Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andrei, sufletelul nostru curat!(2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 451
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nanita draga, eu te rog frumos sa plangi cat poftesti, dar numai cu motiv si obligatoriu de fericire!!!! Ia sa vezi ce planset o sa tragi neicusorule cand o sa-ti spuna toti medicii astia zapaciti si egg-urile si ccc-urile si toate la un loc ca ai un baietel super ok. Iar cand o sa-ti spuna Andrei prima data "mami, te iubesc" eu cred ca o sa fie inundatii in Islanda voastra...

Asa ca motive de plans io zic ca o sa tot vina (m-am mai consacrat io cu prima zi de gradinita, prima zi de scoala, primul FB in carnet, prima gagica, primele drame in amor, primele crize adolescentine, prima vacanta fara parinti, prima masina, prima garsoniera, prima iubire, primul nepot)... Hai, hai, capul sus, ca uite ce de treaba ti-am dat. Ti-am facut programul pe urmatorii 30 de ani. Pai tu crezi ca e asa o joaca sa fii mama de baiat?

 

 

 

Mid="red">iid="blue">cid="limegreen">uid="purple">lid="green"> Yid="orange">aid="red">nid="purple">iid="red">sid="green"> cid="black">rid="orange">eid="blue">sid="purple">tid="teal">eid="green"> mid="red">aid="limegreen">rid="purple">eid="green">id="size1">

 

Praslea cel voinicid="blue">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo,Nanuto pentru vestile bune!! [pup]Nici nu se putea sa fie altfel,avand in vedere grija cu care va ocupati de puiul scump.Trebuie sa fie bine si pentru voi de-acum,ca prea multa suferinta a fost in ultimele luni.Un pup dulce dulce pentru prietenul meu Andrei [pup] si sper din toata inima sa ne vedem vara asta(duminica s-a implinit 1 an de cand ne-am vazut ultima data [:(] )

 

 

P.S.Te astept pe mess,ca am niscai intrebari pt tine(am inceput diversificarea azi si...emotii cat cuprinde [:I]..id="size1">.)[pup]

 

------------------

Flori [mamica] Rares Teodor 08.12.2008

 

Asa a venit pe lume Piscotelid="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim tare tare!

Off Doamne! De ce oare de fiecare data cand imi scrieti si imi spuneti numai lucruri frumoase si incurajatoare, incep sa plang?

Ca vb aia, inainte eram de nestramutat! Inainte de a deveni mamica!

M-a schimbat enorm jobul asta full time.

Si cand ma gandesc ca, cand eram mica, cine ma intreba ce ma fac atunci cand voi fi mare, spuneam clar si raspicat: mamica!!!!

Habar nu aveam cat de greu este dar si minunat in acelasi timp!

 

Va imbratisez tare tare si va multumesc din suflet![pup]

 

Nana, [mamica] Andrei Stefanid="size2">id="teal"> ( 26.09.2007) id="Comic Sans MS">id="blue">

Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!id="Comic Sans MS">id="red">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O zi frumosa Nanita va doresc!!!! Sa va dragaliti mult, sa va jucati si sa papati bine (asta era pentru Andrei, bine???!!!)!

Eu acusica plec la job si vroiam sa va salut. Pupici!!!

 

 

 

Mid="red">iid="blue">cid="limegreen">uid="purple">lid="green"> Yid="orange">aid="red">nid="purple">iid="red">sid="green"> cid="black">rid="orange">eid="blue">sid="purple">tid="teal">eid="green"> mid="red">aid="limegreen">rid="purple">eid="green">id="size1">

 

Praslea cel voinicid="blue">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servici usor, Annisia! [pup]

 

Nana, [mamica] Andrei Stefanid="size2">id="teal"> ( 26.09.2007) id="Comic Sans MS">id="blue">

Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!id="Comic Sans MS">id="red">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...