Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri(31)


Recommended Posts

pupam pe toata lumea!

Dbbuny apropo de cantat la multi ani...e si cantecul preferat al caprei mele. De multe ori ii cant ca sa mai ia o inghititura de ceva.

Miro las ca se intoarce fata. Important e ca ea e fericita.

Maya trebuie sa ai putere in momentele astea.[flo]

Danita, Roana, Dodo, Dolores, Kiki, Dastefa, Angi[flo]

Koko las ca scapa ei de tuse.

 

 

[mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)id="blue">poze,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Azi sunt cam capiata de somn, ana a dormit ieri dupa amiaza vreo 4 ore si azi-noapte somn nema si a tot marait ca noi dormeam. A pus mana pe parfumul meu si a prapadit aproape jumate, s-a trezit tacso ca nu mai putea de miros. Azi numai nebunioare a facut, apoi si-a cerut scuze cand a vazut ca m-a disperat la propriu.

Ii place sa cante "vine melcu suparat", isi pune microfonul la gura si incepe. Imi plac dvd-urile interactive cu Mickey, a invatat f multe expresii faine de acolo, imi vine s-o mananc cand vorbeste. Cand o rog sa ma ajute zice "da, desigur mama":)). Sau "vai de mine, e deosebit", "nu se poate asa ceva, vai ma doare sufletul" (asta nu stiu de pe unde a auzit-o) si multe altele. Am convins-o sa doarma in pijama, ca in ultimul timp nu vroia decat fustita si aseara l-a pacalit pe tacso si i-a dat fustita si cand am intrat eu in dormitor i=am zis ca trebuie sa puna pijamaua si ea "dar nu vezi ca sunt treaza, nu dorm"[:D]. Pare un copilas mai mare la ce replici ne da. Tot aseara in magazin incepusera vanzatoarele sa rada de ea ca tot legana o papusa si-i canta si se opreste se duce la ele si le intreaba "voi radeti de mine? de ce?". Azi faceam ordine si ea dupa mine "mami sunt prietena ta, nu lua toata mizeria mea, te rog" si multe altele.

Ziua nu am sanse s-o imbrac decat in rochita, m-a disperat, nu mai am rochii ca vrea s-o schimb de 3-4 ori pe zi. Pantalonul se pune in cazuri exceptionale, sa fie f ger afara si cu greu o conving, ii spun ca zana buna nu o sa mai vina in somn sa-i spuna povesti daca o sa fie bolnavioara si alte minuni ce-mi trec prin cap.

Miro esti fericita ca sta la ai tai, mai respiri si tu, chiar daca ti-e greu fara ea.

Dbunny sa-ti traiasca nepotica! Nu cred ca i s-a luat de tine, e doar f plictisit, si Ana mai face asa uneori si mai chem un vecin ceva in vizita si-si revine.

Angi, Iulia ce aventuri mai are la portofoliu?[:D]

Dolores va pupam cu mult drag, ce mai face Davidutzu?

Ank voi pe unde iesiti la plimbare? Poate ne intalnim intr-un weekend[pup].

 

Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei

Povestea nasterii

poze Ana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, v-am citit, v-am vazut...de scris mai putin!

Eu nu stiu ce sa ma mai fac cu Alex, de cand cu gradinita are imunitatea varza, am tras de o tuse 3 saptamanai in incapatanarea mea de nu a-i mai da antibiotic dar nu s-a lasat...asa ca acum Alex e acasa pe antibiotic! De luni o duc iara la gradi si imi e groaza...data trecuta a inceput sa tuseasca fix a doua zi de cand am dus-o!

Mai am o dilema, ce sa duc la educatoare de 1 martie, flori si martisoare, doar flori, doar martisoare, vreun cadou (asta l-as da de 8 Martie sau cand au vreo lectie deschisa sa nu ma nimeresc asa ca prostu)...sa o pun pe alex sa le dea (desi cred ca le va face varza)!...

 

 

mama din 16 nov 2006

Draga mea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daniid="red"> welcome home pt mami tau...doamne ajuta

 

 

diid="red">,draga mea prietena, te pup si te imbratisez si ma gandesc la voi

 

doloresid="blue"> si [bonjovi]David Cristianid="blue"> -22.11.2006-id="blue">

 


"Ar trebui sa fim recunoscatori oglinzilor .... pentru ca reflecta doar exteriorul "

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va pup pe toate,

 

citit pe diagonala - nu mai am putere - fug in pat

 

voiam doar sa scriu ca suntem bine si eu si bebe, am fost la control - e in grafic - are cica 2,100 kg (ceea ce eu nu cred - si Kara avea la eco in ultima luna 3,200 si am nascut-o cu 2,500 - asa ca pana la probacontrarie - eu nu cred nika).

 

luam no spa la contractii - pana la 3 pe zi. odihna si de luni ... prenatalul.

 

va pup pe toate - fug la nani

revin cand mai pot

 

sanatate bolnaviorilor

bun venit home mami de danita.

pupam pe toti si pe toate [pup]

M

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dodoid="red">pupam baiatu talentat[pup] si pentru burtica frumoasa[flo]! Si Ana are tendinta sa scrie cu stanga, dar daca ii pun creion in dreapta se descurca si asa. Nu stiu pana la urma cu ce va scrie, vedem.

Miroid="red"> eu stiam ca echo da valori + sau - 500 gr, de Ana stiam ca are in jur de 3.500gr si am scos-o de 4.030gr, la ea a fost eroare de +[:D].

Ma bucur ca bb2 e bine si in grafic, sa fiti sanatosi[pup]!

Carlaid="red"> eu zic un martisor + flori, lasa cadoul de 8 Martie. Cu raceala toata lumea se plange de mersul la gradinita, dar lasa ca se imunizeaza ea.

Dianarusid="red"> sanatate si sper sa fiti bine!

Danitaid="red"> [pup] pentru mama ta!

 

Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei

Povestea nasterii

poze Ana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragi regasite,

va ofer cu drag [cafea] si [papica].

Donu' e la gradi iar cu treburi prin casa.

 

[pup][grup]

 


Blogul lui Bogdan-Andrei id="size3">

 

Varsta lui Donu' Bodoid="blue">

 

Varsta lui BB2 [ispita] 100% Isabelleid="red">

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!id="red">

 

[ruga]Doamne ajuta!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...