Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andrei, sufletelul nostru curat!(2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 451
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui carpatina
Citat:
citat din mesajul lui NanaMotocCarpatinule, ce e bre cu melodia aia la Eurovision? Ma refer la Belgia.[:D] Nu mi-a placut deloc.[alcool]
align="right" id="quote2">deci.. n-am pierdut nimic daca n-am ascultat-o [:)]da' nici cu a Romaniei nu m-as fi bagat in fata... =====================Mami de Ioana id="red"> (27.09.2007)
align="right" id="quote2">Mda, nici eu nu m-as fi bagat. Dar cu Islanda am mers la sigur. Am zis din start ca au sanse sa urce pe podium si asa a fost. Am fost tare mandra de Jóhanna.[8D]Nana, [mamica] Andrei Stefanid="size2">id="teal"> ( 26.09.2007) id="Comic Sans MS">id="blue"> Povestea nasterii fluturasului! Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!id="Comic Sans MS">id="red">id="size1">Stelele care cad, nu pier! Stelele care cad, se duc pe un alt cer!Ramas bun, steluta iubita si scumpa,id="size1"> Emma!id="teal"> [flo] Povestea unui licurici scump!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nana astept vesti bune despre fluturas, chiar daca e acum putin in urma si ti se pare ca recupereaza cu pasi mici vei vedea ca peste cateva luni te vei uita la el si vei realiza brusc cate lucruri noi face fluturasul tau iubit. Si sincer, mai conteaza la ce nivel e acum atat timp cat cu totii stim ce bambino ai tu acolo si cum or sa alerge fetele dupa el? Hai, stiu ca esti o mamica tare si fluturasul merita fiecare clipa ce o investesti in el.

 

P.S. Felicitari pentru Eurovision. [flo]

 

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mei, ce-i tot trageti cu Eurovisionu' asta? Eu am promis anul trecut, parca, ca nu ma mai uit veci, din cauza ca melodia care castiga nu castiga pe merit, ci voturile merg dupa 'suflet'. Asa ca anul asta, desi sotul a zis sa dau pe TVR1 la Eurovision, eu m-am decis sa adorm pe canapea, ca sa-mi tin promisiunea. Asa ca am vazut doar hora moldoveneasca si finalul, cand canta norvegiano-belarusul. Si nu mi-a placut deloc melodia care a castigat, ba a mai si falsat ala pe ici, pe colo, asa ca nicio pierdere.

Dar felicitari Islandei![:D]

 

==================================

Irina, mami de Tudor Cristianid="blue"> (08.10.2007) id="blue">

Pozeid="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nana, va asteptam cu vestile bune [bis]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">id="size4">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="black">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupam pe toata lumea de la un capat la altul![pup]

 

Programarea la neurolog de azi a fost anulata ptr marti 26 mai la ora 11.

Doamne ajuta sa fie totul bine!

Revin cu amanunte atunci!

Va pupam tare tare si va uram un weekend linistit![pup]

 

Nana, [mamica] Andrei Stefanid="size2">id="teal"> ( 26.09.2007) id="Comic Sans MS">id="blue">

Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!id="Comic Sans MS">id="red">id="size1">

Stelele care cad, nu pier! Stelele care cad, se duc pe un alt cer!Ramas bun, steluta iubita si scumpa,id="size1"> Emma!id="teal"> [flo]

Povestea unui licurici scump!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...