Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cumparaturi Victoria's Secret (Cap.3)


Recommended Posts

ALEXMOM chiar nu am putut sa ma abtin. Pe langa faptul ca subscriu la toate cele spuse de Carrye as adauga si faptul ca in ro la reduceri dispare marfa din sezonul respectiv si reapare cea de acum 2-3 ani sau ca maresc preturile pe eticheta si apoi le taie si retaie ca sa ti se para oferta mai tentanta. Doar cateva magazine fac reduceri cu adevarat.

Cat despre VS daca citesti vezi ca unele sunt din poliester si altele din bumbac.
id="left">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

atentiune! atentiune! vedeti ca au reduceri de 45% la un produs deja redus , folosind codul 40XTRA. Faza dragalasa este ca am facut 2 comenzi si mi-a mers codul de 2 ori..[:D]..asa am luat 2 perechi de sandalute pe care le ochisem de mult..dar care erau in continuare scumpeeee rau, desi erau reduse[:D] si, in contuniare au reducere 20$ la o comanda de 100$, 30$-150$ comanda, 75$ la o comanda de 250$ folosind codul MORESAVE. [pup] PS - la voi s-a intamplat ca la ultimele comenzi sa stea si cate 1 saptamana pana la confirmarea cardului?..nu stiu ce se intampla dar inainte in cateva ore confirmau plata, comanda si-i dadeau drumul.. http://www.learn2b.ro "Invat sa devin..." - program de dezvoltare personala a copilului cu varsta cuprinsa intre 2 si 14 ani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mama lui Alex, eu am trimis acum 5 zile o comanda si abia azi au afisat confirmarea platii, insa in "order status" nu pe e-mail. Alta data insa nu au confirmat plata si cand le-am trimis mail sa aflu de ce mi-au spus ca produsul soseste abia in mai (era ianuarie [:D]) si au lasat comanda in asteptare...si pe mine la fel. Cel mai bine este sa intrebi daca vezi ca s-a depasit o linita de timp rezonabila. Cat se asteapta la colete trimise prin UPS?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma tenteaza niste pantaloni de la ei.Eu din state mi-am luat nr.4 de la t. Hilfiger,new york company,etc.Oare or fi aceleasi marimi? Eu port la Zara 40-42. Chiloti mi-am luat de la ei S. Cine si-a luat pantaloni de la ei va rog sa ma sfatuiasca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toti pantalonii mei de la la VS sunt marimea 4. La fel port si la celelalte haine cu marimi numerice, la cele cu litere port S. La hainele europene port 36-38 la pantaloni sau fuste. Adriana si Aidan - 3 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url] "Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clyo,daca plasezi o comanda ce contine doar o pereche de incaltaminte,o vor trimite overseas.Daca ai de la doua perechi in sus,trimit prin UPS.Asa a fost la mine pana acum.De exemplu,ultima comanda la ei a continut o pereche incaltaminte si trei briefs si au trimis-o overseas.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui clyo
eu la zara port 38 si de la ei mi-am luat 4. Mama lui Alex, tot cu UPS-ul trimit incaltamintea?
tocmai au confirmat cardul... din pacate..da! incaltamintea vad ca au pus-o tot cu UPS-ul..[bang] Dar incerc sa vad partea buna a paharului..vor ajunge mai repede..[:D]..caci tot a venit caldura asa dintr-o data.. http://www.learn2b.ro "Invat sa devin..." - program de dezvoltare personala a copilului cu varsta cuprinsa intre 2 si 14 ani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui karfe
ma tenteaza niste pantaloni de la ei.Eu din state mi-am luat nr.4 de la t. Hilfiger,new york company,etc.Oare or fi aceleasi marimi? Eu port la Zara 40-42. Chiloti mi-am luat de la ei S. Cine si-a luat pantaloni de la ei va rog sa ma sfatuiasca
atentie la croiala..eu am pantaloni de la VS atat marimea 0 (jeansi sau pantaloni cambrati cu talia inalta), dar si marimea 2..in ro port 36-38. (PS - nu te lua dupa tabelul lor de marimi..am luat tzeapa prima data..dupa masuratorile VS ar trebui sa comand marimea "4"..[pk] ) [pup] PS - exista pe aici cineva cu masura 35 calapod ingust? Vand/donez/schimb [:D] 2 perechi pumps - negru/leopard, cu toc inaaalt...imi sunt prea ingusti (sunt Colin Stuart si au calapod prea ingust)..i-am "stresat" de vreo 2 ori prin casa..dar degeaba.. http://www.learn2b.ro "Invat sa devin..." - program de dezvoltare personala a copilului cu varsta cuprinsa intre 2 si 14 ani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...