Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cumparaturi Victoria's Secret (Cap.3)


Recommended Posts

Multumesc pentru sfaturi. eu am 85 la talie, ca de', am nascut, 103 talie si 100 bust. Am inteles, in mare, cum cum si ce sa comand. Ma interesau marimile pentru sutien la costumele de baie...O sa comand M pentru camasute, pentru slipi si cred ca L pentru sutienul de la costumul de baie. Nu stiu daca ati vazut dar au niste reduceri faine la anumite costume de baie, chiar merita . Daca mai aveti sugestii le astept cu drag. Pentru sandale, daca port 38 sa iau 8 sau 7.5? Va pup. Voi ce v-ati mai achizitionat? Se merita sa fac comanda acum sau sa astept soldurile?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor. am facut o comanda pe 9 martie. mi-au trimis confirmarea, dar nu si de expediere a pachetului. de aceea ieri le-am trimir un mesaj. raspunsul lor :"Thank you for your e-mail regarding the status of your order. We apologize for any inconvenience this may cause. Our records indicate your order has shipped via Brokers Worldwide International Postal (BWW) carrier on March 13, 2009, due to arrive on or before April 7, 2009. Unfortunately, packages shipped via BWW are not provided with tracking information." ati primit si voi pachete prin BWW?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eleny, daca sandalele sunt cu toc inalt eu comand 8, daca sunt fara toc comand 7.5.Pana acum nu am dat gres niciodata. Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005) [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "If God is willing to destroy evil but not able to do so, then he is not omnipotent/all-powerful. If he is able to destroy evil but not willing to do so, then he is malevolent. If he is both able and willing, then whence cometh evil? If he is neither able nor willing, then why call him God?" - Epicurious
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc muuult blackpanterro! Toate sinteti niste dulci. Merci mult pentru sfaturi. E bine ca nu m-am grabit cu comanda, asa pot sa-mi iau si niste sandale fara toc super! Cand primesc coletul va dau de stire! Va pup! Stiti cumva daca victoroa are si site in Anglia? Se poate comanda de acolo?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor Sunt novice in ceea ce priveste shoppingul la vs si am nevoie de sfaturile voastre. Am citit cuminte capitolele precedente, m-am masurat si-am zis eu ca-s edificata, port masura 8-M la rochie si S la bikini etc...insa, la sfarsitul capitolului precedent zicea cineva ca are 58 de kg si masura S la haine ii e putin mare [alcool]..eu am tot 58 de kg si din masuratori mi-a dat M...ce sa-mi iau? Multumesc [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui carine.l
ati mai vcumparat de la VS?
Mie tocmai mi-a ajuns pachetul cu un sutien, cateva perechi de bikini, si 3 glosuri. Asta a fost prima comanda, si sunt ff multumita, e exact ce am vrut, plus ca sutienul imi vine ca turnat. Cu siguranta voi mai comanda. Nikole, mami lui [url="http://community.webshots.com/user/nikole2910"]Albastrel[/url] "To born, to live, to die, to reborn and to keep progressing. That is the law" Allan Kardec
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ultimul pachet. comanda a fost pusa duminica; miercuri am fost sunata ca este in tara. nu stiu de ce , poate ca din cauza sandalelor, mi-au vamuit pachetul, dar in bucuresti. destul de mult, desi valoarea pachetului nu era foarte mare(100 si....$). vama pls transportul prin curier au fost 76ron, desi la telefon era vorba de 60 ron. http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs?namespace=productDisplay&origin=onlineProductDisplay.jsp&event=display&prnbr=CM-239681&page=9&cgname=OSSHUSPRZZZ&rfnbr=5984 http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs?namespace=productDisplay&origin=onlineProductDisplay.jsp&event=display&prnbr=CM-236027&page=2&cgname=OSCLOTOPZZZ&rfnbr=5441 un slip alb(sutienul e pe vine!)si cadou o geanta de plaja foarte frumosa de panza bej-kaki.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...