Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

noi,sagetatoarele (9)


Recommended Posts

Alison, se prea poate sa fie ce zici tu, dar mai e ceva...ceva ce-am aflat azi si e de bine...[:D]sper sa si fie adevarat...[:D]

 

Ghici ghicitoarea mea?[:D]

 

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

 

ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...id="red">

____________________________________

 

ERIC IN 2009...

Eric la aproape 1 anisor...

ERIC

 

PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...id="red">

HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEOid="blue">

 

 

http://b2.lilypie.com/gAmbp2.png

________________________________________________________________

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand..oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor [hopsieu].

 

Intru pe la voi cu o felicitare de primavara, va doresc multa dragoste si lumina in suflete.

 

Totodata vreau sa va rog sa ma ajutati cu un vot [:I].

 

Mercik anticipat [flo].

 

Rog moderatorii sa nu inetpreteze mesajul dat ca spam [bin]id="size1">.

 

-------------------------------

Bucate [pofta]

[9cer]Luciaid="orange"> mamili di 2 [zana]Lauraid="red"> (4 oct 2005) & Evaid="red"> (1 dec 2008)

 

"...va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum si la scoala tot nu ma duc!"id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eladea, e vb de doua liniutze cumva? [8D] [pk] [pup] [flo]

 

 

Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1">

 

Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

_____________________

 

Bazar pentru Sonia si Andreiid="size1"> [foto]

 

Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anca_27
Eladea, e vb de doua liniutze cumva? [8D] [pk] [pup] [flo]Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1"> Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> _____________________Bazar pentru Sonia si Andreiid="size1"> [foto]Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]
align="right" id="quote2">yeap...[:D][bibe]Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...id="red">____________________________________ERIC IN 2009... Eric la aproape 1 anisor...ERIC PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...id="red">HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEOid="blue"> http://b2.lilypie.com/gAmbp2.png________________________________________________________________Esti mereu cu mine, in suflet, in gand..oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza buna fetelor,haideti la cafea si felicitari ptr Eladea :

 

[cafea][cafea][cafea]

 

 

chiar asa vei deveni mamica ???? va avea Eric un fratior sau o surioara??? [bis][bis][bis] sincere felicitari [flo][pup].

 

Album Claudia

 

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi va invit sca pe langa cafeluta servita de Claudia sa ascultati o melodie (mie mi-a placut foarte mult).

Va doresc o primavara plina de soare!

Eu azi ma simt mai bine si asi vrea sa ma pun pe treaba. Ca sa va faceti o idee de cat de tare m-a prins virusul va spun ca am ajuns la 54 kg de la 58.

Andreea faci pe nevinovata, nu sti ce ai si .... surpriza. Felicitari! Ma bucur pentru voi. Sa ai o sarcina perfecta!

Anca am admirat si eu mica printesa in sling. Noi nu am avut sling pt simplul motriv ca in orasul nostru ne se gaseste (sau nu se gasea ca poate acum au adus).

 

Nico, mami de Andra si Alex

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!

 

ce zi frumoasa! e soare pe la noi...cred ca vine in sfarsit primavara!!!!!! yuppppy!!!!!!!!!!!![flo][pup]

 

multumesc mult fetelor pt. urari...sper sa mearga totul perfect...la fel ca prima data...[:D]

 

va pup! o zi minunata![pup]

 

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

 

ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...id="red">

____________________________________

 

ERIC IN 2009...

Eric la aproape 1 anisor...

ERIC

 

PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...id="red">

HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEOid="blue">

 

 

http://b2.lilypie.com/gAmbp2.png

________________________________________________________________

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand..oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce vesti bune Eladea, in prag de primavara [pk] deci o sa fii la odiseea de nov-dec? Doamne-ajuta si o sarcina usoara! [pup] [flo] Asa mult ma bucur! [:)]

 

Nico, nici aici nu sunt, am comandat online, am luat leg cu tipa, mi-a luat masurile si mi l-a facut exact pe marime. Faina de tot piesa.[flo]

 

Dragaica oare ce mai face?

 

Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1">

 

Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

_____________________

 

Bazar pentru Sonia si Andreiid="size1"> [foto]

 

Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anca_27
Ce vesti bune Eladea, in prag de primavara [pk] deci o sa fii la odiseea de nov-dec? Doamne-ajuta si o sarcina usoara! [pup] [flo] Asa mult ma bucur! [:)]Nico, nici aici nu sunt, am comandat online, am luat leg cu tipa, mi-a luat masurile si mi l-a facut exact pe marime. Faina de tot piesa.[flo]Dragaica oare ce mai face?Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1"> Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> _____________________Bazar pentru Sonia si Andreiid="size1"> [foto]Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]
align="right" id="quote2">mersi de urari...da se pare ca prind din nou odiseea de nov-dec...[:D]daca totul decurge bine... [pup]Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...id="red">____________________________________ERIC IN 2009... Eric la aproape 1 anisor...ERIC PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...id="red">HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEOid="blue"> http://b2.lilypie.com/gAmbp2.png________________________________________________________________Esti mereu cu mine, in suflet, in gand..oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...