Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Litoral 2009 - unde mergem?


Recommended Posts

Noi mergem la 2 mai, am facut reervare la casute, din poze arata OK, sper ca si in realitate sa fie la fel. Poate oferi cineva mai multe amanunte, despre plaja (stiu ca sunt si nudisti- merg cu piticu si parintii), locuri de mancat, preturi, orice, a inceput sa imi cam fie teama. Multumesc si concediu placut tuturor Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 119
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

NU MERGETI LA VILA MERIDIAN DIN EFORIE NORD Am stat in aceasta vila 4 zile.Si nimic nu a fost cum am sperat.Am stiut de inchiderea vilei la ora 24 si ca nu avem voie cu animale de companie.DAR NU AM STIUT ca ni se ia lumina seara,ca dupa ora22 nu avem acces la bucatarie,ca nu avem voie cu un ceai sau o cafea in camera,ca nu avem voie cu biberon in camera pt copii.NU AM STIUT ca trebuie sa vorbim in soapta.NU AM STIUT ca o sa fim spalate cu furtunul cand venim de la plaja sa nu facem nisip pe hol.NU AM STIUT ca trebuie sa ne caram trolerele in spate sa nu spargem gresia.NU AM STIUT ca o sa fim cazate la mansarda.Pe o camera am dat 140 roni si pe una 160 roni ca erau 3 paturi.NU AM AVUT voie sa aducem un musafir la o cafea.MULTE NU AM STIUT.In plus nici macar factura nu am primit.Pt a primi factura trebuia sa mergem prin nu stiu ce agentie. DE EVITATTTTTTTTTTTTTT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astept si eu vesti despre 2 Mai...avem o rezervare "verbala" la o pensiune, dar nu sant inca foarte hotarata. Mergem si cu catelul si mi-a spus cineva ca nu ma sfatuieste sa merg in 2 Mai pentru ca sant multi caini fara stapan acolo si nu as avea liniste. Acum m-a pus pe ganduri... e drept ca plecam abia pe 30 august, deci mai avem timp sa ne hotaram Ingrid si Cristi 6 ani P.S. La Comandor in Mamaia am stat si eu cu multi ani in urma, si la Orfeu.... nu avem copil pe atunci. Frumos, dar mult prea scuuuump..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Plecam in acest weekend la Mamaia (eu, sotul si fetita), neavand decat o rezervare verbala pentru o camera la vila. Sper sa nu luam o mare teapa si sa gasim conditii acceptabile (am mers la noroc pentru ca nu stam decat trei zile). Intrebarea mea, pt. fetele care au fost in perioada aceasta la Mamaia: apa este cat de cat curata? si unde gasim mancare buna la un pret rezonabil (exista asa ceva[:D])? In afara de delfinariu, acvariu si satul de vacanta, ce-ar mai fi interesant de vazut (pentru un copil de 6 ani)? Mihaela http://www.flickr.com/photos/11673246@N08/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen
Astept si eu vesti despre 2 Mai...avem o rezervare "verbala" la o pensiune, dar nu sant inca foarte hotarata. Mergem si cu catelul si mi-a spus cineva ca nu ma sfatuieste sa merg in 2 Mai pentru ca sant multi caini fara stapan acolo si nu as avea liniste. Acum m-a pus pe ganduri... e drept ca plecam abia pe 30 august, deci mai avem timp sa ne hotaram Ingrid si Cristi 6 ani P.S. La Comandor in Mamaia am stat si eu cu multi ani in urma, si la Orfeu.... nu avem copil pe atunci. Frumos, dar mult prea scuuuump..
Merg de multi ani in 2 Mai si nu am vazut cainii aia multi fara stapan...oi fi fost eu chioara. Vine multa lume cu catelul, caci este mai permisiv locul, nefiind o statiune cu hoteluri care au restrictii in sensul asta. Altfel, locul este un sat, are 2 plaje, una mare, alta micuta, intr-un golf. Este un sat linistit, lumea sta la pensiuni sau la gazde, sunt destule terase unde se mananca bine si mult mai ieftin decat prin statiuni. Una peste alta, noi apreciem linistea. Nu sunt manele, marlanie, mitocani si alte chestii din astea care iti strica vacanta. Roli mami de Andrei [copil](16 ianuarie 2008) si Marc [bonjovi](9 iunie 2006) [url="http://www.flickr.com/photos/14037522@N04/sets/72157603790736786/"]ANDREI[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/14037522@N04/sets/72157603794082565/"]MARC[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/14037522@N04/2472556291/in/set-72157604930822343/"]VACANTELE NOASTRE IN 4[/url] [url="http://community.webshots.com/user/horianap"]BAIETII MEI IUBITI[/url] Se zice ca doua lucruri sunt infinite pe lumea asta: universul si prostia umana. În privinta universului, eu înca mai am unele îndoieli. (A.Einstein)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roli, m-ai linistit [:D] Noi urmeaza sa stam la Casa Ana, care are un caine si o pisica si primeste animale in gazda [:D] Anul trecut am stat in Saturn si am fost intr-o zi in vizita la niste prieteni care stateau in 2 Mai. Am facut plaja in golfuletul acela (nu mi-a placut ca erau pietre pana intrai in apa) si am mancat la o terasa pe plaja. Mai mult nu am vazut... si drept sa spun nici nu m-am uitat dupa caini, nu stiam ca anul acesta vom merge cu caine cu tot in 2 Mai, ca altfel eram cu ochii mari [:D] Ingrid si Cristi 6 ani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...