Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nu imi iubesc sotul!


Recommended Posts

maddutz foarte frumoasa povestea ta. Iti multumesc pentru ea! Mie imi place povestea Micului Print - Antoine de Saint-Exupery si in viata am trait de multe ori experienta Printului ...Pe ea traia un geograf. Acesta l-a sfatuit sa viziteze planeta Pamant. Asa a ajuns el pe planeta Pamant. Aici s-a intalnit la inceput cu un sarpe, apoi cu o floare din desert, dupa un timp cu o vulpe din vorbele si povetele careia descopera ca oamenii pot fi singuri chiar si in multime. Aceata i-a aratat diferenta dintre floarea lui si restul florilor. Aceasta diferenta era ca floarea sa era ’’inblanzita’’ deoarece micul print a avut grija de ea cu foarte mare atentie. Si ca sa nu fiu off topic as dori sa pot gasi rezolvarea unei probleme, daca ar putea sa ma ajute cineva de specialitate. Daca baiatul sotului sta la mine acum fara parintii lui oare nu este ilegal?? O exista vreo forma legala de a ramane la mine? Mentionez ca acest copil este minor are 10 ani. Intre mine si tatal lui nu s-a pronuntat inca divortul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 94
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

maria0907 acum am citit ceea ce mi ai scris, pentru ca recunosc ca nu am mai avut curajul sa citesc anumite mesaje atunci cand eu eram in criza ca sa zic asa. Multumesc mult de mesajul tau, foarte mult adevar ai pus in el si pot sa apreciez asta acum mai detasat pentru ca din nou sunt o mamica singura de doi copii nu de unu. Viata merge inainte si cu bune si cu rele si sper sa am ceva de invatat din cuvintele tale , te felicit incaodata pentru curajul tau de a merge mai departe cu bebelusii tai.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne catre ce ma indrept?? La ora 10 a venit ,,sotu,, sa ia copiii la plimbare. Stiam de aseara ca va face acest lucru. A vrut sa o ia si pe fata mea si eu am acceptat. Azi dimineata in timp ce pregateam copiii sa plece, suna telefonul sotului ( pentru ca copiii nu mancasera de dimineata adurat un pic pregatirea peste o jumatate de ora). Din convorbire imi dau seama ca vorbeste cu o ea. Bineinteles ca m-am enervat si ca sa nu fac o scena i-am dat copiii desi nu vroiam sa ii dau macar pe fata mea. Acum stau ca proasta in fata calculatorului si ma framanta doua lucruri 1. Unde a gasit-o asa de repede si cum a acceptat o femeie sa intre intr-o ciorba care inca nu s-a racit?? 2. Ce o sa le spun copiilor cand s-or intoarce de la plimbare si cum sa recationez fata de el, caci acum imi vine sa-i arunc ceva in cap. Poate ca era normal sa-si gaseasca pe cineva, dar asa de repede si sa-l aduca in viata copiilor care oricum sunt super bulversati mi se pare foarte rau. Cum sa reactionez???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anuscha, incearca sa te calmezi. Mai devreme sau mai tarziu s-ar fi intamplat asta. Daca pentru el a fost ok sa intre imediat intr-o relatie, eu nu-l condamn, fiecare are timingul lui, in fond voi ati clarificat ca nu aveti viitor impreuna si atunci fiecare e liber sa-si caute pe altcineva. si tu va trebui probabil sa-ti refaci viata, alaturi de cineva care te merita. Nu are sens sa tragi concluzii. singurele concluzii importante sunt cele ale copiilor. daca ei vor veni fericiti, inseamna ca sunt pe maini bune. Sa stii ca ei au un sistem de auto-protectie destul de bine definit, nu lasa in sufletul lor pe oricine. Pana la urma foarte bine ca si-a rezolvat el problema, mai ramane sa ti-o rezolvi si tu si gata. Copiii o sa fie bine, ai sa vezi.[flo] Capul sus si priveste partea pozitiva. E spre binele tuturor ca el sa intre intr-o relatie stabila. Si daca fetita ta vrea sa se duca cu ei, eu cred ca ar fi bine s-o lasi. Divergentele intre tine si fostul tau sot au fost de alta natura, nu cred ca te pot duce la situatia in care iti pierzi increderea in el.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...