Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

noi,sagetatoarele (9)


Recommended Posts

Neata!

 

Dragaica, si eu ma simt slabita fara vlaga si chef...si la noi vremea e naspa...astept cu nerabdare sa vina odata primavara!!!!!!!!!

 

pana atunci, caut pe net hainute si jucarii pt Eric..asta ma binedispune!!![:D]

 

va pusic! o zi frumoasa! bine ca vine weekendul!!! maine e ziua lui taica-mio...mergem la distractie[:D]

 

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

 

ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...id="red">id="size3">

____________________________________

 

ERIC IN 2009...id="size3">id="green">

Eric la aproape 1 anisor...

ERIC

 

PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...id="orange">

HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEOid="orange">id="blue">

 

Atat mai am pana sa vad luminita de la capatul tunelului......id="pink">

Eu sunt primul!!!Uite ce mare am crescut!!!id="pink">

________________________________________________________________

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Andreea "La multi ani!" bunicului. daca mergeti la chef poate iesi din starea asta.

Eu nu stiu ce m ca tot obosita sunt. Si m-a apucat iar raceala. Cred ca e si lipsa de miscare. Stau destul de mult in casa. Dimineata rar ies, iar seara greu ma mobilizez sa scot copiii. desi am mult de lucru cam trag mata de coada. De maine cred ca incep sa iau iar vitamax.

Ar trebui sa lasam totul balta si sa plecam in vacanta dar criza asta ne cam tine in loc.

Azi eu am in plan si sa merg cu Alex in oras sa ne distram cum spune el. O sa mancam pizza, dam mancare la porumbei si poate daca e vreme frumoasa mergem la muzeul satului. daca nu ma incadrez in timp atunci merg maine cu amandoi.

 

Nico, mami de Andra si Alex

poze

 

Poze in concurs Clipe de viata 2008 nm1id="red"> si nm2id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui nma
Andreea "La multi ani!" bunicului. daca mergeti la chef poate iesi din starea asta. Eu nu stiu ce m ca tot obosita sunt. Si m-a apucat iar raceala. Cred ca e si lipsa de miscare. Stau destul de mult in casa. Dimineata rar ies, iar seara greu ma mobilizez sa scot copiii. desi am mult de lucru cam trag mata de coada. De maine cred ca incep sa iau iar vitamax.Ar trebui sa lasam totul balta si sa plecam in vacanta dar criza asta ne cam tine in loc.Azi eu am in plan si sa merg cu Alex in oras sa ne distram cum spune el. O sa mancam pizza, dam mancare la porumbei si poate daca e vreme frumoasa mergem la muzeul satului. daca nu ma incadrez in timp atunci merg maine cu amandoi.Nico, mami de Andra si Alex pozePoze in concurs Clipe de viata 2008 nm1id="red"> si nm2id="red">
align="right" id="quote2">multumim, multumim...[pup]din pacate asta e viata pe care o traim, nu mai avem timp pt noi si prea putin pt familie...e tare trist si frustrant...ar trebui sa ne bucuram de viata...pentru ca trece pe langa noi si mai tarziu ne dam seama ca am pierdut multe lucruri din cauza goanei catre ceva, a serviciului, etc. si noi incercam ca macar weekendurile sa le petrecem in familie...ba cu unii din bunici, ba cu ceilalti, sau chiar cu toti...cum va fi maine de ex...[:D]*********************************************************Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007) NE DATI UN VOT? MULTUMIM! ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...id="red">id="size3">____________________________________ERIC IN 2009...id="size3">id="green"> Eric la aproape 1 anisor...ERIC PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...id="orange">HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEOid="orange">id="blue"> Atat mai am pana sa vad luminita de la capatul tunelului......id="limegreen">Eu sunt primul!!!Uite ce mare am crescut!!!id="limegreen">________________________________________________________________Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea aseara am avut o discutie cu Alex. M-a intrebat de ce trebuie sa muncim mai mult si dupa ce am venit eu cu argumente si ii explic ca important e sa ne iubim si sa fim sanatosi el ma intreba daca asi fi cea mai fericita cand el mi-ar aduce 3 comori [:I]. Deci el a inteles ca pt noi mai importanti sunt banii si din acest motiv muncim si il neglijam. Asa ca o sa incerc sa ma bucur mai tare de lucrurile marunte. cand se mai incalzeste vreu sa ii schimb bicicleta si sa mergem cat de des se poate pe malul Oltului sa facem ture (asa facem sport amandoi).

 

Nico, mami de Andra si Alex

poze

 

Poze in concurs Clipe de viata 2008 nm1id="red"> si nm2id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui nma
Andreea aseara am avut o discutie cu Alex. M-a intrebat de ce trebuie sa muncim mai mult si dupa ce am venit eu cu argumente si ii explic ca important e sa ne iubim si sa fim sanatosi el ma intreba daca asi fi cea mai fericita cand el mi-ar aduce 3 comori [:I]. Deci el a inteles ca pt noi mai importanti sunt banii si din acest motiv muncim si il neglijam. Asa ca o sa incerc sa ma bucur mai tare de lucrurile marunte. cand se mai incalzeste vreu sa ii schimb bicicleta si sa mergem cat de des se poate pe malul Oltului sa facem ture (asa facem sport amandoi).Nico, mami de Andra si Alex pozePoze in concurs Clipe de viata 2008 nm1id="red"> si nm2id="red">
align="right" id="quote2">da, Nico...ai mare dreptate...din pacate copiii asa eeprcep chestia asta cu statul la munca sau peste program al parintilor..oricum, super ideea ta...e bine sa iesiti in natura de cate ori aveti ocazia...si cum zici, bucuria din lucruri marunte vine...[pup]*********************************************************Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007) NE DATI UN VOT? MULTUMIM! ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...id="red">id="size3">____________________________________ERIC IN 2009...id="size3">id="green"> Eric la aproape 1 anisor...ERIC PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...id="orange">HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEOid="orange">id="blue"> Atat mai am pana sa vad luminita de la capatul tunelului......id="limegreen">Eu sunt primul!!!Uite ce mare am crescut!!!id="limegreen">________________________________________________________________Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei fetele??? Unde umblati??? Va arde de plimbare?[:D]

 

pe la noi e soare, e placut afara, astept sa se trezeasca si sa iesim la plimbarica...[olala]

 

Duminica frumaosa tuturor![pup]

 

*********************************************************

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

 

NE DATI UN VOT? MULTUMIM! ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...id="red">id="size3">

____________________________________

 

ERIC IN 2009...id="size3">id="green">

Eric la aproape 1 anisor...

ERIC

 

PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...id="orange">

HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEOid="orange">id="blue">

 

Atat mai am pana sa vad luminita de la capatul tunelului......id="limegreen">

Eu sunt primul!!!Uite ce mare am crescut!!!id="limegreen">

________________________________________________________________

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si-aici e un soaaaareeeeee....si eu astept sa se trezeasca, sa vina si daddy de la cursuri si poate iesim in trei. A, intre timp tb sa-mi spal si parul, dar astept sa se trezeasca si-o iau cu scoica cu mine in baie. [:D]

Of, ce bine-ar fi, sa avem si timp 24 din 24 pt ei, si cumva sa facem si bani... Semestrul asta soatza si-a luat si mai multe ore ca sa razbatem cumva, si noi doua suntem singure toata ziua acasa. Chiar azi ma gandeam ca nu i-a mai schimbat un scutec (a se citi, macar atata timp sa petreaca cu ea) de vreo 3 zile... si inainte nu mai ajungeam eu s-o schimb ca o rezolva el intotdeauna[q]. Azi dimineata am adus-o gangurind langa el in pat, sa-l trezeasca, macar 10 min sa petreaca impreuna. [bang] Deci...trebuie sa iesim azi, toti 3.[pk]

 

Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1">

 

Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

_____________________

 

Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]

 

Sa fim alaturi de Cristian Stefanid="size1">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca, cum e? ati iesit? noi am iesit, am fost la shopping toti trei, apoi la socrii...am avut o zi plina...[:D]

 

te inteleg perfect... ma refer la timpul dedicat copiilor de catre tatici...ajung tarziu acasa, sunt obositi, se pun la calc sau tv, copilul da semne ca vrea sa mearga la nani si uite asa mai trece o zi...in care au socializat juma de ora...[q]

 

asteptam vremuri mai bune?[:D]

 

*********************************************************

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

 

NE DATI UN VOT? MULTUMIM! ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...id="red">id="size3">

____________________________________

 

ERIC IN 2009...id="size3">id="green">

Eric la aproape 1 anisor...

ERIC

 

PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...id="orange">

HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEOid="orange">id="blue">

 

Atat mai am pana sa vad luminita de la capatul tunelului......id="limegreen">

Eu sunt primul!!!Uite ce mare am crescut!!!id="limegreen">

________________________________________________________________

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am iesit, avem pozici la album.[:)]

Eladeea, nu asteptam vremuri mai bune, facem ceva, luptam cu dusmanul nostru, timpul, si il invingem. [pk]

 

Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1">

 

Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

_____________________

 

Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]

 

Sa fim alaturi de Cristian Stefanid="size1">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hi fetelor,ce bancuri faine ati spus [:D] pe aici,va dau o cafea de dimineata apoi la treburi,la cumparaturi,maine implineste baietzelul 5 anisori asa ca sapt asta vor fi party-uri engross,am multa treaba :

 

[cafea][cafea][cafea][cafea]

 

Sunteti bine toate? [pup]

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...