Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Timisoara, Impreuna!(129) Campanie de Craciun


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Mariaa
ce frumos scrieti voi aici [flo] eu cred in Craciun asa cum cred in Paste, asa cum cred in adevar si in pace sufleteasca. cred in colinda pe care o cant in fiecare an la usa prietenilor mei si cred in impacare si in lumina. si mai cred ca oricat ti le tot spune cineva pana nu le simti cu toata fiinta ta doar crezi ca le cunosti. pana la urma cred ca asta-i menirea noastra pe lumea asta, sa putem patrunde cu gandul acolo unde cateodata numai visam. mi-e tare dor de mama mea dar asa cum imi spunea preotul aseara, relatia noastra a ramas aceiasi doar ca e pe alt plan. am citit azi ceva tare frumos cum ca 'fiecare dintre noi sta de paza la o usa a transformarii - care nu poate fi deschisa decat pe dinauntru!' nu stiu cata legatura are asta cu Mos Craciun insa cu impacarea de sine si cu linistea sufleteasca, cu siguranta are legatura! daca postarile mele sunt prea grele zilele astea dati cu scroll sau dati cu rosii. sa fiti iubite si sa fiti sanatoase! dorina, timpul le aseaza pe toate [flo] aidule pana la cer si inapoi [grup]. va puuup pe toate [pup] looking for my sunshine [am] +11
[url="http://www.adriatica.net/wallpapers/index.htm"][i] my love, Adriatica[/url] "The work is for people who are tired of pain. It’s an offerering. It’s the way that I found freedom! " byron katie [flo]
mariuca...se simte divinul in tine[pup] vam citit pe sarite de la coada spre cap... e prima data cand ma simt depasita de situatie...cred ca am un pui de depresie...micul meu afcut in we...39...febra...inca nu stiu ce are...am musai nevoie de o tanti sa ma ajute...daca cunoastetzi pe careva...v-as fi recunoscatoare... daca as dormi noaptea...ar fi totul ok...dar asa ma simt cateodata sfarsita...si acum ca nu mai e mama la mine nu mai stiu cum sa le dau la toate de cap... va pup si va iubesc...mihi Clau la multzi ani fericitzi si sanatosi...!!![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudia, la multi ani!! Sa-ti dea Dumnezeu multa sanatate, liniste, noroc si dragoste [s][s][s] Silvana si Paul [url="http://community.webshots.com/user/silvana1075"]Poze cu noi[/url] [url="http://dctimisoara.blogspot.com/"]blog DC, Timisoara impreuna[/url] Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudia, [s] LA MULTI ANI!!! [s] Sa fii sanatoasa, sa ai mai multa incredere in tine, sa privesti numai in sus si sa-ti pui dorinte frumoase, nu risti decat sa ti se indeplineasca [flo][pup] mihi, [flo] mihi, tu stii mai bine decat mine...daca-ti deschizi sufletul e imposibil sa nu simti [:)] si e coplesitor [:)] doris, frumoase poze, am fost si noi pe acolo, frumoase locuri pe la Bazos [:)] Aidule, rezolvat cu balansoarul? pup matza zapacita [pup] Ana, Anda, [pup] silva, cum e cu orele? dar cu tunsul? katik, cum sunteti? a fugit raceala? [pup] geta, buna cafea mai faci! noroc cu tine, ca dupa fetele astea...[pup][:D] eu joi plec in Bihor. am sa merg in satul natal al mamei,am sa merg la casa bunicilor mei, unde am crescut eu apoi am sa merg la mormant la bunicii mei care mi-au luminat copilaria. am sa merg la nasa mea de botez, prea batrana sa fi venit in Timisoara in urma cu o saptamana, si am sa mai merg pe 'ritul' (campul) unde mergeam cu gastele cand eram copila si de unde ma striga bunica sa fug acasa la mancare de amiaza [:)] dincolo de evenimentul pentru care ma duc incolo parca e ireal totul. stiu ca undeva acolo din umbra mama o sa fie cu mine iar periplul asta 'sfant' pentru sufletul meu si al ei o sa fie ca o inchidere de cerc. abia astept [:)] nu uitati de pregatit jucarele, lucrusoare ce aveti si ce gasiti! mai avem o saptamana jumatate! ne asteapta copilasii! [pup] looking for my sunshine [am] +12
[url="http://www.adriatica.net/wallpapers/index.htm"][i] my love, Adriatica[/url] "The work is for people who are tired of pain. It’s an offerering. It’s the way that I found freedom! " byron katie [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihi, si fiica-mea a facut ieri 39,4 febra. Se pare ca a facut amigdalita si ma cam ia si pe mine. [bang] Se simte deja mai bine, dar inca e slabita si putin cam ametita. E naspa cu scoala ca va avea teme de recuperat saracuta. Asta este ... Din pacate nu stiu tanti disponibila, dar e posibil sa caut si eu in curand [:D] [url="http://picasaweb.google.com/gabby.rus/Places#"]Hoinari suntem in viata asta, iar drumul spre casa cu greu il regasim[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...