Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (23)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Laura in legatura cu subiectul deschis de tine,astept sa vad si eu ce iti mai raspund fetele,noi ne confruntam zilnic cu chestii din astea,chiar daca Paul e mai mare,tot nu intelege [bang]Dar hai ca nu vreau sa mai redeschid discutia,parerea mea e ca la un mom. dat tot apare gelozia asta intre ei. Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lunna musaca cu cartofi taiati felii si ou si smantana facea maicamea cand eram mici. Facea si cu carne, dar asta fara carne mancam de spargeam. Ce te strezezi cu cadouri? stai linistita...doar stii cum este(daca o nimeresti e bine, daca nu, la fel de bine) Stiu un fel de pescarie in statia de troleu de vis-a-vis de spitalul judetean. Dar nu mi se pare mie ca au nu stiu ce activitate. Eu am venit la maicamea dar ea este plecata si nu stiu cand vine...asa as mai fi dormit...... Adriana [pup] pt mamica harnicutza. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu stiu tot de pescaria aia,peste drum de spital,o mai fi si alta? Ana iti explic eu altadata faza cu cadoul,ca nu ma suparam eu asa usor...Imi pare rau ca nu poti dormi,si eu am un somn,dar daca ma pun langa ea mai rau fac,asa ca stau si incerc sa-mi revin[bang] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mei, asa un chef de frecat menta si asa o lipsa de spor in ceea ce fac cum am avut azi, ieri si toata saptamana asta eu nu am mai vazut! De pe la 14, cand am mancat un pic, n-am mai facut aproape nimic pana acum[bang] Dorm pe mine si ma uit la ceas din 2 in 2 minute. Azi i-a dat tatei drumul acasa din spital. Se simte foarte bine. Ana, o sa vreau sa il intrebi pe Iliuta niste chestii, dar poate te gasec pe messenger. Unde mergem azi la bere? Mei, ia dat-mi voi o idee unde sa organizez aniversarea shtrumphilor. As vrea sa invit mai multi copii pt ei si la mine in casa e spatiu tare putin. Voua unde v-ar place? Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://activefit.pampers.com/ro_RO/gallery_view.php?page=1&id=831"] Votati-i pe Rares si Bianca![/url] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, in afara de Cip Savin stiu ca se mai organizeaza petreceri pentru copii la Happy Kids, pe Stefan cel Mare, dar nu stiu cum e acolo. Noi pe 30, sapt. viit. avem o petrecere la Cip Savin, e ziua unui viitor coleg de gradinita al Iustinei, face 3 ani. [:D] In alta parte, in Piatra, eu n-am idee... Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura eu i-am facut Andradei la Cip savin. Nu au ei cine stie ce mancare dar un meniu strip cred ca e pe gustul fiecaruia sau o pizza. Pentru copii au meniuri speciale, mai mici. Eu am fost multumita dar recunosc ca mie imi cam place mancarea fast-food [:D] . Trebuie sa comanzi tortul de la ei. Am fost la eco. Nu am mai avut rabdare. BB are 8 mm si este bine. Cica are 4.5 saptamani si DPN e 25.01.2008. Am facut si poza. Si nu mai vorbiti de certuri si gelozii ca eu incep sa plang [q]. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hmm,Criss deci n-ai avut rabdare,sa fie sanatos samburelul....da' nu ti-a zis dr-ra si ce sex are[:D][:D]??? Nu stiu de ce iti faci atatea probleme,Andrada e mai mare,sigur o sa inteleaga altfel si mai e si fetita,o sa-i spui sa te ajute la pus pampers,la schimbat,sa-ti aduca o hainuta,sa o antrenezi in treburile astea cu bb-ul,adica sa nu se simta neglijata.Bineinteles ca de cand e lumea mezinul a fost mai mult bagat in seama,numai ca trebuie sa procedezi in asa fel incat Andrada sa nu observe,oricum ea va mai fi si pe la gradi. Noroc ca n-am iesit in parc(vroiam sa vin cu Paul ca sunt numai cu el acasa) ca a inceput sa ploua. Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by lunna27
Hmm,Criss deci n-ai avut rabdare,sa fie sanatos samburelul....da' nu ti-a zis dr-ra si ce sex are[:D][:D]??? Nu stiu de ce iti faci atatea probleme,Andrada e mai mare,sigur o sa inteleaga altfel si mai e si fetita,o sa-i spui sa te ajute la pus pampers,la schimbat,sa-ti aduca o hainuta,sa o antrenezi in treburile astea cu bb-ul,adica sa nu se simta neglijata.Bineinteles ca de cand e lumea mezinul a fost mai mult bagat in seama,numai ca trebuie sa procedezi in asa fel incat Andrada sa nu observe,oricum ea va mai fi si pe la gradi. Noroc ca n-am iesit in parc(vroiam sa vin cu Paul ca sunt numai cu el acasa) ca a inceput sa ploua. Dana
[:D][:D] mi-a zis ca la 5 luni imi poate spune. M-a intrebat ce am acasa si ce vreau acum. Dar Ana unde e? Cum de esti numai cu Paul? Eu vroiam sa ma duc la stadion la meci cu Andrada si cu taica'miu. Bine ca nu m-am dus... Aa si inca ceva. Ma cam doare burta, jos asa cam ca la ciclu. Doctorita mi-a dat nospa sa iau. Ce stiti voi de aceste pastile? Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...