Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Regasiri(31)


Recommended Posts

Va [pup]suntem bine sanatoase...caprita din ce in ce mai cuminte[:D](activa)

 

multa sanatate bolnaviorilor [pup]

 

pt toti sarbatoritii [flo]

 

De Sf Valentin am fost la club-disco [alcool][pk]dezmat total[alcool][:D]a fost super [pk],caprita a ramas la soacra...a dormit [pk]

 

sper sa scriu mai des dar nu-mi reuseste [bang]

[pup]

 

 

 

 


Bamboletta[mamica]id="Arial Black">id="purple"> si id="Arial Black">id="purple">[zana]Antonia-Gabriela(1 nov 2006)id="Arial Black">id="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mayaioaneid="red"> smechera tare Ana! Dani de-abia acu incepe cu replicele, si doar in spaniola, pana acu nu lega mai mult de 2-3 cuvinte...aseara i-am facut baie, si la sfarsit am scos dopu' sa se scurga si apa intre timp, la care el tot punea dopul, sa mai stea in baie...eu ii spuneam ca scoatem dopu' sa se scurga apa(sperand ca scot de la el o fraza de tipu: apa sa nu se scurga, mai vreau in cada) la care el: Aqui se queda!!! (Aici ramane!!!)dopul..

 

bamboid="red"> frumoaso! te-ai chefuit ai? o pozica ceva? ca mi-e dor de caprita...

 

dodoid="red"> cum ii merge bogdanului la gradi? Voi cu imunitatea stati bine? yoy ti-am vazut burtocuuu[olala] si pe dodo desenand[:I]

 

yoy Miroid="red">, 3 nospa pe zi? vrea sa iasa bebica? adica na, eu sunt ma inestiutoate intr-ale contractiilor, ca sa apuc la contractii mie mi-au injectat cativa litrii buni de...nu mai stiu cum ii zice[:D]

 

Dani de cand a plecat mama doarme mai bine(nu pricep de ce!!??)adica se fatazie odata sau de 2 ori pe noapte ca se incalcie in plapumita si nu suporta sa-l acopar...dar in rest...dormim tun! De mancat nu prea, adica stau si eu si Paco si-i povestim povesti, si se ia cu altele pana-i dau eu papa...ca de nu...nu si nu! Plus ca in loc de 5 mese am trecut la 4.

M-am gandit sa-i mai bag cate-un galbenush crud in lapte...ceva proteine-n plus nu i-o strica..

Nu mai pot intra seara, laptopu-i stricat, iar la pc-ul lui Paco estem frig(in garaj).

Sambata seara i-am pus mamei o gramada de poze si filme cu Dani pe un drive-pen, sa le ia cu ea in Romania. Si am dat peste ceva ce n-am mai vazut de mult...daca cineva nu l-a vazut pe Dani la 11 luni...

aici

 

Dbunny si [copil] Daniel

poze Daniel

 

I never said it would be easy, I only said it would be worth it...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]pe toata lumea.

De citit da, de scris...nu mai am timp.

Carla si Diana multa sanatate puiutilor.

Miro se apropie termenul. Ma bucur ca sunteti in grafic.

Maya cu frigurile astea am iesit mai putin. de regula pe prin cartier (Craiovei) si asteptam cu nerabdare caldura.

Dbunny am vazut filmuletul[olala].

Dodo vine bb?

Bambo vreau si eu la disco. Si noi am iesit dar la 1 a trebuit sa plec ca nu vroia sa se culce.

Danita ma bucur ca e mai bine.

Dolores da Davidutu ce face?

Fetele cu copii la gradi, cum merge treaba cu educatoarele? La altii mai dati cadouri? Atentiile sunt constante? Na ca ma informez si eu din timp ca am emotii!

Fiicamea s-a zgariat un pic aseara la mana si a urlat doar vreo 3 ore ca are buba. Daca se loveste nu pot sa o linistesc deloc si pace[bang] ca se sperie dc vede vreo urma. Asa ca ne-am culcat la 1, cu multe incercari: ba in patut, ba in brate, ba pe picioare, pa cu papusica, ba fara, etc, etc, etc

 

 

[mamica]Anca cu [copil]Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)id="blue">poze,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor

 

va rog spune.ti.mi si mie ce fel de lapte se gaseste in romania gata facut, adica nu praf, dar pt copii nu lapte normal, de exemplu anul trecut cand am fost in ro a baut doar HUMANA la cutie de 450 ml gata facut, se gaseste nestle de genul asta? sa nu ma car cu cutiile de aici

in ultima instanta, nestle junior praf ce gust are? e mai normal sau e ca cel pt bebelusi?

 

 

 

ivan si roxana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara fete dragi,

 

ankutzaid="red">...david e bine, ma duc chiar acum la el...abia am aterizat si eu acasa de la munca, am avut foarte multa treaba si ma pregatesc sa ma duc sa-mi vad puiul

 

dayanaraid="red">...de genul ala de lapte nu stiu ce informatii sa-ti dau ci vreau doar sa-ti reamintesc sa-ti pui sa sune telefonul sa ne vedem,da??sper ca n-ai uitat.......[:)]

 

dbunnyid="red">[pup]

 

doloresid="blue"> si [bonjovi]David Cristianid="blue"> -22.11.2006-id="blue">

 


"Ar trebui sa fim recunoscatori oglinzilor .... pentru ca reflecta doar exteriorul "

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Dbunny
dodoid="red"> cum ii merge bogdanului la gradi? Voi cu imunitatea stati bine? yoy ti-am vazut burtocuuu[olala] si pe dodo desenand[:I]
align="right" id="quote2">

Bodo e bine la gradi si ar fi fost si mai bine daca avea o educatoare pe care s-o intereseze putin,putin de tot copii...dar nu-i nik de la toamna o sa aiba alta sper mai implicata
Anca[:D]da mai are f putin si-mi tin fata in brate[asia]
mayaione [pup]si multe [flo]



Blogul lui Bogdan-Andrei id="size3">

Varsta lui Donu' Bodoid="blue">

Varsta lui BB2 [ispita] 100% Isabelleid="red">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!
id="red">


[ruga]Doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

scuzati,nu am vrut sa trimit doar intrebarea,fara sa dau si eu un buna ziua...s-a dus fara sa vreau....mesajul,evident.sa o luam de la capat.

 

servus fetele!

 

cat de des dati voi dulciuri copiilor?nu ma refer la o prajitura facuta in casa....la orice altceva,dulciuri...pare o prostie daca intreb si ce fel de dulciuri le dati??

 

noi santem bine,voiosi,frumosi si sanatosi!

 

Pascal si Sophia

http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM

 

fetelor, va rog din suflet sa va uitati la clipul asta.

http://www.clipfish.de/player.php?videoid=MzY1MDN8Mg%3D%3D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...