Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

noi,sagetatoarele (9)


Recommended Posts

Neata!!![:D]

 

Claudia, mersi de intrebare...sunt bine, n-am nimic...[:D]inca...sper sa nici nu am...nici cu Eric n-am avut aproape nimic, doar o stare de greata vreo 2 sapt, cam asa...in rest nimic...[:D]

vroiam sa te intreb ceva, poate stii sa-mi zici: ai idee de ceva magazine online nemtesti, cu jucarii si hainute pt copii care livreaza si in Ro? ca m-ar interesa[:)] stiu de ebay.de, ..mytoys.de...cam atat...[pup]

 

Nico, spor la treaba...da nu te stresa asa ca vin socrii..si ce?[:D][pup]

 

restul fetelor??? pe unde umblati, mai???

 

a si sa stiti ca beau cafea...una de dimi, cu mult lapte...[:D]

 

 

o zi frumaosa![flo]

 

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

 

ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...id="red">id="size3">

____________________________________

 

ERIC IN 2009...id="size3">id="green">

Eric la aproape 1 anisor...

ERIC

 

PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...id="orange">

HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEOid="orange">id="blue">

 

 

http://b2.lilypie.com/gAmbp2.png

________________________________________________________________

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello, hello,

 

eu am avut o zi nebuna [pk], a venit ieri tata cu un picior in groapa si cu dureri, sa mearga azi la un medic. Iustin a avut cursuri, deci cine sa faca pe soferul...eu. Noroc ca nasa e neurolog si l-a vazut ea, insa a trebuit de dimi sa merg s-o iau din celalalt capat al orasului si sa mergem in alta loc unde are ea cabinet si cunostinte. Da-i si traverseaza din nou orasul, la 8 cand e traficul infernal, ploua, zibe urla, taica-meu are doua maini stangi la materie de copii + celebra replica `las-o sa planga sa faca plamani` [bang], azi l-am iertat ca era bolnav da` data viit ma cert cu el, am alergie cand cineva zice asta, numai cat nu fac bube [:D]; eu de-abia ma concentram cu ea urland in spate [bang], la peco cand sa fac plinul se citeau contoarele, eram in intarziere, apoi da-i si fa ture intre spital si cabinet pt radiografii si alte cele. Dar a trecut... am ajuns cu bine inapoi in oras, pe drumul de intoarcere a dormit tun, a obosit de-atata plans si purtat prin ploaie, tata are polidiscopatie.

Zibe e o scumpa, aseara s-a culcat la 8, trezit la 1, si-apoi la 5. Atat ca la 6 jumate i-am dat din nou trezirea si-am plecat la drum, asta a cam dat-o peste cap, da` ne reglam noi, suntem fete mari.

 

Eladea, si eu eram singura gravidutza la un moment dat pe-aici...si uite unde-am ajuns. [:)]

 

Dragaica, cum a trecut sesiunea? De fapt, bine c-a trecut, la cat de aglomerata esti.

 

Clau, si-aici se simte criza asta din plin, mama ei. Si am impresia ca unii speculeaza si se folosesc de ea....

 

Alison, ce frumosi sunt ghioceii, sunt mai frumosi in gradina decat culesi....n-o sa-i mai culeg niciodata.

 

Nico, vorba Eladei, si ce daca vin socrii. [:D] Sa vina cu merinde, atatia nepotei dulci au.

 

Pusici si spor![pup]

 

Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1">

 

Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

_____________________

 

Bazar pentru Sonia si Andreiid="size1"> [foto]

 

Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani, fetelor!id="Comic Sans MS">id="red">

 

(pe pagina 3, pai se poate?)id="size1">

 

Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1">

 

Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

_____________________

 

Bazar pentru Sonia si Andreiid="size1"> [foto]

 

Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI, SAGETUTE DRAGUTE!

 

VA DORESC TOT CE-MI DORESC MIE: SANATATE, FERICIRE, IUBIRE SI MULTE, MULTE IMPINIRI!

id="red">id="size3">

 

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

 

ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...id="red">id="size3">

____________________________________

 

ERIC IN 2009...id="size3">id="green">

Eric la aproape 1 anisor...

ERIC

 

PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...id="orange">

HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEOid="orange">id="blue">

 

Atat mai am pana sa vad luminita de la capatul tunelului......

Eu sunt primul!!!Uite ce mare am crescut!!!

________________________________________________________________

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani! Va pup pe toate virtual si va urez un 8 martie frumos si plin de [flo].

 

Pai m-am stresat doar 2 ore ca au ajuns mult mai repede. Curatenie se cerea iar mancare eu nu aveam nimic de post. Soacra a venit cu mancare la pachet dar nu era frumos sa nu fac chiar nimic. Mai ales ca ei vin foarte rar la noi (ne despart vreo 400 km ca altfel veneau zilnic [:D])

Dimineata au plecat si eu deja am terminat curatenia asa ca pot sa stau pe net. Noroc ca sotul a scos pustimea la plimbare (sa duca flori la fete).

 

 

Nico, mami de Andra si Alex

poze

 

Poze in concurs Clipe de viata 2008 nm1id="red"> si nm2id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui nma
La multi ani! Va pup pe toate virtual si va urez un 8 martie frumos si plin de [flo].Pai m-am stresat doar 2 ore ca au ajuns mult mai repede. Curatenie se cerea iar mancare eu nu aveam nimic de post. Soacra a venit cu mancare la pachet dar nu era frumos sa nu fac chiar nimic. Mai ales ca ei vin foarte rar la noi (ne despart vreo 400 km ca altfel veneau zilnic [:D])Dimineata au plecat si eu deja am terminat curatenia asa ca pot sa stau pe net. Noroc ca sotul a scos pustimea la plimbare (sa duca flori la fete).Nico, mami de Andra si Alex pozePoze in concurs Clipe de viata 2008 nm1id="red"> si nm2id="red">
align="right" id="quote2">bine ca au plecat, nu?[:D] hihihi...haica nu vreau sa fiu gaita..[:)]daca nu-si baga nasul pe unde nu le fierbe oala e ok...[:D]Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...id="red">id="size3">____________________________________ERIC IN 2009...id="size3">id="green"> Eric la aproape 1 anisor...ERIC PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...id="orange">HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEOid="orange">id="blue"> Atat mai am pana sa vad luminita de la capatul tunelului......id="pink">Eu sunt primul!!!Uite ce mare am crescut!!!id="pink">________________________________________________________________Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea vin rar si stau putin. Ii iubesc foarte tare pe copii iar acestia sufera cand ei pleca. saracul Alex ar fi vrut sa mearga cu ei dar mai mult de o saptamana nu vrea sa stea fara noi si ne e greu sa mergem dupa el. la vara asi vrea sa ii las pe amandoi o luna.

Claudia foarte frumoasa melodia [flo].

 

Nico, mami de Andra si Alex

poze

 

Poze in concurs Clipe de viata 2008 nm1id="red"> si nm2id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...