Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andrei, sufletelul nostru curat!(2)


Recommended Posts

Nanaaaaid="green">,[pup]!

Bravo! Am stiut eu ca o sa fie bine. Si zici ca prin iunie plecati in tara? noi pe 20 iunie...poate trec prin Targoviste si iesim la un suc...cine stie...

Tinem pumnii pe 16 iunie, dar o sa iasa bine, ai sa vezi! Sticksuri zici? Pufuleti nu aveti pe acolo sa incercati?

[pup]

 

==================================

Irina, mami de Tudor Cristianid="blue"> (08.10.2007) id="blue">

Pozeid="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 451
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Yaia, tare mi-ar mai fi placut, insa noi ajungem in Ro pe 5 iulie, de fapt e chiar 6 ca ajungem la 00:36 ,ora Ro, la Otopeni.[:(]

In perioada 11-18 iulie plecam in concediu la bulgari, o sa mai facem o escapada la Predeal, asta de 2-3 zile, nu mai mult, in rest numai in Tgv o sa fim. Bine, se mai adauga cateva curse de Buc, ca vreau sa-i fac analize complete lui Andrei, plus mie o mamografie, plus orl eu si tati ca ne-au invadat oaresce rinite alergice, plus mers la nasi. Deci o sa avem de alergat.

Aaaa, nu mai pun la socoteala si motzul domnisorului Motzoc [:D] care trebuie executat si el. Cam asta va fi in mare concediul nostru.[pup] Voi cat stati in Ro si in ce oras?

 

Prisi [pup] mult ptr cafeluta. Tare aveam nevoie de ea. Mi-a mers la suflet direct!

De cand e mama la noi, a preluat ea dormitul noaptea in camera cu Andrei, ca Andrei doarme la el in patut, asa incat mami profita si doarme bustean. Ieri am bagat si 5km traseu cu fluturasul cu carutul, plus 1 ora de sala dupa, asa incat am cazut lata iar dimineata, daca nu ma trezea tati, dormeam mult si bine. Mama denaturata ce sunt.[:D] Am executat lapticul si pastilutele fluturasului , in transa, iar de machiat, m-am machiat la birou.[:D]

Cam asta despre noi.

 

Va pupam tare tare.[pup]

 

Nana, [mamica] Andrei Stefanid="size2">id="teal"> ( 26.09.2007) id="Comic Sans MS">id="blue">

Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!id="Comic Sans MS">id="red">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa aveti un weekend excelent![pup][flo]

 

Nana, [mamica] Andrei Stefanid="size2">id="teal"> ( 26.09.2007) id="Comic Sans MS">id="blue">

Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!id="Comic Sans MS">id="red">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Grozave vesti Nana!

Bravo,ma bucur tare mult de evolutia fluturashului!

Va pupam cu drag.

 

"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"

"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."id="size1">

Jurnal de mogalneata

Japonia prin ochii unui amator

 

 

Sabina Y.[gravi] si Erika(31 august 2007)id="size1">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui NanaMotoc
Yaia, tare mi-ar mai fi placut, insa noi ajungem in Ro pe 5 iulie, de fapt e chiar 6 ca ajungem la 00:36 ,ora Ro, la Otopeni.[:(]In perioada 11-18 iulie plecam in concediu la bulgari, o sa mai facem o escapada la Predeal, asta de 2-3 zile, nu mai mult, in rest numai in Tgv o sa fim. Bine, se mai adauga cateva curse de Buc, ca vreau sa-i fac analize complete lui Andrei, plus mie o mamografie, plus orl eu si tati ca ne-au invadat oaresce rinite alergice, plus mers la nasi. Deci o sa avem de alergat.Aaaa, nu mai pun la socoteala si motzul domnisorului Motzoc [:D] care trebuie executat si el. Cam asta va fi in mare concediul nostru.[pup] Voi cat stati in Ro si in ce oras?
align="right" id="quote2">Noi ajungem in tara pe 20 iunie si stam pana pe 12 iulie. Si la noi program plin de vizite si alte cele, mergem la mine acasa, la Onesti. Dar mai mult ca sigur stam la sora-mea la Moinesti. Vrem sa vedem Transfagarasanul, poate ne vedem cumva, daca ne potrivim...poate ne intalnim in Bucuresti, cine stie...==================================Irina, mami de Tudor Cristianid="blue"> (08.10.2007) id="blue"> Pozeid="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...