Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajencele sexoase stiu ce vor![69]


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

adriana, a fost bine la petrecere. Fetele au venit la 16.30 ai au stat pana la 19.30. Aici se anunta si ora la care incepe petrecerea dar si ora la care se termina, meniul si ce activitati fac in timpul petrecerii. Una din fetite e alergica la coloranti, asa ca i-am cumparat apa minerala, ciocolata si am facut tortul acasa. Bine tortul l-am facut la cererea Dianei, le-a placut fetelor tare mult. N-am pus nici un colorant, defapt eu nu obisnuiesc deloc sa pun coloranti, numai ornamentele de deasupra au fost cu coloranti, dar a mancat, a zis ca nu e problema ca nu sunt multe. Fetele s-au distrat, au avut jocuri faine. Doua dintre ele mi-au placut si mie. Unul a fost conceput impreuna cu Diana aseara...am scris 12 intebari cu cate 3 raspunsuri fiecare, la alegere. Toate intrebarile erau despre Diana si familia ei, gen: cum o cheama pe bunica, care e al 2-lea nume al Silviei, etc. A fost un concurs, fetele au trebuit fiecare sa aleaga raspunsul corect si s-au adunat punctele. A castigat cea mai buna prietena a Dianei, ea stia cel mai mult despre ea. Diferenta a fost de un punct intre fiecare... Desi au fost doar cateva fete, 6 impreuna cu Diana, a fost excelent. La Diana in clasa sunt 15 baieti si 8 fete. Pe toate 7 le-a invitat Diana, dar 2 n-au putut veni. Asta e, poate la anul vor fi mai multe, caci va schimba scoala... Cami, nici aici nu este Mos Nicolae, dar copiii stiu din Ro si am pastrat traditia. Probabil ca la noi se va stinge cand copiii vor creste...De asta scriam ca nu au fost tare entuziasmate, nu au cu cine impartasi impresii, nu le-a spus nimeni nicaieri in afara de noi si atunci nu mai e asa interesant. Noi n-am avut nici bote...Acum il asteptam pe Mos Craciun. Asta e cel pe care toti copiii il asteapta. Chiar daca aici sunt niste omuleti mici, dar tot duc cadouri copilasilor. Oti, Bia, azi ati chiulit in masa! Haideti la un raport scurt de seara! [pup] [url="http://vorbele.blogspot.com/search/label/vorbe%20de%20copil..."] vorbe de copil...[/url] [url="http://salmi-foto.blogspot.com/"] Hobby[/url]
[url="http://www.nazdravani.ro/"]nazdravanii[/url],[url="http://site.neogen.ro/alinasabau/index.html"]Alina [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] si de la mine. Noi azi ne-am chefuit [:D] |De fapt l=am serbat pe Vlad doar noi si o familie de prieteni. Asa ca am o scuza. Si cum chefuiala a inceput la 16 ( din motive de fomeie zombi care a dormit in papuci pana la 12) a si tinut pana catre 24... [:D] Abia am spalat vasele si facut un dush. si iata-ma. Deci asa la voi cu mosii.Super. Sa folositi sanatoase cadourile primite. Io am zis aseara ce am primit, asa ca nu ma repet. Alex a fost azi un ingeras, a dormit toata ziua, si amu e dimineata [:D] Bine, ca mi-a convenit de minune azi, amu sa vedem cand ne-om culca. Asa ca va [pup] fug la datorie. Mai vb si maine. [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, ce frumos ... ma bucur ca fetele s-au simtit bine si ca le-a placut tortul pregatit de tine. Silvia ce a facut, a avut loc printre cele mari ? La noi , cand e ceva prietena de-a lui Andreea , pe paula nu o prea baga in seama cele mari si asta mica se oftica rau de tot. Dar si alea mari is rautacioase si tot incerc sa-i spun lui Andreea sa o includa in jocurile lor si pe Paula, sper sa reusesc intr-o buna zi sa le vad cum se intelg impreuna. Otilia, ai vazut ce baiat cuminte ai , draga, cum v-a lasat el sa va chefuiti azi toata ziua ... amu cred ca bagi [nani] la greu dupa ziua de ieri. Restul , chiar , pe unde huliganiti ???? [q] " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anacezara
Mihaela, ce frumos ... ma bucur ca fetele s-au simtit bine si ca le-a placut tortul pregatit de tine. Silvia ce a facut, a avut loc printre cele mari ? La noi , cand e ceva prietena de-a lui Andreea , pe paula nu o prea baga in seama cele mari si asta mica se oftica rau de tot. Dar si alea mari is rautacioase si tot incerc sa-i spun lui Andreea sa o includa in jocurile lor si pe Paula, sper sa reusesc intr-o buna zi sa le vad cum se intelg impreuna. Otilia, ai vazut ce baiat cuminte ai , draga, cum v-a lasat el sa va chefuiti azi toata ziua ... amu cred ca bagi [nani] la greu dupa ziua de ieri. Restul , chiar , pe unde huliganiti ???? [q] " Carpe diem ! "
Bine spus!!! [:-)))] Scriu cu o mana, ca in cealalta e printul. [:D] Sa nu va suparati ca nu va raspund la toate,da mi-e destul de greu de butonat asa. Domnul printisor, a dormit foarte bine de la 3 pana acum, cu 2 treziri la titi, cam tot la 3 ore.Acum s-a trezit bine, sa vedem cat o sta treaz. [:D] Eu cred ca fetele numara banii pe vremea asta. Ups, e criza mondiala! Daca nu sunt bani de numarat, raman varianta cealalta! [:D] [pup] is in zona. Haideti cu meniul, ca iar sunt in pana de idei. Pe azi am mancare inca da de maine incolo e jale. Elvira ce a spus Cristina de Mos? [pup] toata gasca!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...