nu olita.

 

Mayaioaneid="red"> ce fetita supeeeeer, cum zicea si koko, demna de pus in revista[pup]

 

dianarusid="red">...[:D] o prietena tocmai a ramas insarcinata cu sterilet cu tot...adica steriletul l-a eliminat si nu si-a dat seama...din pacate a pierdut sarcinaid="size1">

poate-i gripa...eu la gripa am greturi si-o stareeeee de calcata cu trenu

 

Doloresid="red"> de David nu ne spui nik? o pozica ceva?

 

kokoid="red"> sa stapaniti sanatosi noul pc. A mai tusit Pascal?

 

danitaid="red"> ne rugam pt mamil tau sa iasa cat mai repede

 

Noi inca cu muci...ceva de groaza,adica trec, si dupa 2 zile iar apar...si Paco-i la fel. Macar i-a revenit pofta de papa...baga ca spartul, in special salata verde cu porumb din conserva[alcool] cred ca avem 17 kile, in iarna asta i-am luat vreo 4 bluzite de bumbac cu gat marimea 2 ani, si una marimea 4 ani...noroc ca am luat una marimea 4, ca nu-s mai bune de el alealalte...alti bani alta distractie! Si pantalonii i-am ramas scurti...acu ce haine-i iau? inca nu-i nici primavara, dar nici iarna n-a trecut!!

 

 

Dbunny si [copil] Daniel

poze Daniel

 

I never said it would be easy, I only said it would be worth it...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] pe toata lumea si multa sanatate bolnaviorilor.

Mayaid="red"> tare frumoasa pitica.[flo] Tu cum te mai simti?

Kokorinaid="red"> sa stapaniti sanatosi noul PC.

Danitaid="red"> ai grija cu butoiul.[flo]

 

Dianarusid="red"> calatorie placuta si multa sanatate. Felicitari pt perioada fara tigari. Eu in loc sa le reduc la inmultesc.

Dolores, Miroid="red"> voi ce mai faceti.

Dbunnyid="red"> tigrisor ziceai? Sa faci poze pe 20 voinicului.

 

[mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)id="blue">poze,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...