Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cumparaturi BOOHOO UK


Recommended Posts

  • Răspunsuri 105
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui unique
Dupa ce am cautat indelung siteuri care sa livreze in Romania, sa aiba preturi rezonabile, si sa fie din Europa m-am oprit la www.boohoo.com Am facut cumparaturi deja si produsele mi se par ok. Daca mai cumpara si altcineva de acolo cred ca ar fi util sa impartasim impresii despre produse.
buna, am plasat si eu o comanda, imi apare intrata de pe 29 in Romania... sa fi ajuns deja la oficiul meu, ca n-am primit aviz...? offtopic Daca pt mine LR e un capitol inchis demult, asteptam cu mare interes reducerile 'masive' de la promod...Ei bine au fost un mare fas... mai ales anul asta, pe criza, ma asteptam sa gasesc numai 80%... da de unde...daca fac un calcul, cat costa hainutele plus enorma taxa de transport 30 euro (daca depasesti 60 euro, platesti 'numai' 22,5)...dezamagire totala... astept cu interes 'carpishoarele'de la boohoo. Si ca sa fie tacamul complet... am comandat la majoritatea masura 8 si am realizat ca port de fapt 10. [bang] noroc ca n-am comandat decat de vreo 50 de lire, asa, de proba... Alia, puiul Alexis si argintul-viu Vladut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

unique stie dar va scriu celorlate: am comandat inainte de Craciun, cadouri, in majoritate vestute de blana (artificiala). Sotul meu a ridicat coletul de la posta. Inauntru: o pereche de pantaloni scurti cu sclipici si o curea. Nimic din ceea ce comandasem. Au incurcat coletele....ok...le scriu....am asteptat mult si bine un raspuns. NIMIC, fetelor! Am luat legatura cu ING-ul, am trimis cele 2 produse inapoi in Anglia pe cheltuiala mea, m-a costat 58 roni, le-am trmis scan dupa facturile de la posta ...eu in timpul asta am tot continuat sa le scriu. Am facut intr-un final refuz la plata la banca si astept rezolvarea cazului si banii inapoi. Dupa 2 luni de la comanda, catadicsesc si ei sa-mi raspunda, spunandu-mi ca nu au primit dovezile ca am trimis pachetul inapoi. Ideea e ca am ramas fara 60 lire, 60 roni, cadouri de Craciun si o multime de nervi cu incompetentii de la buuhuu. Faceti cum vreti, comandati, eu doar v-am povestit ce mi s-a intamplat! [url="http://by.lilypie.com/UoGup2.png"]Mara[/url] si [url="http://by.lilypie.com/MWckp2.png"]Matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi a venit postasul cu coletul... Hainutele par de calitate, dar ca-s pline de ate, cusaturile mi se par cam prost facute. 20 lire - acum e 15 - o haina care pe site pare palton, dar in realitate e subtire, merge pt primavara/ toamna. E f. frumoasa, numai ca un buzunar e putin desfacut in lateral. 15 lire - bluza cu iepurasi, ok si asta, numai ca masura s/m imi e larga Scrisesem anterior ca regret ca am luat masura 8 - retractez! E masura care mi se potriveste, la 168 cm si 53-55 kg Aveti grija ce masura comandati, 8 merge si la 38, desi e cea mai mica masura la ei pe site. 15 lire - camasa alba, lunga, gen tunica, 100% bbc, cu o funda la gat, material de calitate, dar f. larga, o sa o port cu o curea. Si... sacoul cu imprimeu de camuflaj, cel de 4 lire, e scurt, deasupra taliei, iar manecile 3/4. Material destul de rigid, dar designul e de efect. PS. am avut un cod de reducere de 15 % - gasiti pe net - boohoo promotional code - saptamana asta am vazut ca e 10%! a... si sa nu uit... pe eticheta nu scrie in ce tara sunt fabricate. Cand o sa mai scada lira, o sa mai comand. Alia, puiul Alexis si argintul-viu Vladut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Atentie la masuri.In mod normal eu ar trebui sa port XL sau 16. De pe boohoo mi-am luat masura 14 la bluze si imi vin bine, iar la jeans am luat mas 16 si imi vin perfect.Intr-adevar, la unele produse cusaturile(pe dedesubt) nu sunt finisate f. bine(atarna ate), dar eu le-am taiat cu foarfeca [:D]. Ca sa ies mai ieftin la transport comand cu niste prietene.La ultima comanda, impreuna cu o prietena am luat astea : http://www.polyvore.com/cgi/set?id=6177811 Cizmele nu sunt din piele, dar arata f bine pe picior, un pic cam stranse sus (merg pe picior cu pulpa subtire). Rochita Meg (cea care are curea)nu se desface in fata, are un fermoar pe lateral,si prietenei mele, care isi ia de obicei masura 10 de la boohoo,ii parea rau ca nu si-a luat masura 12. Bluzita Jaiden arata bine,materialul este subtire, usor transparent. Cojocelul Yelek este de efect, blanita pare naturala, are si snurulet de prindere, dar si gaici, inclusiv gaici de rezerva. Rochita neagra, Dinah, ii vine f bine prietenei mele, care si-a luat-o pentru o nunta in vara ,si e f incantata de ea. Cardigan Krish, arata neasteptat de bine, tesatura este elastica,si se prinde cu un ac mare. Boleroul Halo este 95% viscose, 5% elastan , mi-am luat masura M/L, dar cred ca imi venea mai bine S/M. Camasuta Perry isi merita banii, este 100% din bumbac, ma gandesc sa imi iau si pe alte culori. Jeans Tresa imi vin f bine in marimea 16, dar cand i-am probat m-au albastrit pe maini. Dupa ce i-am spalat si i-am clatit bine culoarea nu mai iese.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui unique
Atentie la masuri.In mod normal eu ar trebui sa port XL sau 16. De pe boohoo mi-am luat masura 14 la bluze si imi vin bine, iar la jeans am luat mas 16 si imi vin perfect.Intr-adevar, la unele produse cusaturile(pe dedesubt) nu sunt finisate f. bine(atarna ate), dar eu le-am taiat cu foarfeca [:D]. Ca sa ies mai ieftin la transport comand cu niste prietene.La ultima comanda, impreuna cu o prietena am luat astea : http://www.polyvore.com/cgi/set?id=6177811 Cizmele nu sunt din piele, dar arata f bine pe picior, un pic cam stranse sus (merg pe picior cu pulpa subtire). Rochita Meg (cea care are curea)nu se desface in fata, are un fermoar pe lateral,si prietenei mele, care isi ia de obicei masura 10 de la boohoo,ii parea rau ca nu si-a luat masura 12. Bluzita Jaiden arata bine,materialul este subtire, usor transparent. Cojocelul Yelek este de efect, blanita pare naturala, are si snurulet de prindere, dar si gaici, inclusiv gaici de rezerva. Rochita neagra, Dinah, ii vine f bine prietenei mele, care si-a luat-o pentru o nunta in vara ,si e f incantata de ea. Cardigan Krish, arata neasteptat de bine, tesatura este elastica,si se prinde cu un ac mare. Boleroul Halo este 95% viscose, 5% elastan , mi-am luat masura M/L, dar cred ca imi venea mai bine S/M. Camasuta Perry isi merita banii, este 100% din bumbac, ma gandesc sa imi iau si pe alte culori. Jeans Tresa imi vin f bine in marimea 16, dar cand i-am probat m-au albastrit pe maini. Dupa ce i-am spalat si i-am clatit bine culoarea nu mai iese.
Imi plac la nebunie hainele de pe asos.com, din pacate nu trimit la noi... Stiti vreun site cu hainute asemanatoare ca si calitate? Totusi cele de pe boohoo nu par prea de calitate, plus ca am citit niste review-uri nu prea favorabile despre ei! Alia, puiul Alexis si argintul-viu Vladut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...