Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (23)


Recommended Posts

buna dimineata! Am scris mai inainte un mesaj lung si mi-a inchis Ana din greseala calculatorul [bang][bang] Lora hai ca dau eu o cafea si un suculet [cafea][cafea][pepsi][pepsi] Multa sanatate la bunicuta,intr-adevar e nasol cu cei invarsta,dar sigur va fi bine! Ianusca sanatate multa mamei,tinem pumnii sa fie bine! Criss chiar vroiam sa te intreb la ce dr ai fost,dar cum de te-ai dus la Ionescu,ca stiam ca tu erai cu Nutu? Adriana lasa ca o sa-i treaca sotului,adevarul ca ai gresit un pic [:D]Deja te-ai imprietenit cu vecinele [:D]?Eu pastrez distanta fata de cei din bloc(buna ziua si atat) pt ca nici nu venisem bine acasa cu fata de la maternitate ca si a venit administratorul sa ne spuna sa o trecem la intretinere,cica ar fi facut vecinii 'gat'.Atata rautate si invidie n-am vazut in viata mea,asa ca mai bine stau in banca mea! Laura ma bucur ca ai scapat de grija cu tatal tau,recuperare rapida!In legatura cu ziua strumphilor,fa-o unde crezi tu ca e mai bine. La Paul ieri a fost frumos,au avut vreo doua piese,am fost dupa aia de l-am tuns,am mai lalait prin Orion,am vrut sa mergem si in parc dar mi-a fost frica sa nu ne prinda ploaia,si f bine am facut. Ma bucur ca a plouat ca era tare nevoie de apa la pamant,cica si in zilele urmatoare e vreme tot asa capricioasa [bang]Mai rau ca a dat cu gheata prin unele locuri [bang] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Laura mie imi plac cum fac cei de la Girov in general prajiturile,acolo am facut si noi tortul pt nunta si de obicei tot de acolo luam si tortuletele copiilor de ziua lor. Criss nici eu nu am avut nimic la Paul,nici macar greturi si am facut doar 2 eco toata sarcina,in schimb la Ana....toata lumea imi zicea sa renunt la sarcina,numai bunica mea ma incuraja,si uite ca a avut zile,primul lucru pe care m-a intrebat dr cand am ajuns la urgenta,a fost daca vreau sarcina,nu am vrut sa renunt sub nici o forma,asa de mult imi doream bb,si pana la urma a fost bine,chiar daca a trebuit sa stau prin spital,cu tratamente si sa renunt la serv. De asta e bine sa faci copii la tinerete,altfel reactioneaza organismul,e mult mai puternic,insa asta nu e o regula [;)] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana dr. Nutu nu avea ieri program si eu nu mai aveam rabdare si din cate stiu eu nici nu are eco. Si oricum programul ei e de la 5 la 7 iar eu nu aveam ce face cu Andrada asa ca m-am dus la 3 dupa ce am iesit de la servici inainte sa o iau pe Andrada de la camin. Dar dupa cum am zis la dr. Nuta ma voi duce. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaa si ca mi-am adus aminte,Ana adica tu insarcinata vrei silueta??Eu nu m-am gandit deloc la cum o sa arat dupa at cand eram gravi,ai tot timpul sa revii la cum erai,asa ca eu zic ca o felie de ceva nu face rau,oricum e bine sa papi cat mai sanatos si sunt sigura ca tu stii asta [pup] Criss am inteles! Haideti ca am scris pt trei zile si cred ca v-am plicti [:D][:D] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai Dana, citeste si tu numai lucrurile "buna", nu mai citi ce te-ar putea ingrijora. Nu stiu despre ce-i vorba exact, da' sigur nu-i adevarat daca-i de rau...[:D] Laura, la Girov se fac niste prajituri si torturi bestiale, mie mi se par cele mai bune, si noi la nunta tot de acolo am avut. Criss, stai si tu acasa cateva zile, linistita! Odihneste-te pana iti revii. No-Spa e ok, nu face nici un rau! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...