Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cumparaturi Victoria's Secret (Cap.3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Carine,probabil din cauza sandalelor.Nu garantez ca asta e motivul dar iti pot impartasi din experienta mea in privinta asta. Exemple:1 comanda reprezentand 1 pereche incaltaminte-overseas(de doua ori am comandat asa,amandoua trimise overseas); 1 pereche incaltaminte+3 seturi lenjerie intima-UPS;2 perechi incaltaminte-UPS;orice alta comanda cu valoarea >200usd si care nu a continut incaltaminte-overseas.Ce a depasit 200usd-UPS.Dar s-a intamplat sa depaseasca 200 si sa contina doar 2-3 produse=overseas.Din cate am observat,modalitatea de shipping este decisa,in primul rand,in functie de greutatea coletului. Poti sa verifici ce modalitate de ship. ai ales,vezi la "orders"in contul pe care il ai la ei care este taxa pentru trimitere si iti poti da seama daca ai ales standard sau urgent.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am comandat rochita asta, pare minunata :) .Din pacate e pe back order si va fi livrata abia pe 6 iunie.Abia astept sa o primesc!

http://www2.victoriassecret.com/commerce/quickOrder.vs?namespace=productDisplay&origin=QuickOrderLink.jsp&event=QuickOrderLink&cgname=OSCQONAVZZZ&prnbr=BK-237990

 

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

A ticket to hell has never been funnier

 

"If God is willing to destroy evil but not able to do so, then he is not omnipotent/all-powerful.

If he is able to destroy evil but not willing to do so, then he is malevolent.

If he is both able and willing, then whence cometh evil?

If he is neither able nor willing, then why call him God?" - Epicurious

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca la rochita asta o sa astept ca am mimat o cumparare si acum e pe back order pana pe 11 iunie.Pe mine nu ma afecteaza data ca a mea trebuie sa vina pe 6 iunie. Am vazut ca au si scos-o de pe site, e numai in catalog ca l-am primit ieri si am fost surprinsa sa o vad cand pe site nu mai era.

 

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

A ticket to hell has never been funnier

 

"If God is willing to destroy evil but not able to do so, then he is not omnipotent/all-powerful.

If he is able to destroy evil but not willing to do so, then he is malevolent.

If he is both able and willing, then whence cometh evil?

If he is neither able nor willing, then why call him God?" - Epicurious

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...