Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Andrei, sufletelul nostru curat!(2)


Recommended Posts

Pai Carpatinule- daca puteam iti dai seama ca as afaceam.

Eeg-ul se face la spitalul lor de urgente. Pe urma aia trimit inregistrarea pe mail direct dr si numai ea e in masura sa o citeasca/ interpreteze.

Cam asta e sistemul de aici.

In situatii din astea te apuca disperarea- iar ea dr. ar trebui sa isi dea seama ca stam cu sufletul la gura- insa nici sa terorizam femeia nu puteam. Poate e libera- poate e de garda si sunt urgente- poate.

Nu avem chef de nimic si gandul numai acolo ne zboara. De rezultatul eeg-ului depind foarte multe.

Sa dea bunul Dumnezeu sa iasa curat- ca prea i-a mers fluturasului bine din start la modul ca ptr eeg l-a pregatit si i-a montat electrozii o filipineza super femeie- a stat el cumintel si totul a decurs perfect- asa ca- sper ca rezultatul sa fie la fel de bun precum a decurs totul.

Cum avem vesti - scriu.

[pup]

 

Nana, [mamica] Andrei Stefanid="size2">id="teal"> ( 26.09.2007) id="Comic Sans MS">id="blue">

Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!id="Comic Sans MS">id="red">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 451
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tinem pumnii stransi bine de tot ! Pupam fluturashul cuminte [pup] si pe mamica lui care trebuie sa treaca iar o proba de rabdare [bang]

[flo][flo][flo][flo][flo]

 

Luy, fericita mamica de [zana] Maria Teodora id="red">[il] ( 25 august 2007 )

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nanaid="red">, eu sunt ferm convinsa ca, odata cu trecerea timpului (si stai linistita, ca nu cred ca este vorba de ani, ci mai degraba de luni), ai sa vezi schimbari miraculoase in dezvoltarea lui Andrei. Pentru ca da, ai dreptate, ceea ce l-a tras inapoi sau nu l-a lasat sa mearga inainte, sunt primele 4 luni. Atunci copilul invata mult, iar apoi pune in aplicare. Andrei a inceput sa puna in aplicare deja, a trecut de faza cu studiatul. Ai sa vezi, totul va fi bine.

Iar cand Andrei va incepe sa se comporte normal, sa vorbeasca mult si sa alerge, sa faca numai prostii si sa nu va mai asculte, datorita personalitatii, ai sa vezi ca efortul vostru va fi sters cu buretele in comparatie cu bucuria provocata de Andrei.

Este greu, presupun ca ai monente cand iti vine sa o iei pe carari, insa esti MAMA! asta este cel mai important lucru! si esti cea mai buna MAMA pentru Andrei, pentru ca, asa cum scria cineva mai demult, copiii ne aleg pe noi, nu noi pe ei! [flo][flo]

Sa va ajute Dumnezeu sa auzim numai de bine si de progrese, oricat de lente ar fi! cat despre epilepsie, din cate citisem eu la un moment dat, se pot tine in frau cu medicatie si regim, daca imi amintesc eu bine. Dar poate, sa dea Dumnezeu, poate ca nu este cazul! noi ne rugam!

Eu sunt alaturi de tine. Daca vreodata ai nevoie de ceva de aici, de acasa, poti apela la mine cu incredere! [pup]

 

Ingeras, mami de Maya

Campania noastra

Petitia noastra - semneaza si tu!!

Infertilitatea este o boala!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui NanaMotoc

In situatii din astea te apuca disperarea- iar ea dr. ar trebui sa isi dea seama ca stam cu sufletul la gura- insa nici sa terorizam femeia nu puteam. Poate e libera- poate e de garda si sunt urgente- poate.
Nu avem chef de nimic si gandul numai acolo ne zboara. De rezultatul eeg-ului depind foarte multe.
align="right" id="quote2">

Nana, io cred ca voi suferiti de prea mult bun simt... Si cred ca nu se poate zice ca o terorizezi daca-i reamintesti cat de important e pentru voi sa aflati rezultatul... ca-i si ea om si le-o fi avand si pe-ale ei.. si-o fi uitat...
Si daca totutsi cuvantul potrivit pentru asta e a teroriza.. ei bine, eu as teroriza-o! [;)]

Te asteptam cu vestile bune! [pup]

=====================
Mami de Ioana id="red"> (27.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Faza e ca nu putem sa insistam, ca avem nevoie de ea, si ne gandim ca atunci cand ne-o arde buza Doamn' fereste, sa nu mai raspunda femeia la telefon.[alcool]

Ca tare de ajutor ne-a fost cand Andrei avea spasme si sunam, imediat raspundea si ne duceam la spital si-l vedea, etc.

Femeia s-a comportat exemplar pana acum, de-aia-i acordam circumstante atenuante ptr faza asta.

Asteptam sa se apropie ora pranzului ca sa-i mai dam un telefon.

Asteptarea asta este exact ca picatura chinezeasca ptr mine.[bang]

Sper sa revin cu vesti bune![flo]

 

Nana, [mamica] Andrei Stefanid="size2">id="teal"> ( 26.09.2007) id="Comic Sans MS">id="blue">

Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!id="Comic Sans MS">id="red">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot pe ef-faiv pentru vestile bune [flo]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> &id="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...