Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andrei, sufletelul nostru curat!(2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 451
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Va multumesc mult ca sunteti alaturi de noi![flo]

Asa cum am promis, nu ma las.

Am avut un weekend linistit si am incercat sa dam uitarii ziua de joi care ne-a trantit la pamant ptr a nu stiu cata oara.

Ieri am fost in excursie la Laguna Albastra iar Andrei a fost tare incantat.

A aruncat cu pietricele in apa si radea in hohote. A fost ceva nou ptr el si era tare incantat.

Ne-am incarcat bateriile si mergem mai departe.

Luam fiecare zi asa cum vine si ne-o daruieste bunul Dumnezeu si ne rugam sa dispara ptr totdeauna spasmele.

Yaia, asta facem zilnic, jughinit fluturas si ras in hohote din toata inimioara lui.

Norocul nostru este ca Andrei este un copil vesel, rade tot timpul si e gata in orice moment de jughineala, ca altfel nu stiu unde ajungeam. Fiecare zambet si fiecare hohot de ras, ne umple inimile de fericire si ne da putere sa fim tari si sa mergem inainte!

Maine avem iar un hop mare de trecut, eeg-ul.

Ma rog sa iasa curat ca lacrima. Trebuie sa fie asa!

Va tin la curent.

Multumesc, inca o data, din inima ptr ca existati![flo][flo][flo]

 

Nana, [mamica] Andrei Stefanid="size2">id="teal"> ( 26.09.2007) id="Comic Sans MS">id="blue">

Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!id="Comic Sans MS">id="red">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suntem aici, cu pumnii stransi pentru maine, [asia]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nana id="green">draga [pup] , ma rog din tot sufletul sa iasa maine eeg-ul curat ca lacrima; ma rog ca spasmele sa fie disparute pentru totdeauna si sa ramana doar o amintire urata.

Ati trecut prin momente grele, numai voi stiti ce e in sufletele voastre... Dar trebuie sa priviti cu multa incredere catre viitor, sa va gasiti puterea de a continua in rasul fericit al lui Andrei ! Si ce daca varsta lui dpdv al dezvoltarii nu-i cea din certificatul de nastere ? Va recupera cu siguranta diferentele si peste cativa ani nici nu va mai conta la ce varsta a inceput sa mearga sau sa vorbeasca... Ai un copil minunat care iti va intoarce inzecit dragostea !

 

Va imbratisam strans, strans ! Suntem alaturi de voi ! [grup]

 

Luy, fericita mamica de [zana] Maria Teodora id="red">[il] ( 25 august 2007 )

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nanuta draga te pup [pup]

 

Am citit si eu vestile si mi se par bune, in sensul ca desi are intarziere cu motoricitatea Andrei va recupera in mod sigur mai ales cand are suportul unor parinti asa de puternici ca voi. Despre diagnostic ma gandesc sa nu te repezi sa fii asa suparata si iti spun si de ce: am un verisor care avea astfel de spasme si care pana in jurul varstei de 10 ani nu au fost diagnosticate corect, apoi la varsta de 10 ani a inceput tratamentul cu Depakine care lui i-a fost vital si de atunci nu a mai facut nicio criza. Acum are 19 ani, e bine mersi, frumos, are iubita, da anul acesta la facultate, planuiesc sa se casatoreasca peste cativa ani, totul cat se poate de normal.

 

Epilepsia este o boala cu spectru larg, neurologul i-a explicat matusii mele ca toti oamenii au manifestari epileptice la un anumit nivel, zbatera ochiului fiind de ex o manifestare epileptica. Tot el i-a explicat ca aceste spasme nu sunt intodeauna pe toata durata vietii.

 

Dupa ce am citit ce v-a fost explicat si voua ma bucur enorm ca fluturasul vostru se paote vindeca complet si sunt convinsa ca cu ajutorul lui Dumnezeu asa va fi.

 

O mie de imbratisari.[flo]

 

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...