Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andrei, sufletelul nostru curat!(2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 451
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Carpatinule parca il aud pe al meu sot![:D]

Ei ce au- nu au nimic- am eu gargauni in cap- asta da.

Daca tot pot sa alerg prin caldura si sa ma obosesc- de ce as sta intr-un loc sa ma bucur si eu de concediu?[bang][alcool]

 

De cand s-a nascut fluturasul- exceptand luatul de sange ptr verificarea nivelului de medicamente din sange si analize ptr depistarea cauzei spasmelor- e prima oara acum cand ii luam sange pur si simplu ptr a verifica altceva gen Ca- Fe- paraziti etc.

Inca nu am primit raspunsul de la dr cum au iesit. Asteptam sa ne sune.

De-aia vreau acasa de la A-Z domne. Plus control la ochisori ca nu sunt eu impacata cu mine ca sunt corecte dioptriile astea. Asta ptr ca nu mereu are directie cand trebuie sa ia ceva.[q]

In weekend ne-am capatat cu primul cucui- asta cand avea ocluzorul la ochisor- ceea ce e de inteles ca nu avea directie. S-a umflat instantaneu si am simtit ca-mi sta inima. L-am adormit si bineinteles ca in 5 minute cat am atipit si eu langa el am visat ca de la lovitura revenisera spasmele. A fost cumplit.[q]

 

Nana, [mamica] Andrei Stefanid="size2">id="teal"> ( 26.09.2007) id="Comic Sans MS">id="blue">

Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!id="Comic Sans MS">id="red">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ptr ochisori sigur ii fac un alt control si acasa.

La cel de sange ma mai gandesc inca, nu sunt 100% convinsa.

 

Intre timp au venit si rezultatele la sange, cu toate analizele in limite normale. Exact asa s-a exprimat Ýr, doctorita.

A zis sa-i dam sa manince ce vrea, atata vreme cat ia bine in greutate. Ca si un copil sanatos are momente cand face fixatie pe un anumit aliment si o perioada vrea numai asta.

Offf. Usor de spus, tare greu de facut.[bang]

 

Luni, marti, miercuri avem testarea lui Andrei iar joi la 14:30 mergem sa ne interpreteze rezultatele.

Doamne ajuta sa iasa totul bine!

Stiu ca este in urma fata de alti copilasi, si ma astept la asta, insa sper sa nu apara alte probleme.

 

Cam asta.

Multi [pup].

 

Nana, [mamica] Andrei Stefanid="size2">id="teal"> ( 26.09.2007) id="Comic Sans MS">id="blue">

Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!id="Comic Sans MS">id="red">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...