Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

noi,sagetatoarele (9)


Recommended Posts

Andreea la noi nu a fost asa mereu. totul depinde de cat de mult se implica. Cand era Alex de varsta Andrei al meu sot nu era asa de ocupat (acum are 2 job-uri plus jocul) si era super ok. Statea copilul cu el, il scotea la plimbare, se jucau foarte frumos. Acum poate s-au adunat prea multe, am imbatranti si noi... nu stiu ce sa spun. pur si simplu nu mai avem rabdare. Si ma enerveaza ca nu mai petreecem timp impreuna. Nici nu mai stiu cand am iesit doar noi 4 la plimbare [q].

 

Nico, mami de Andra si Alex

poze

 

Poze in concurs Clipe de viata 2008 nm1id="red"> si nm2id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vin si eu cu o cafea tarzie sau capucino sau latte :

 

[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]

 

 

va servesc cu ceve de ziua baietzelului meu :aperitiv,torta o dau mai tarziu,fug la treburi,va [pup] din zbor.

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Frohe Geburtstag si multa-multa sanatate printzisorului!id="red"> [flo] (nu te speria, habar n-am de germana, m-a ajutat soatza [8D])id="size1">

 

Imi merge netu ca tranta....[pofta] balesc in asteptarea pozei cu aperitivul, da` nu se deschide nicicum.

 

Nici noi nu prea mai iesim in trei, decat la cumparaturi, unde nu e relash. Am profitat de ziua de duminica cand ne-am plimbat si i-am spus soatzei ce bine-mi prinde cand sta si el cu zibe, si ca sunt cea mai fericita cand ii vad impreuna, si .... (am inceput deci cu lauda prima data [:D]), ca, eu, dupa mintea mea, asa cred, ca din clipa in care a venit zibe, nu mai e cazul sa fim egoisti, mai ales acum cand e total dependenta de noi, si ca ea e number 1 in the familly, si apoi noi...na, si nu mai stiu, o intreaga `teorie`, cu toate c-am incercat pe tot posibilul sa nu sune a cicaleala sau plangere, de genul `cat de greu mi-e mie si usor tie`.... Result: aseara a venit mai devreme la somn, in pauza dintre cursuri, azi, a adormit-o el, aseara tot el.... [pk], sa-i tina DD naravul!

 

Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1">

 

Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

_____________________

 

Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]

 

Sa fim alaturi de Cristian Stefanid="size1">[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

claudia,la multi ani uriasului,sa fii mereu mindra de el!dar ce aperitiv frumos,felicitari!asteptam reteta!

anca,umbli cu invaluiri?sa dea domul sa tie naravul nou cit lumea!

nico,spor la treburi!

 

[flo][flo][flo][flo][flo]la toata lumea,ca ,mede,poate vine primavera!

 

alison,mami de simon

poze

 

POZE inCONCURScu SIMON aici,a1 si a2

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, dragele mele, inca odata![flo]

sa va traiasca micutii, si multumim pt tratatie!![flo][pup]

sunt sagetator cu ascendent in leu, si, in ultima vreme functioneaza mai mult ascendentul, nu stiu daca si la voi, desi sunt f mandra de zodie!

ce sa va spun, am 40, fara copii, deocamdata, sper sa apara macar un junior....speranta moare ultima! vin de la doctor, sunt putin suparata, dar promit sa revin cu vesti!

ma duc sa strang putin pe aici, si sa fac o salatica!

pupici la gagici!!![pup][pup][pup]

 

astept inca o minune in viata mea!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor [flo][flo][flo][pup][pup][pup][pup][pup] mersi de urari,va dau si o praji,fetelor reteta la rulada aia o gasiti pe gourmandine,de pe site-ul ala am luat-o [:D].

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!

 

nico, te inteleg ce zici...[pup]stiu ca nu e bine s alasi timpul sa treaca fara sa ai mici bucurii ale vietii,cat de des posibil, alaturi de cei dragi, evident...fie ele o plimbare prin parc, o prajiturica sau un film, o iarba verde sau mai stiu eu ce...[pup]doar ca, din apcate, uitam de mute ori ca exista si asa ceva...timpul ne preseaza...viata si agitatia in care traim isi spun cuvantul...offfff...[bang]

 

claudiaaaaaaa!!!! nu ma face ca vin pana la tine, auzi????????? pai tu cu de-astea vii la o [gravi]????[:D] ia baga niste poze de la petrecere mai bine...[pup]

 

anco...punct ochit, punct lovit...bravo! daca si tine...te-ai scos...[pup][:D]

 

galliciana, hai ca paote DD va ajuta si o sa ti se indeplineasca dorinta![pup]

 

O zi minunata tuturor! de dimineata la noi era alb pe jos...adica zapada...nu stiu cat mai tine vremea asta dar io una M-AM SATURAAAAAAAT!!!!!!!!![pup]

 

*********************************************************

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007) si [gravi] 6+

 

NE DATI UN VOT? MULTUMIM! ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...id="red">id="size3">

____________________________________

 

ERIC IN 2009...id="size3">id="green">

Eric la aproape 1 anisor...

ERIC

 

PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...id="orange">

HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEOid="orange">id="blue">

 

Atat mai am pana sa vad luminita de la capatul tunelului......id="limegreen">

Eu sunt primul!!!Uite ce mare am crescut!!!id="limegreen">

________________________________________________________________

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai na fost fetelor nici un party ieri,numai in familie,azi am dus la gradi praji,painici si suc,si vineri se anunta party de party cu kinder apoi sambata vine niste pritenii nostrii la chef de chef [:D],vai de steaua mea cat am de lucru [alcool].

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...