Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (29)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI FRUMOSILOR COPILASI CARE IMPLINESC ASTAZI 3 ANISOR: IOANA de mamicuta Daniela, CARLA de mamicuta JANI si FILIP de mamicuta Canda. Sa fie sanatosi si numai bucurii sa le aduca parintilor lor! Sa aiba noroc cat cuprinde![pup][flo] [roker]Avem pui [loveyou] de trei ani [comoara][bonjovi][olala][batetoba][cool]si mai vrem inca un [copil] [testoasa] [majoreta] www.helpsonia.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, MONI, vorba fetelor, ce de sange i-au luat Dianei! Sper sa iasa analizele bune. La faza cu stersul pe bluza, sa stii ca nu e singura, si al meu e la fel, mor cand il vad desi i-am explicat clar. Mai nou cere servetel, da' de vreo doua zile. Aseara, de ex, a uitat de servetel si i-am zis ca e porculet, atat i-a trebuit, toata seara a zis ca el e cochon si seara imi spunea sa pup porcul, ca porcul doarme cu Oscar. [:D] Am vazut poze din drop cu frumusica mica. INGRID, sanatate Dianei, sper sa nu se imbolnaveasca. Cat despre filmuletele cu Mark, am mai pus unul azi. Dansator il fac.[:)] Nu pun mai multe de lene, ca trebuie sa le descarc de pe camera, e complicat, ce sa zic[bang], o sa ma mobilizez.[:)] Am vazut filmuletele de la ziua Dianei cu papusica frumoasa foc, si te-am mai vazut si cu sotiorul, sa dea Dumnezeu sa fiti fericiti mereu! DEEA, am vazut pozele si filmuletele in drop, foarte frumos. Ai o printesuca tare frumoasa si ce frumos coloreaza ea. Seamana cu mamica ei cea talentata. Nu pot sa las comentarii in drop de ceva vreme, habar nu am de ce, o fi conexiunea internet a mea, cred. Da' va zic aici ce am de zis. [:)] MIRA, si pozele tale le-am admirat, cand iti vad puii cei trei mi-e un drag de nu mai pot, frumosi sunt toti trei si tare bine le sta impreuna. Ai niste copii minunati, sa-ti traiasca! DENISA, vorba Deei, nici io nu as mai dormi noaptea de kilul ala in plus. [alcool] Ehe, de-as avea io doar un kil in plus nu ar mai curge apele pe mine facand sport de turbata. [bang] Io am si zis ca la a doua sarcina nu stiu ce mananc si cum, dar io nu mai iau kile ca la fi-miu sa ma lupt pe urma sa le dau jos. Regim si gata, Montignac, ca io nu o mai iau de la capat cu datul jos de kile.[bang] Revin ca am treaba. [roker]Avem pui [loveyou] de trei ani [comoara][bonjovi][olala][batetoba][cool]si mai vrem inca un [copil] [testoasa] [majoreta] www.helpsonia.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ingrid-imi pare rau,snaatte multa, o fi viroza care e si la noi,nu am trimis-o insa ca nu a fost prea usoara[bang] Moni-imi pare rau ca u achinuit-o asa pe DIa[pup] Deea,Anda-cand incep sa te stringa/plesneasca pantalonii- nu e mai simplu sa dai jos 1-2kg,decat sa mergi sa cumperi alte tzoale[:D] Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Denisa, poi tu ai slabit pana acum, nu te-ai ingrasat, deci .. teoretic, toalele tale sunt mai largi, si nu mai stramte, nu ? [:D] Eu tocmai am primit o veste de tot rahatul. Atat m-am bazat pe Silviu sa ma ajute cu obtinerea actelor pentru inregistrarea de PFA, si atat m-a tot amanat incontinuu, incat acum, nu mai am timp sa ma inregistrez pentru inchiriere de spatiu pentru martisoare [:((] M-a tot lalait si cacait, acu cand trebuia sa mearga dupa CF si-a bagat masina in service, si pe jos a zis ca nu serveste ... si tot asa, vine azi si imi spune ca luni depune cererea pentru CF si o sa iasa in 4 zile, adica, ar trebui sa depun actele pentru PFA pe data de 13, ultima zi de inscriere pentru spatiu, zi in care mi-ar trebui deja actele de PFA. SUnt super-ofticata, imi vine sa il iau la pumni pamni si sa ma dau cu capul de toti peretii ca ma las in seama altora. [bang][bang][bang][bang] [url="http://edeea.blogspot.com"]blog[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deea, capul sus! Si ce daca vei depune in ultima zi, nu stii zicala cu cei din urma...? O sa poti s-o rezolvi si pe asta.. Am vazut pozele si filmele cu Daria, extraordinar cum picteaza si coloreaza! [pk] Are talent, mai ales in felul cum a dispus umbrele pe desen. Si are o rabdareee...asta numai daca iti place sa pictezi poti s-o ai! Denisa, tu esti slaba si punct. Am vazut eu poze cu tine si la Craciun si la ziua Emmei, esti chiar slaba, vezi sa nu aluneci in cealalta directie. Eu ce sa mai zic, alea 2-3 kg in plus ce nu se mai dau jos, m-am obisnuit sa nu le mai vad. [:D] Diana a mai avut febra azi, dar nu mare, doar 37,9. Ii dau Panadol si astept...ce, nu stiu. Iar eu, varza. Ma doare pielea si frisonez, tusesc ca un magar, o situatie numa' buna de prezentat pe net. [:D] Ma duc sa-mi fac o baie si il pun pe sotz la o frectie cu spirt. Remediu naturel. Ingrid S si Diana [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo"] FILME 1 [/URL] [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28photo"] FILME 2 [/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...