Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce se intampla cu el?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui XIO
Eu nu inteleg un lucru: acnd vedeti ca omul de langa voi vrea putina libertate de ce incepeti cicaleala? Sunt momente in viata cand cu toate ca-l iubesti pe cel de langa tine vrei si tu sa iesi singur sau cu colegii.
Da Xio, tu zici bine ce zici. Doar ca el numai de libertate nu ducea lipsa! Si, in plus, ma intriga cel mai mult schimbarea lui brusca de atitudine! Prea a sarit ca ars! Mai ales ca mai era inca o nevasta pe acolo, deci nu ar fi stat in gura baietilor... ar fi avut ea cu cine sa socializeze...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 34
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pai tu ai verificat ca asa a fost? Ca a fost si cu alti colegi si cu nevasta aluia? Poate a fost doar el cu aia...[:D]Eu sunt fooooarte geloasa si suspicioasa si cred ca daca al meu ar fi facut figura asta i-as fi zis: "Bine, Pisi, tu mergi cu aia ca eu merg cu fetele si cu un tip...am uitat cum il cheama, e striper sau ceva si cica o sa ne faca o surpriza! Daca vrei poti sa mergi si tu, dar nu cred ca te-ai simti bine!"[:D][:D] Ti-am zis ca-s cu kapu', nu te lua dupa mine!!! "sky is the limit!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui creasta
XIO ti-am trimis un mesaj pe privat,ma poti ajuta? Cind sunt buna sunt foarte buna,dar cind sunt scorpie sunt...PERFECTA!!!! Corina
Corina , n-am primit nimic... Rory , gelozia e o povara. Pt. ce a verifice cu cine a fost? Acusi ajungem sa ne deghizam de cate ori merge sotu' la lucru ca sa vedem daca merge acolo , sau la (...) daca vrea sa t insele te inseala cu tine de mana. mai bine traiesti linistita decat stresata si nervoasa . Te bucuri de clipa de acum si gata. "Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc " ***Fur is for petting** http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100 http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui creasta
Te rog da-mi p adresa email sau mess,am urgenta nevoie de dvs,am citeva intrebari,daca ma puteti ajuta Cind sunt buna sunt foarte buna,dar cind sunt scorpie sunt...PERFECTA!!!! Corina
Am gasit [:D] ti-am scris "Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc " ***Fur is for petting** http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100 http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deborah, reactia ta imi pare muuuult exagerata. Fiecare are nevoie sa stea, uneori, in alt mediu decat cel obisnuit, fiecare are nevoie de alte chipuri, de alte feluri de relaxare. Atata vreme cat nu suspectezi ca te inseala, faptul ca a vrut sa mearga la o intalnire cu colegii fara tine este absolut nevinovat si normal. Poate mai mult decat femeile, barbatii au nevoie de libertate. Cred ca tu gresesti reactionand in felul acesta, il vei face sa se simta supravegheat si tinut in lesa, iar problemele de-abia atunci ar putea incepe.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt patita, dar chiar cred ca-ti faci griji degeaba. Cel mai bun semn este ca vrea sa mearga cu tine in vacanta, doar voi doi. Daca ar avea pe cineva, chiar si la stadiul platonic, ar sta ca pe ace la gandul unei vacante departe de ea...mai ales ca si ea ar sti ca pleaca cu sotia si nu ar da bine la imagine. Eu cred ca ar fi bine sa te relaxezi. Zamfi, mamica Otiliei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am relaxat, probabil a fost doar o furtuna intr-un pahar cu apa. Ne-am mai certat sambata noapte o tura, si cred ca a inteles si el ca adevarata mea problema e ca petrecem prea putin timp impreuna. Cand are timp, in loc sa stea cu noi, tzusti la calculator. Nu-i bai, daca eu spun ca vreau sa ies la cosmetica, sa fac o baie de 3 ore sau altceva, sta fara probleme cu bb. Dar eu vreau sa stam toti 3, sa ne bucuram unul de altul si impreuna de copil, nu separat. Problema asta cu calculatorul e recenta, de cand i-a dat un coleg un joc nou pe calculator. Ce l-am mai bombanit si-l bomban pe nefericitul ala....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca sotul tau tine mult la tine si la ideea de familie. E doar parerea mea. In rest, fii mai blanda si mai intelegatoare. Si barbatii sunt copii, au nevoie de jocuri pe calculator si de momente de fuga, gen iesiri fara sotie. Reactia lui agresiva se datoreaza faptului ca nu luase in calcul ideea de a merge impreuna si atat. Nu te inseala. Medeea, mamica de Ana (14 februarie 2008) si de Tea (17 iulie 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...