Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

noi,sagetatoarele (9)


Recommended Posts

Wow, partyyyyy, venim si noooooi! [pk] Ce dor mi-e de-o dantzuiala, si-o foame de lumeeeee.[8D]

 

O saptamana cu soare sagetutzelor, oriunde s-ar afla![flo]

 

Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1">

 

Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

_____________________

 

Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]

 

Sa fim alaturi de Cristian Stefanid="size1">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui anca_27
Am iesit, avem pozici la album.[:)]Eladeea, nu asteptam vremuri mai bune, facem ceva, luptam cu dusmanul nostru, timpul, si il invingem. [pk]Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1"> Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> _____________________Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]Sa fim alaturi de Cristian Stefanid="size1">[flo]
align="right" id="quote2">of Anca, ce frumos ai spus-o...[:D] doar ca e din ce in ce mai greu sa tinem pasul cu schimbarile astea din viata noastra...eu sunt obosita, as tot dormi, al meu e obosit cand ajunge acasa vrea putina relaxare...eu ii acord atentie mai multa lui Eric, ceea ce e normal...de mine ce sa mai zic...ioc timp...[bang]nu stiu cum o scaotem la capat![q]ASTEPT CONCEDIUL!!!!!!!!!!!!!!!!!*********************************************************Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007) NE DATI UN VOT? MULTUMIM! ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...id="red">id="size3">____________________________________ERIC IN 2009...id="size3">id="green"> Eric la aproape 1 anisor...ERIC PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...id="orange">HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEOid="orange">id="blue"> Atat mai am pana sa vad luminita de la capatul tunelului......id="limegreen">Eu sunt primul!!!Uite ce mare am crescut!!!id="limegreen">________________________________________________________________Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va salut pe toate!o saptamina ,buna va urez!

claudia,venim si noi la party,la multi ani,micutului,sa fie fericit![flo]

anca,tare dulce sara,mai ales cind vorbeste cu tati![pup]

eladea,hai,hai,mai cu elan,sa vezi cu doi cum "creste"timpul pt. tine...[pup] eric!

nico,esti ok?te simti mai bine?am luat note de ce va spune alex cu timpul si banii...ce profund gindesc micutii![pup ]si el si andra!

pa,numai bine1

 

alison,mami de simon

poze

 

POZE inCONCURScu SIMON aici,a1 si a2

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anca_27
Am iesit, avem pozici la album.[:)]Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1"> Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> _____________________Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]Sa fim alaturi de Cristian Stefanid="size1">[flo]
align="right" id="quote2">Si un flimulet cu un pui mic care gangureste. Mi-am amintit de perioada cand ai mei erau asa micuti. E o perioada tare frumoasa.Nico, mami de Andra si Alex pozePoze in concurs Clipe de viata 2008 nm1id="red"> si nm2id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui claudia74
Hi fetelor,ce bancuri faine ati spus [:D] pe aici,va dau o cafea de dimineata apoi la treburi,la cumparaturi,maine implineste baietzelul 5 anisori asa ca sapt asta vor fi party-uri engross,am multa treaba :
align="right" id="quote2">[s] LA MULTI ANI! Sa iti traiasca puiul drag! astept poze de la petreceri.Nico, mami de Andra si Alex pozePoze in concurs Clipe de viata 2008 nm1id="red"> si nm2id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem bine. Adica eu am racit dar usor asa ca o rezolv cu oscillo si vit. C. Andra are febra dar cred eu ca e de la un canin asa ca zic ca e ok si ea.

Partea nasola e ca sunt tot timpul obosita si irascibila. Ma enervez din orice si ridic tonul, sunt rautacioasa desi nu imi statea in caracter.

M-am suparat si pe sot zilele astea ca nu mai face nimic in casa si nici sa iasa cu noi afara nu mai vrea. A gasit un joc pe internet si toata ziulica ar sta acolo daca ar putea. Spune ca ii e foame si vine la masda dupa cel putin o ora. Nu stiu ce masuri sa mai iau! Si sunt convinsa ca o sa-l mai tina o vreme jocul asta. Parca nu mai am rabdare.

Eu am si o perioada mai aglomerata si nu reusesc sa ma mobilizez. Cred ca se cere magne-B6 [:D].

trecand peste toate azi am in plan un shopping cu o prietena dar trebuie sa merg si cu pustimea dupa mine.

 

Nico, mami de Andra si Alex

poze

 

Poze in concurs Clipe de viata 2008 nm1id="red"> si nm2id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai lasa Nico pustimea cu el acasa. [:D] Si cand o sa-nceapa sa urle sau sa traga de el, n-o sa mai joace...

Jocurile astea [bang], stiu cum e... si eu tot sper ca se lecuie, sta noptile pana la 2-4, a doua zi e zombie, pe langa munca as mai vrea si eu sa stea cu zibe, uneori sta ca se simte prost si `recupereaza` (nu-mi spune, da` din cate-mi dau seama), dar alteori...joaca cu ea in brate atarnata.[bang]

Deci, ce masuri luam?

 

Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1">

 

Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

_____________________

 

Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]

 

Sa fim alaturi de Cristian Stefanid="size1">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca nu puteam sa las copiii cu el caci ne era acasa. pana la urma nu am mai mers ca s-a racit tare afara.

Si daca ii las cu el ma suna la scurt timp ca plange tare Andra [bang]. Zilele trecute am fost la cumparaturi si a plans saraca la usa pana m-am intors. Eu credeam ca sta cu ea la calculator dar mi-a sp[us ca a incercat sa se joace si ea nu a vrut. Seara Andra plange tare dupa mine.

Cu jocurile nu stiu ce sa spun. Mai nou sta zilnic pana la 12-1 iar la 6 se trezeste sa mearga la birou. Nu stiu cum rezista. Eu dorm mai mult decat el si tot obosita sunt.

Galliciana cum sa nu te primim? Te asteptam cu mai multe date despre tine.

 

Nico, mami de Andra si Alex

poze

 

Poze in concurs Clipe de viata 2008 nm1id="red"> si nm2id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui nma
Anca nu puteam sa las copiii cu el caci ne era acasa. pana la urma nu am mai mers ca s-a racit tare afara.Si daca ii las cu el ma suna la scurt timp ca plange tare Andra [bang]. Zilele trecute am fost la cumparaturi si a plans saraca la usa pana m-am intors. Eu credeam ca sta cu ea la calculator dar mi-a sp[us ca a incercat sa se joace si ea nu a vrut. Seara Andra plange tare dupa mine.Cu jocurile nu stiu ce sa spun. Mai nou sta zilnic pana la 12-1 iar la 6 se trezeste sa mearga la birou. Nu stiu cum rezista. Eu dorm mai mult decat el si tot obosita sunt.Galliciana cum sa nu te primim? Te asteptam cu mai multe date despre tine.Nico, mami de Andra si Alex pozePoze in concurs Clipe de viata 2008 nm1id="red"> si nm2id="red">
align="right" id="quote2">NIco, asa e si Eric..sta cat sta cu tati, apoi vine si ma cauta...deci nu poate sa stea fara mine...[:D]iar tatii astia...nu pre au abilitati in ceea ce priveste entertainment-ul piticilor...[:D] tot mama e baza...[pup]Galliciana, bun venit! hai cu detalii despre tine..[pup]Anca, am vazut papusica...cu ochi ca marea...(nu ca marea noastra)...ce-a crescuuuuutttt..ma tot minunez ce rapid se schimba bebeii de la o luna la alta...fenomenal!!!*********************************************************Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007) si [gravi] 6+ NE DATI UN VOT? MULTUMIM! ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...id="red">id="size3">____________________________________ERIC IN 2009...id="size3">id="green"> Eric la aproape 1 anisor...ERIC PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...id="orange">HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEOid="orange">id="blue"> Atat mai am pana sa vad luminita de la capatul tunelului......id="limegreen">Eu sunt primul!!!Uite ce mare am crescut!!!id="limegreen">________________________________________________________________Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...