Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andrei, sufletelul nostru curat!(2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 451
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc frumos ptr urari!

La multi ani si voua, mamici minunate si scuze de intarziere.[flo]

Ptr Luy un [pup] !

 

Stiu si sper din suflet sa apara progresele curand, de fapt asta se si intampla, insa am cam obosit eu si cateodata imi pierd rabdarea. Fluturasul e un scump iar mami face in asa fel incat asta sa nu il afecteze pe el, nu este nervoasa in prezenta lui ptr ca asta il agita. El primeste tot ce are mami ma bun pentru ca este un copil minunat si merita! In fiecare seara dupa ce adoarme il privesc si il sarut si nu ma mai satur.[olala] As vrea sa opresc timpul in loc si sa il tin cat mai mult bebelus. Offf.

 

 

Nana, [mamica] Andrei Stefanid="size2">id="teal"> ( 26.09.2007) id="Comic Sans MS">id="blue">

Povestea nasterii fluturasului! Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!id="Comic Sans MS">id="red">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se vede si pe fata lui ca s-a schimbat, e baiat mare acum! Ochii ii sclipesc altfel, plini de curiozitate. Cresc piticii, noi odata cu ei, nu avem ce face! Poate doar sa le facem fratiori/surioare? [:D]

 

==================================

Irina, mami de Tudor Cristianid="blue"> (08.10.2007) id="blue">

Pozeid="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Totul bine la noi si speram ca la toata lumea!

Pupici si weekend placut!

 

Nana, [mamica] Andrei Stefanid="size2">id="teal"> ( 26.09.2007) id="Comic Sans MS">id="blue">

Povestea nasterii fluturasului! Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!id="Comic Sans MS">id="red">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...