Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatia sau locul de munca


Recommended Posts

In curand imi ies actele,saptamana aceasta adica,merg la politie. Asa ca,sunt in mare cumpana.Nu stiu daca le primesc acum definitiv,sau nu. Job`ul asta mi`ar conveni,mai ales ca,cei cu care lucrez sunt tot romani,iar libere voi mai avea,venind cealalta fata(COLEGA),in locul meu si eu venind in locul ei. Nu stiu daca ar fi rau acolo.Inafara de program,care este intr`adevar nepotrivit,se plateste binisor si se face si bacsis. Iar locul nu este o bodega,este un loc select. Never say never !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu nu l`as parasi daca ar lucra mai mult si nu l`am parasit nici pana acum,atunci cand m`a sunat si mi`a zis de atatea ori ca intarzie,ca ramane peste program si in loc de 19:30 ajungea la 21:30 ! Doar el vezi doamne se oftica ca el nu o sa mai aiba timp sa stea cu mine,ca e ferm convins ca ne vom indeparta,ca`mi voi gasi altul si ca el va face la fel ! Na poftim ! Never say never !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

speed,multumesc mult.Aveam nevoie de confirmari ca nu fac ceva rau. Imi doresc job`ul,intr`adevar.Si asta pt ca,vreau sa devin independenta financiar,vreau sa nu mi se mai reproseze nimic,vreau sa cunosc oameni(el daca as putea m`ar tine numai in casa,sa nu cunosc pe nimeni). Pe cand eu,sunt o fire f sociabila.De cand l`am cunoscut m`am schimbat in rau,am cam renuntat la mine pt el,iar acum imi doresc sa intru iar in legatura cu oamenii,sa simt si eu ca traiesc in lume. Never say never !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa accepti jobul. Nu conteaza programul si ce faci, cit timp TIE iti place mai mult decit sa stai acas' sa crosetezi si sa il astepti pe marele EL. O relatie tip casnicie presupune sacrificii, dar nu pina la a te transforma in satelitul lui. Vrea casnica - sa gaseasca o femeie careia ii place sa fie casnica, sint destule. Daca te vrea pe tine, sa te lase sa duci o viata activa daca asta te face fericita. Elise & [url="http://i177.photobucket.com/albums/w214/bblisa/63.jpg"]BBLisa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

I`am zis,dar nu`l prea incanta.Lui nu`i plac barurile,restaurantele.A zis ca o sa stea pe net ! [dint]Oricum,petrece f mult timp la calc..si orele in care as fi eu la servici,nu le`ar simti prea tare,pt ca..el si cand sunt acasa,tot la calc sta! Never say never !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

annca, eu am impresia ca el cam vrea sa te tina legata de persoana lui si sa te cam toace marunt. Daca stai acasa e nemultumit ca n-aduci bani iar daca te duci la munca i-e frica sa nu te piarda. Mie mi se pare ca el e cam nesigur pe el. Du-te la servici si poate asa isi da seama si el ce vrea de la tine: sa fii mereu cu el sau sa aduci bani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai ai dreptate liliana.Ar vrea ambele! Si sa aduc bani,dar daca s`ar putea sa`i fac de la bucatarie ! Ca lui ii place mancarea si tot ce fac eu in bucatarie pt el. Si cum sa`i convina lui sa merg la munca...Atunci cine ii mai gateste lui zilnic cele mai variate mancaruri ??! La calculator : Pai face multe tampenii : Downloadeaza fel si fel de tampenii.Muzica si filme pe care nu le asculta in veci.Are o gramada de scule pt calc,harduri,toate astea.Tot ce cumpara e util,doar daca e pt calc lui.Daca nu`i pt el si calc lui,nu`i util. Si mai nou,a inceput cu jocurile ! Sper sa nu devina manie.Ca el face o manie din tot ce inseamna calc ! Never say never !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...