Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajencele sexoase stiu ce vor![69]


Recommended Posts

Aoleu...m-am impleticit in taste vazand titlul capitolului [alcool][:D] Am citit asta pe blog-ul ( http://viatalatara.wordpress.com/2008/12/04/campanie-de-craciun/ ) unei prietene si m-am gandit ca poate fi interesant, fiindca tot vorbiti despre cadourile de Craciun "Cumpara mai putin de Craciun!" "Inteleg foarte bine ideea, Craciunul a devenit o "afacere", o isterie colectiva. Majoritatea vad in acest moment nu Nasterea lui Hristos, ci venirea lui Mos Craciun. Si totusi, evenimentul ESTE Nasterea lui Hristos. Mos Craciun e o deturnare. Ce sa facem, atunci? Sa-l scoatem pe "Mosul" din "calendar"? Este o solutie, dar un pic prea extrema, desi nu de lepadat. Dar nu as face asta unor copii mici, care inca se bucura de cadouri. Le-as lua insa mai putine, cu toate ca ispita e mare. Magazinele sunt deja pline, iar adultii, coborati la mintea copiilor, pun ochii pe tot ce le permite buzunarul. Nu vreau sa discut din punct de vedere educativ, pentru ca nu e nimic educativ in a arunca o gramada de bani pe lucruri. E chiar "ieftin". Iar consecintele pe plan educativ sunt grele, desi nu se observa neaparat la aceasta varsta. Fericirea nu e de cumparat, desi unii parinti incearca sa-si spele constiinta cu bani. Atunci cand nu-i poti oferi "altceva", ii dai cadouri. Dar daca ai face un efort sa-i oferi o jumatate de ora in plus copilului tau? In locul masinutei cu telecomanda, fii tu masina lui. In locul laptopului cu jocuri, ia o cutie de creioane colorate si desenati impreuna. E drept, asta presupune un efort din partea ta, uneori prea mare. Dar merita. Priveste-l ca pe o investitite." [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=116240"]AJUTA 2 surori in lupta cu timpul[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare, bey voi ma bagarati in ceata cu titlu topicului, ati' innebunit[alcool]? La noi mosu a venit cu nu-sh ce ghiozdan, nici nu l-am desfacut ca intra cupilu la idei, asa sta cuminte pachetu la locu lui, zice ca-s carti d'ale lu' tati[:D]. Asea, sambata ma duc la Baia Mare , la Procto..cu pb cu ku-ku-ru-ku-ku si mi-e o rushine de mor. Aia cica nu fac colonoscopie dar se uita-n hm, pardon cu nu-sh ce aparat si pe mine ma omoara ideea cum drak sa stau sa se uite aia in[indecent]mieu. Ma tot linisteste colegu ca aia au mai vazut, ca nu-s la primu, dar io is varza. Mi-e o rusine de mor sa n-am ambitie? In ce pozitie m-o pune?[soc] "...mama prostilor e mereu gravida!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna! olim, multzam de urari, le transmit mai departe...cand oi avea cum...is trista ca nu pot vb cu mama...o bestelesc imediat pe sora-mea. Cica la tf de acasa intra faxul, n-o pot suna. Ea(sora-mea) e la servici, compu de acasa nu'sh ce are...asa ca nu pot vb de nici un fel cu mamica mea [q][q]. Mai trag io sforile peste Ocean, poate poate... Azi fu bine la lab, incep sa stiu tot mai multe. E greu asa o zi pe saptamana...pentru ca abia cand plec acasa am impresia ca stiu si inteleg si eu cate ceva [:D], in fiecare joi dimineata mi-e gol capul [:D]. Azi a fost sedinta cu o mica petrecere de Advent, am mancat praji, turta dulce, am baut glögg...am mai ras putin. Mai am 2 zile de joi de mers...saptamana viitoare am intalnire cu sefa si cu indrumatorul de la scoala sa vad daca ei ma mai vor, daca io ii mai vreau [:D]. Sper sa pot merge si semestrul viitor, adica sa ma vrea ei...ca io ii vreau! Luna asta ies 2 tipe la pensie...poate imi fac si mie un locshor pe acolo, macar ocazional deocamdata. Ma enerveaza si astia de la Stockholm ca nu mi-au trimis raspuns cu diploma mea, desi a cam trecut termenul...fara ea nu poci face nimic. La astia le trebe dovezi, nu vorbe...[q]. Noa tzuk la voi, mai viu! [pup] [url="http://vorbele.blogspot.com/search/label/vorbe%20de%20copil..."] vorbe de copil...[/url] [url="http://salmi-foto.blogspot.com/"] Hobby[/url]
[url="http://www.nazdravani.ro/"]nazdravanii[/url],[url="http://site.neogen.ro/alinasabau/index.html"]Alina [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor scuze da am scris la repezeala, e 185 pe luna si e gradinita de stat, ca la partiulari e peste 500 de euro si program pana la 5 numa. bia da un semn fetelor, mai viu da io is tare racita ma pis tat la 5 minute, amu am ajuns acasa, ma duc sa fac un dus fierbinte si mai viu[pup] r Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] mama de Mihaela ! Sa-i dea DD sanatate si o viata plina de bucurii !!! Giulia, eu am fost la Procto si mi-am eliminat din K toti hemo ... Nu e cazul sa te stresezi. te pune culcata pe o parte , cu panatalonii in vine, genunchii la piept si te uiti la un ecran mare sa vezi ce si cum e in interior. Nu te doare deloc , pentru ca te unge cu ceva crema care e anestezica. Eu zic ca merita, am 3 ani de cand am rezolvat problema asta si ma simt excelent. Tzin pumnii ... trebuie sa fii tare . dr. si asistentele sunt foarte draguti. Drum bun si fruntea sus !!! Otilia, mersi de Mos [pup] . Ce a zis dr. de Alex ? Ii mai curge nasul , mai are muki ? Sanatate multa sa aveti ! Bia, sa inteleg ca inca shopingaresti ??? Bravo fata, in sfarsit aud si yo k te relaxezi o zi intreaga fara kuptii . Abia astept sa-mi spui ce ai cumparat. Olim, acomodare placuta la serviciu si lui Alex la camin. Cam scump , vorba Elvirei ! Poate , intr-adevar ai gresit cu suta si ceva de euro/zi ... Sau , cine stie ??? Doamne iarta-ma da ce preturi bengoase aveti pe acolo !!! Elvira, ceva BB care are suzeta si daca scoti acea suzeta din gura face BB-ul ceva ai auzit ??? Ce sa ma stiu yo face cu fetele astea . Ma dispera cu atatia Bb-si. Pun pariu ca daca le pun unul adevarat in brate nu le mai trebuie de jucarie [:D] Hai k fug sa le fac o pizza fetelor si revin !!! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, eu zic sa lasi fetele la mine in vacanta cateva zile... [:D] Cand or auzi cat plange un bb noaptea, [:-)))] se satura de jucarii bebelusi [:D] Amu cu Mosu, sper sa va placa, eu zic ca nu merita sa dai mai multi bani pe ele, si asa zic eu ca e destul de scump. Deci Vlad le duce maine la serviciu, tu la cat incepi? Mergi pe 7 cumva? Sa il chestionez, sa vad daca poate intra pe la tine sa nu mai bateti voi drumul. El merge pe 8 la serviciu. Miha, e tare rau cand nu poti vb cu cei dragi, eu amu stau ca pe spini pana si-a lua si sora-mea calculator, amu numa cand merge in ziua libera la prietenii lor, mai vb. Si e tare greu. Olimpia, asa mai vii de acasa. Cu 185 pe luna. Desi e destul de scump pentru noi si asa, ma gandesc insa ca la salariile lor e Ok. Ioana, greu cu sarbatorile comerciale, ce sa faci...Stii de multe ori si Vlad imi spune: tie ti le-ai luat sau la copil? Eu cred ca acum cumparam tot ce nu am avut noi cand eram mici. Eu asa simt. Biaaaaaaaaaaaaaaa, inca nu ai ajuns de la shoping???? Fericit-o! Giulia, bine ca v-ati rabdat sa nu deschideti pachetul. [:D] [pup] toata gasca! Is in zona.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia, eu tot de la lucrez , dar daca Vlad poate intra pe la mine pe la serviciu sa zica ora la cat crede ca ajunge si is pe pozitii. Asta numai daca poate , daca nu , lasa k ma descurc altfel. Mersi inca o data [pup] Sa sti ca bine le zici cu faza k noi cumparam cam tot ce ne-am fi dorit sa avem noi cand am fost copii , asa simt si eu , c toate ca acum gama e foarte variata fata de vremea noastra .... Inca una ... [tube]http://www.youtube.com/watch?v=W61DqUEZwyQ&feature=related[/tube] " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...