Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajencele sexoase stiu ce vor![69]


Recommended Posts

salutare sid e la noi [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]de la mosu pentru voi toate. o venit mosu si la noi, adica pt alex un set de masinute, pt colegu un set de rezerve pt gilet plus spuma si pt mine un jerseu si un plovar, ca tot incep lucru pe 22. la noi bote nu sunt[:D] pup gasca fug langa pui ca e tare marait, cred a simte lipsa colegului ca tot la usa se uita[bang], da mai viu[pk] Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui olim
salutare sid e la noi [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]de la mosu pentru voi toate. o venit mosu si la noi, adica pt alex un set de masinute, pt colegu un set de rezerve pt gilet plus spuma si pt mine un jerseu si un plovar, ca tot incep lucru pe 22. la noi bote nu sunt[:D] pup gasca fug langa pui ca e tare marait, cred a simte lipsa colegului ca tot la usa se uita[bang], da mai viu[pk] Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Stai linistita, ca si ale noastre is de afara din gramada de lemne [:D] Nici nu am vazut anul asta ca si alta data, bote de cumparat. O fi fost azi la piata, da io nu m-am dus. Va [pup] si va doresc o noapte linistita.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna sexoaselor. [:D] Adriana, de data asta chiar n-am citit printre randuri, doar ca nu am avut timp sa-ti raspund. Da, am auzit de bebelusii care plang cand le scoti suzeta din gura, am vazut la quelle in anii trecuti, posibil sa fi avut si anul acesta, anul trecut am avut si eu ceva asemanator de la peak toys. Nu stiu de ce insa am un filing ca sigur e ceva gaselnita la care i se face reclama acuma pe programele de copii, sau nu? Pentru Craciun mie mai imi vin jucarii de la Peak, si ei au multa reclama la tv, la ochiul ala fantoma ce mareste tot, nenuco scoala, nenuco doctor, cainele cu botul rece ( care voi il aveti deja ) papusi si accesorii hanna montana, si alte prostioare de gen. Pentru saptamana viitoare am un drum planificat la Bucuresti si chiar o sa caut bebelusi cu suzeta care plang. Of mai fetelor, am un sentiment tare neplacut pentru mosul asta. Eu nu ajung acasa decat dimineata (se lucreaza la montaj si schimbul 3 si sunt prezenta-mesterul sef) si l-am rugat pe Cristi s-o pregateasca putin pe Cristina, s-o ajute sa-si spele cizmulitele ca vine mosul. Replica lui a fost, ok, sa vina mosul, cu ceva mic si fara dulciuri.Iar eu mi-am planificat cainele ce mi l-a adus Bia la mosul nostru si pisica de la mosul bunicii. Am emotii cum va reactiona Cristi cand va vedea "micutul" caine. [:D] Noa, voi vedea dimineata ce va fi. Mi-ar fi placut sa il pot da acuma seara sa ma bucur putin cu ea impreuna, insa la 9 trebuie sa fiu la magazin, sunt vanzatoare cu norma intreaga. Saracele fete ale mele au bagat acuma de mos pana la loc comanda. Azi spre exemplu, avand program pana la 7, inca la 8 erau in magazin toate fetele. De dimineata. [bang] Asta este.Ne vom odihni dupa sarbatori. Gata, ca m-am intins. Noapte buna va doresc, somn usor si daca cumva va aduce mosul bote macar sa fie cu fundite [:D]
io zic asa: e ori asa, ori altfel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prezenta la cafelutza !!! Elvira multam de cafei si de lamuriri ... cum a reactionat Cristina la Mos ? I-a placut ? Si noi mergem azi la socri sa ne luam mosii ...[:D] Sa va zic eu cum fu la noi cu Mosu'... fetele mele si-au insirat toate cizmele pehol la intrare , sa va imaginati asa vreo 10 perechi [:D] . Prima data a venit cu o bota cu poliester pe ea pentru Paula. Cand a vazut Andreea bota in cizmele lui Paula a inceput sa rada , iar Paula si-a pus mainile in sold ca nu-i venea sa creada. Apoi s-a apucat de plans. Asata cu bota i-am facut-o pentru faptul ca si ea a ras de Andreea cand i-a povestit ca Mosul intr-un an i-a adus bota, spunandu-i ca de aia a primit bota ca a fost rea si nu a ascultat de mami si de tati. Mno ... amu sa vada si ea cum e sa primesti bota, sa nu mai rada de altii... Bineinteles ca de ciuda s-a apucat si a sfarmat tot poliesterul de pe bota pe covor . Apoi am mers sa ne uitam pe geam sa vedem daca mai vine sau nu mai vine pe la noi prin bloc si intre timp a sosit mosul cu cadourile mult visate si dorite, la care fetele au fost pe spate. Au dormit cu ele pe perna, sub perna, jos langa pat ... care pe unde ... Acum deja sunt imbracate sa mergem la bbunici sa vada ce le-a adus si acolo Mosul , dar noi abia la 1 tre sa mergem numai ... Asa a fost Mos nicolae la noi . La restul cum a sosit ??? Aaaaa ... daca am fost fata de treaba , cuminte si ascultatoare am primit si eu o bicicleta eliptica ...[cool] V-am pupitzat pe toate , merg sa ma mai uit pe net si poate mai trec pe aici inainte de a pleca la masa .... " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neatza! Multzam de cafei! [:D] Dupa ce aseara inainte de culcare Silvia plangea de mama focului de durere de gat, m-am uitat la ea in gat si se prefigurau acolo cateva punctuletze albe, mi-am sunat omu' de garda si i-am spus de baiurile mele, a scris omu' reteta de penicilina sa ii inoculam Silviei prima doza de antibiotic de vreo 2 ani incoace, eu m-am trezit de vreo 2 ori azi noapte sa verific copilu' de febra si nimic, azi dimineata s-a trezit fara durere de gat, debordand de veselie si energie. Voi ati mai auzit asa ceva? Io cred ca ce am vazut aseara nu era deloc puroi, mancase niste cioco de la Mosh cu orez expandat si nuca de cocos, or fi fost ceva ramasitze si s-o fi zgariat cu ele pe gatutz si s-or fi lipit acolo sa ma induca pe mine in eroare...medicala [:D]. A supt o pastila de Strepsils(sa-l consider acum medicamentul minune? [:D]) si i-am dat o doza de ibuprofen aseara...si-a revenit fata mai! [:D] Cum va spuneam la noi Moshul a trecut in liniste, fetele au primit de la moshu' "saracutz" dulciuri, cate un calendar de Advent(din acela cu ciocolatzele) si inca cate un lucru, fiecare dupa cum a cerut. Noi adultii probabil ca n-am fost destul de ascultatori anul asta, asa ca moshu' s-a gandit ca cel mai bine sa directioneze fondurile spre petrecerea Dianei din seara asta [:D]. Tot copiii cuminti primesc de toate, nu? [;)]. Ei, sa nu fiu rea, pentru ca tot mi-a adus aminte adriana de bicicleta...am primit si eu una, dar din aia adevarata! [:D] Din aia de dai din pedale si se invart rotile pe asfalt. Baiu' e ca nu am avut inca cand si cum sa o incerc, am dat doar vreo 3 ture prin curtea caselor, merge super, are vreo 18 viteze de-mi prind urechile intre ele. Iar omu' muncitor, spera ca Moshu ala mai bogat ii va aduce si lui mai multe...mai multe decat celorlalti din familie [:D]. Da...si saptamana viitoare, tot comada de la mos, primim canapelele in living...asa ca vom avea Sarbatori frumoase. Noa va tzuk si io, sa fiti azi cuminti si sa va traiasca Nicolae si Nicolete din familii! Petreceri frumoase si ne mai auzim noi...[pup] [url="http://vorbele.blogspot.com/search/label/vorbe%20de%20copil..."] vorbe de copil...[/url] [url="http://salmi-foto.blogspot.com/"] Hobby[/url]
[url="http://www.nazdravani.ro/"]nazdravanii[/url],[url="http://site.neogen.ro/alinasabau/index.html"]Alina [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adriana, multumesc mult! Ce haioase au fost fetele tale! Stii io o tin minte pe Paula, atunci am vazut-o ultima data, cand ne-am intalnit la locul de joaca la Universal, acum 2 ani inainte de Sarbatori, va mai amintiti? Cand am cunoscut-o pe Oti si ne-a tratat cu biscuiti din aceia buni [pofta]. Ei, atunci Paula nu avea inca 2 ani, nu vorbea decat putin si tu erai singura care o intelegeai, eu asa o vad si acum...cand citesc cate face, vorbeste, face...ma minunez. Nu mi-o pot imagina asa mare...[flo][pup]. Auzi, da' Andreea mai crede in mosi? [:)] Cati ani are acum? Diana a crezut parca pana pe la 8 sau 9 ani, nu mai stiu...dar Andreea nu are atatia. E faina perioada asta pana mai cred, dar e fain si pe urma, ca tot isi doresc cadouri si le asteapta cu la fel de multa nerabdare. Desi nu mai e chiar asa surpriza... [pup] [url="http://vorbele.blogspot.com/search/label/vorbe%20de%20copil..."] vorbe de copil...[/url] [url="http://salmi-foto.blogspot.com/"] Hobby[/url]
[url="http://www.nazdravani.ro/"]nazdravanii[/url],[url="http://site.neogen.ro/alinasabau/index.html"]Alina [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi nu exista mosul asta, aici adica.Am si uitat de el, daca nu pomeneati voi, habar n-aveam. Va multumesc ca v-ati dat cu parerea in legatura cu buletinul, o sa vorbesc si cu colegu si om vedea ce-om face. Tare e frumos pe-afara, din casa se arata un cer albastru...infinit, soare...Dar cind iesi, iti ingheata nasul.Nu sint inca 0 grade C, dar e pe-aproape. Azi dupa amiaza mergem la un concert de colinde, de-abia astept. Mi-am pus cafeluta aici pe masa si ma mai uit pe net, tocmai ce m-am trezit; colegu se pare ca a iesit prin zona, sa ma lase pe mine sa mai dorm, ca altfel atita se foieste prin casa pina ma trezeste. mai trec pe-aci mai incolo. va pup [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sara buna salajence !!! Vad ca va kefuiti de Niculae k nu ati aparut prin zona azi ... noi am ajuns acasa de la socri, fetele au primit cate o papusa H2O, cine stie ce film e asta isi da seama. E un film pe Jetix, cu 3 fete care se transforma in sirene. Eu am primit 3 truse de farduri, un lac visiniu, o trusa pentru pus cosmeticele si un portofel beton. Asa ca la noi e "tacamul" complet la toata familia. Colegu a primit o pereche de papuci de casa. Mihaela, cum a iesit petrecerea Dianei ??? Restul fetelor nu vreti sa spuneti ce v+-a adus Mosul ??? " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...