Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De Ce Nu? Femeile Care Inseala


Recommended Posts

pentru securitatea mea am trecut braila,nu locuiesc intr-o metropola dar locuiesc intr-un oras mare,si.....nu sotul lucreaza peste program,ci eu am mereu sedinte la lucru in afara orasului,si "colegul" este din alt oras(tot mare),noi lucram in vanzari,si ne vedem de 2-3 ori pe luna,la sedinte si in deplasari....
Citat:
citat din mesajul lui Guestus
Hai sa vedem cite doamne sint din braila aici care au sotii care muncesc peste program..deh..nu este o mare metropola braila asta! Putina atentie nu strica ...poate sa fie chiar sotul tau!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

zina........sper sa nu fie asa cum de multe ori si eu ma gandesc,cred ca o sa spuneti ca sunt tampita,dar eu tot mai sper sa am puterea sa-i pun capat la timp,am incercat de multe ori si nu am putut,si el m-a intors,daca vreti sa-mi reprosati,sa ma judecati,nu ma supar,sunt constienta de gravitatea faptelor...........poate chiar mi-ar trebui cateva palme,chiar si de la voi,poate ma ajuta,eu nu am pove la nimeni deci nu am primit feedback de la nimeni,desi....cam stiu la ce sa ma astept. Imi este foarte greu,nu doresc la nimeni sa fie in pielea mea,am remuscari,plang,si........la naiba tin si la el,si nu renunt,imi este greu sa imi privesc copilul in ochi,familia,si cel mai greu sotul,cred ca o iau razna[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ralucelueu
pentru securitatea mea am trecut braila,nu locuiesc intr-o metropola dar locuiesc intr-un oras mare,si.....nu sotul lucreaza peste program,ci eu am mereu sedinte la lucru in afara orasului,si "colegul" este din alt oras(tot mare),noi lucram in vanzari,si ne vedem de 2-3 ori pe luna,la sedinte si in deplasari....
Citat:
citat din mesajul lui Guestus
Hai sa vedem cite doamne sint din braila aici care au sotii care muncesc peste program..deh..nu este o mare metropola braila asta! Putina atentie nu strica ...poate sa fie chiar sotul tau!
ai bagat spaima in juma de tara acum. am impresia ca la vinzari si marketing e cea mai mare vagabonteala...ala e domeniul in care imbini utilul cu placutul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sper sa nu citeasca jumatate din tara subiectul,dar din pacate trebuie sa-ti dau dreptate,la mine in firma toti colegii insurati sunt cuplati cu cate cineva,si din pacate cu tipe nemaritate care spera sa devina sotii,la noi macar nu e cazul,nu vreau sa-l despart de familie si nici el pe mine...........
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ralucelueu
sper sa nu citeasca jumatate din tara subiectul,dar din pacate trebuie sa-ti dau dreptate,la mine in firma toti colegii insurati sunt cuplati cu cate cineva,si din pacate cu tipe nemaritate care spera sa devina sotii,la noi macar nu e cazul,nu vreau sa-l despart de familie si nici el pe mine...........
Crezi ca daca nu vrei sa-l desparti de familie vina e mai mica sau pacatul e pe jumatate iertat? Crezi ca daca sotia amantului sau sotul tau ar afla s-ar simti mai bine gandindu-se ca de fapt voi nu ati vrut sa va despartiti de ei ci doar sa va simtiti bine pentru o perioda scurta de timp ? Raul pe care il faceti famililor voastre este similar cu cel pe care il fac tipele nemaritate. Voi nu inselati doar fizic ci si emotional, va privati familiile de sentimente si timp, voi de fapt va mintiti pe voi. Ar trebui sa te gandesti ce anume nu iti ofera sotul tau, de care vorbesti foarte frumos, de a trebuit sa cauti in alta parte. Te asigur ca atata vreme cat iti iubesti sotul si il respecti nu ai nevoie de "suplimente". Carmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Domle...la unii sexul e sex si familia e familie...e diferenta. Altii amesteca sexul numai cu familia...si apoi se apar aici ca sint sint plictisiti de viata monotona care o duc. [:D] Pai o viata nene sa fii maritata numai cu acelasi tip...acelasi acelasi ...nu te plictisesti. [:D]..esti robot..esti orb....sau cum?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am 29 de ani si il cunosc pe sotul meu de la 17 ani,a fost primul si unicul barbat din viata mea,pana anul trecut,nu am crezut niciodata ca voi ajunge in situatia asta,este foarte greu sa stiti[q][q][q][q] In seara asta cand ma suna M(amanatul) o sa pun capat relatiei,si sper sa fie definitiv. Va multumesc din suflet pentru pareri!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ralucelueu
Am 29 de ani si il cunosc pe sotul meu de la 17 ani,a fost primul si unicul barbat din viata mea,pana anul trecut,nu am crezut niciodata ca voi ajunge in situatia asta,este foarte greu sa stiti[q][q][q][q] In seara asta cand ma suna M(amanatul) o sa pun capat relatiei,si sper sa fie definitiv. Va multumesc din suflet pentru pareri!
Cred ca ar fi cel mai bine. Stii ce ma gandesc eu ca este cel mai greu de suportat? Momentul in care te uiti in ochii sotului (sotiei) in clipa in care stiind de asa ceva se uita la tine. Pe mine asta m-ar ucide. Pentru ca eu ma uit in ochii celui(celei) din fata mea intotdeauna. Chiar daca nu spun nimic. Asta ar fi infernal sa ma uit in ochii ei(lui), nu stiu daca as putea dar ar fi un adevarat blestem. Nu mi-as dori asa ceva. Cred ca ar fi bine sa faci asta si sa mergi mai departe corect. Eu asta as face in locul tau. Nu merita minciuna, nu merita durerea, dezamagirea pur si simplu nu merita sa faci asta. Cel putin pentru tine dar eu zic si pentru cei din viata ta care au investit si investesc incredere, iubire, fair play. Si daca nu ar fi nimic chiar si atunci tot exista fair play. Nu stiu ce sa zic pentru mine este important sa joc fair. [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.marius.rdsor.ro"]Pagina familiei[/url] /[url="http://secure.smilebox.com/ecom/openTheBox?sendevent=4e5449344d7a51784e4877784d4441324d7a51334f413d3d0d0a&sb=1"] Tot noi[/url] / [url="http://community.webshots.com/user/mariuspernes"]Mai multe...[/url] / [url="http://www.youtube.com/user/mariuspernes"] Video [/url] [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marius [flo] ralucelueu - sper sa reusesti [url="http://community.webshots.com/user/Deusphoto"]poze [/url] blog personal www.de-azi.ro pentru cine crede ca nu mai poate... http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI http://www.youtube.com/watch?v=vMCnjMbUOFg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...