Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PRIETENE FARA TITLU (22)


Recommended Posts

Ceau fetelor! Mai, eu n-am disparut, dar Diana doarme de la 17, fara sa pot s-o opresc si acum ma uit cu ciuda pe pereti si ma gandesc ce fac la noapte cu ea. [bang] Deea [pup], esti tare sufletista, am si eu momentele mele, cand mai proaste, cand mai bune, deh..sunt om. N-ai facut si tu poze cu Daria primind cadourile? Cred ca tare s-a bucurat papusica. Ai dreptate cu ce zici tu, cam cum se comporta Daria cu Diana, asa se comporta ea cu Monica, finutza mea. A sarit de faza cu bataia, acum o dragaleste de numa' si aia mica e inca circumspecta, sa nu primeasca una pe neasteptate. O cred.[:D] Nici Diana nu face crize in magazin, o singura data a facut si s-a lecuit...stie foarte clar ca nu putem sa-i cumparam orice. Si nici nu mai are pretentii...vreau si aia si ailalta, o fi o noua faza? Sa pui poze cu crengutele alea. Moni, pai dupa mesajul tau mi-au iesit cornitele..si eu care credeam ca hiberneaza..[8D] Anda zicea la un moment dat: sa te feresti de mintea prostului ca e odihnita! Ei, eu nu sunt nici proasta si nici odihnita nu eram...deci am interpretat total aiurea, zic eu.[bang] Venim la voi, chiar aveam in plan, doar sa vedem cum ne potrivim si neaparat la locul ala de joaca. Daca mie mi-a placut, apai Dianei... Am apucat sa vad filmele alea in care o joaca ba pe tanti Rodica, ba pe altcineva...vai, ca ma doare burta de ras. Jur! Dar aia a fost cea mai tare: va scot pe toti in ploaie! Si normal ca e cuminte de vreme ce strange toate jucariile.... Mi-a placut si reactia ei la cadouri: manutza la gura..surprinsa...tare dulce a fost![olala] Anamaria, am vazut ce a primit Clara[pup]. Faine cuburile alea si puzzle. Si batul ala..nelalocul lui, pt asa o dulceata de fetitza! Mi-ai facut o pofta cu ciocolata aia in cutie, si eu am kg de cioco, dar aia arata fain. Clara are lant cu cruciulita la gat? E foarte frumos, dar noaptea i-l scoti, nu? Sa nu se zgarie in el.. Jani, eu imi mentin parerea, sa o duci la un logoped. Probabil n-are chef sa trancaneasca, mai ales daca aveti un caz in familie. Dar, ca orice eventualitate. Eu am 2 baieti vecini, unul care vb de rupe, altul care tace. Cel care tace are 3 ani si abia acum 2 luni spunea cuvinte, rar, dar zice. Deci, se poate sa fie doar lenea. Ce i-ai luat cadou lui Carla? Ce, ce? Ma duc s-o scol, nu o las sa doarma pana la 12 noaptea. Ingrid S si Diana [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo"] FILME 1 [/URL] [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28photo"] FILME 2 [/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

INGRID am recitit de vreo 10 ori mesajele mele din seara aia si sa mor io daca m-am prins de la ce ti s-a tras [bang] In unul ziceam de gradinite sa mai sondezi si-altele ca n-or fi toate educatoarele scorpii batrane,asta era cauza? M-am gandit la ideea ta ca esti contra violentei intre copii si asa mi-a trecut prin cap ca poate prezenta lui Dani ala la gradinita Dianei a fost de fapt o chestie buna - astfel au un exemplu negativ de cum nu trebuie sa se comporte.Cel putin Diana din prima zi mi-a zis ca e LAU ... Din ce am mai citit se pare ca in alte gradinite copiii se bat destul de mult,mai ales baietii.Aici unde e Diana nu mi-a povestit decat unilateral ca Dani in sus,Dani in jos ... Poate si educatoarea a avut o influenta buna,le-a spus de la inceput sa o anunte pe ea daca sunt loviti de el (sau de alt copil) si ea IL VA PEDEPSI.Deci din start a descurajat chestia aia cu datul inapoi ca sa se apere. In privinta parerilor despre bataie sunt mai multe feluri de mame: cele care zic mai bine sa dea decat sa primeasca,cele carora putin le pasa ca ai lor copii sunt violenti ca sunt doar copii,ce conteaza ca sparg capul cui le iese in cale si se tem toti de ei ,cele care se lupta sa invete copiii sa nu fie violenti,altele care ii inveta sa dea si ei inapoi daca sunt loviti etc. Eu i-am tot spus Dianei doar ca nu e voie sa bata copiii,ca nu e voie sa loveasca pe nimeni - asta mai ales cand face pe viteaza la povesti ca bate diverse personaje [:D].Pe la hinte pe unde erau copii, chiar daca am mers de putine ori cu ea,de fiecare data am invatat-o ca daca un copil nu vrea sa-i dea si ei jucariile lui,nu avem ce face,sunt ale lui si gata.Am invatat-o mereu sa evite conflictele,sa pastreze distanta fata de copiii care i se par agresivi.In cazul gradinitei si a locurilor de joaca am invatat-o sa fie smechera,sa invete sa astepte pana un copil mai egoist se satura si abandoneaza jucaria dorita de ea si apoi sa mearga sa o ia ea si tot asa ... Am si observat ca de multe ori era smechera fara sa o invat eu: oferea ea vreo jucarie de-a ei din proprie initiativa copiilor respectivi,numai ca sa inhatze in schimb ce-si dorea ea din ce aveau ei ... Deci pot sa zic ca o cred pe educatoarea aia cand imi zice ca a e descurcareata [:D]. Mie daca se mai bat baietii - mai ales prieteni - intre ei mi se pare destul de ok, pentru ei ca "masculi feroce" asta e si o distractie ca sa zic asa! Imi amintesc de frate-meu ce lupte tragea cu prietene-sau - care facea judo si probabil il mai invata si niscaiva scheme ... La fel se mai incaiera cu verisorii,dar de fiecare data pur si simplu se distrau doar,eu eram cam indignata pana m-am prins care e treaba!!! E alfel, normal, cand vine tam nisam un copil mai ales necunoscut si ii da tam nisam una in cap altui copil.Mai rau e cand unul mai mare si mai puternic bate pe unul mai micutz si lipsit de aparare ... INGRID am vazut pozele si filmele,taare fain mai canta Diana ta ,e super dulce,are un glascior de iti vine sa o papi [olala] Si e superba in pozele alea cu parul desfacut !!! Creionul magic ce l-a primit il avem si noi.Mi-a fost teama ca o sa vrea si Diana mea pitic d-ala, dar a poftit doar la cuburile cu Mikey ale Clarei din tot ce a vizionat! Diana tocmai s-a dus la mami,asa ca merg sa citesc ,dar mai bag eu nasul in seara asta.
MONI SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1#date"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Rasul e o vacanta instant"
[url="http://www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html"][cit] [/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4"][disco] [/url][url="http://autori.citatepedia.ro/de.php?a=Ileana+Vulpescu"] [cit] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor. Urez si eu La Multi Ani celor care-si serbeaza ziua numelui(soti, parinti, bunici, etc) Noi am terminat in sfarsit dimineata cu injectiile, incepand din seara asta mai dam pe gurita niste augmentin si biotics timp de trei zile si sper ca gata. Oricum mergem marti sa ne vedem iarasi cu doctora. Nu mai zic hop pana nu sar parleazul ca data trecuta nici nu visam ca ne mai da in continuare injectii si tare dezamagita am fost. A venit si la noi mosul cu daruri la copii, eu am avut rabdare pana dimineata insa. Ioana a primit Crazy carr de la Educa si Rares a primit tot o masinuta, pe Roary the racing carr, cine se uita la mini max stie despre ce vorbesc si o gramada de bomboane si ciocolatele. daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007) [url="http://www.dropshots.com/marchplayer"] filmulete [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza! Dau o cafea neagra si buna. Aseara am fost cu Diana la prietena mea, i-am dus fructe si dulciuri si fetele s-au jucat impreuna, am plecat de acolo la 11 noaptea. Abia a adormit Diana, eu am fost lesinata de somn. Si azi-dimineatza s-a sculat la 9 si s-a imbracat sa mearga la biserica. Duca-se! I-am povestit ieri semnificatia Craciunului, adica nasterea lui Isus, cand am ajuns cu povestea la faza in care Maria e in staul, m-a intrerupt si mi-a spus: Nu vreau povestea asta, ca e urata![alcool] Mie instant mi s-a ridicat parul pe ceafa, ea asculta orice fel de poveste, pana la capat...am intrebat-o de ce si iote raspunsul: pentru ca e cu oameni rai care nu-i deschid usa Mariei... Si eu, care credeam ca-i plac oamenii rai din povesti... Moni, era vorba de raspunsul tau imediat dupa postarea mea, care suna usor dojenitor...vezi ca trebuia s-o dai la gradi, ca de aia nu s-au jucat fetele impreuna..no, stresata si nervoasa cum eram, asa am inteles. [bang] Si eu fac partea din categoria mamelor care repeta mereu si mereu ca nu-i voie sa lovesti pe nimeni, vorba ta, mai bine fugi de cel agresiv, decat sa incepi sa dai in dreapta si stanga...asa il pedepsesti si pe cel care loveste, cine sa mai joaca cu el? Ma bucur ca ti-a placut prestatia Dianei, ea stie toate cantecele din cartea-pian, dar greu a fost sa le coordoneze, adica sa cante si la clape si din gura. Si pe alea doua vrea sa i le cante Mosului...sunt curioasa ce va iesi![:D] Acum ma chinui sa o invat sa cante dupa notele-culori, e atenta, dar nu se poate concentra mult timp. E greu... Daniela, dar de ce mai trebuie antibiotic oral, daca l-a luat injectabil? Frumoase jucarii au primit puiutii tai, eu o stiu pe Roary si Diana la fel, cred ca i-ar fi placut. Dar nu s-a mai uitat demult la Minimax, doar desene pe dvd serveste. Ceva poze, filme? [pup] si sanatate maxima le doresc! Denisa, cum mai stai cu sinusurile?[pup] Vreau si eu poze cu cadourile, cum au reactionat copiii? Ma duc sa fac un dush, pana nu apare fata mea... Ingrid S si Diana [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo"] FILME 1 [/URL] [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28photo"] FILME 2 [/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hei fetelor! dar ce faceti? va relaxati? nu mai scrie nimeni nimic? Ingrid, o sa pun ceva poze imediat ce le descarc. Le dau si pe gurita ca trebuie sa ajungem la 7-8 zile de antibiotic minimum. Ce sa facem daca am facut pneumonie. Bietii de ei au facut cate 15 injectii fiecare, deci 5 zile. Adevarul este ca nu-i de glumit cu racelile la plamani, doamne fereste pot ramane sechele daca nu-s tratati cum trebuie si apoi trag toata viata. Abia astept sa mergem marti la dr. sa vad daca se mai aude ceva. Eu oricum am ramas incremenita cand am auzit ca au asa ceva ca doara ii bibilesc toata ziua si nu-i las sa le fie nici prea cald si nici frig, nu-i las cu mucii atarnand sau cu altele netratate.[bang] Cica ar fi fost un virus care a coborat rapid spre plamani. Sa stii ca Ioana mea este o fetita sociabila in general si se joaca destul de frumos cu alti copii. Dar nu intotdeauna. Are si momente cand nu are chef de nimeni si de nimic si atunci numai in preajma ei nu vrei sa fii. Ce sa mai spun de faptul ca cel mai agresat copil de ea este Rares. Muscat, paruit, impins. Acelasi lucru pot spune si despre Rares, la fel il apuca si pe el si atunci sora lui este la indemana. Cred ca tu iti bati capul prea mult totusi. Nu vrea sa se joace cu alti copii, so what? Poate vrea maine. Am vazut ca mai toti copii au capatat si un betisor de la Mos Nicolae. Ai mei nu. Anul asta nu le-a dat bat ca mititeii aveau curul facut poligon. Deea, parca tu povesteai ca nu tipa daria pe la rafturile de jucarii. nici ioana nu face scandal. Doar ne uitam impreuna, ea mai butoneaza cate un laptop sau se mai uita lung pe la nu stiu ce printesa dar nu zice sa i le cumpar sau sa se lipeasca de ceva pe acolo. cand ii spun ca plecam gata, mergem si nu comenteaza. Poate mai tarziu va fi altfel. Nu stiu. daniela cu minunile ioana alexandra (05.02.2006)si rares stefan (15.07.2007) [url="http://www.dropshots.com/marchplayer"] filmulete [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluti,hai sa scriu si eu repede doua randuri ca pe urma am treaba muulta! INGRID figura Diana cu respingerea povestii,dar ce-ti veni si tie sa ii povestesti sa ceva [:D]? Diana mea mai facea asa cand vedea vreo poza cu un personaj antipatic, zicea ca nu vrea povestea cu ala ca e urat ... M-am prins si cu raspunsul acum, nu ma gandisem neam ca e "ton dojenitor",eram doar mirata ca nu a vrut sa se joace cu Clara.Probabil chiar de-aia erai si tu suparata si sensibila la ora aia.Dar vorba Danielei,n-o fi avut chef atunci ,poate are altadata. Mi se pare tare greu ce vrei sa o inveti pe Diana cu muzica ,chiar de aia e super ca a reusit si atat! DANIELA descarca odata pozele alea ca eu tot n-am priceput ce cadouri au primit.Am si intrat pe site-ul Educa,erau ceva puzzle acolo,dar ce ziceai tu nu am gasit ... Gata trec la treaba ca Diana doarme la mami si la amiaza,deci am timp vreo 3 ore.
MONI SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1#date"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Rasul e o vacanta instant"
[url="http://www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html"][cit] [/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4"][disco] [/url][url="http://autori.citatepedia.ro/de.php?a=Ileana+Vulpescu"] [cit] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa pe unde sunteti? Haideti la o cafea buna ca-s in pauza de lucru. Aseara am zis ca ma pun sa citesc ,dar m-am apucat de altceva.M-am dus la frate-meu sa sortez hainele ramase mici ale Dianei ca sa le duc la socru-meu.Am pregatit o sacosa pentru Maria fetita infiata a verisoarei.Deja are un an si 4 luni,doar ca fiind nascuta in august si Diana in ianuarie,nu prea se potrivesc hainele de iarna / vara sunt tot in contra sezon,sau prea mici sau prea mari [bang] Mai ales la incaltaminte ... ea are acum deja marimea 20,iar cizmele Dianei sunt sau 18 de acum doi ani sau 23 de anul trecut ... astea dupa ochi aproape ca mai ii sunt bune si anul asta asa ca le-am adus sa le probeze,am si uitat de ele ... Oricum i-am pus printre altele si vreo 10-15 perechi de pantaloni si salopete de toamna-iarna-primavara cu marimea 80 cm cati se pare ca are acum ,ca nu stiau exact ... sper sa ii fie bune. Pai Diana la doi ani ajunsese abia la 80 cm,daca tin eu bine minte! Aveam in plan sa mergem azi pe la ei,dar in stadiul in care sunt cu gatul care ma doare,mai bine nu ma apropiu in zona ... Si Diana la fel.Cred ca va fi vorbareata micuta,deja zice mama, papa, apa,d-astea ... Si mai sta ziua si cu soacra ei,in schimb seara e jale,nu se culca decat cu vara-mea.Au avut o tentativa si au iesit intr-o seara undeva amandoi,dar au trebuit sa se intoarca acasa intr-o ora,ca plangea Maria amarnic dupa ea,nu voia sa se culce nicicum.Mi-am amintit de tine Ingrid [:D][bang]
MONI SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1#date"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Rasul e o vacanta instant"
[url="http://www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html"][cit] [/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4"][disco] [/url][url="http://autori.citatepedia.ro/de.php?a=Ileana+Vulpescu"] [cit] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Eu am lipsit intentionat un pic, sa pot sa scriu si eu detasata. Mi-era teama ca ma intrebati de cadouri, si vroiam sa imi treaca intai suparare [:D]. Daria a primit de la noi un set de carioci cu stampila, si un suport de jucarii, textil, din acela de pus pe colt, pe zid. E foarte haios, are forma de castel. I l-am cumparat de la Ikea cand am luat patul, si l-am dosit pentru vremuri de cadouri [:D]. Niste cioco si niste bobo. Dimineata cand i le-am aratat, pe balcon, caci acolo a venit mosul, s-a repezit la biscuitii cu crema de la tati din bocanci, si a vrut sa intre in casa, sa pape [:D]. A trebuit sa o aduc cu chiu cu vai inapoi sa se uite si in cizmulitele ei. A ridicat un pic de carioci, si le-a pus la loc ... si a vrut iara sa intre in casa sa pape biscuitii lu tata [:D] Hahaha. Cred ca e unica cu reactia asta [:-)))] I le-am adus eu in casa, si i le-am despachetat. S-a bucurat de ele apoi, dar prima oara, nu isi putea lua gandul de la biscuitii cu crema [:-)))] din care a mancat fooooarte mult, jumatate de biscuite. [alcool] Nu am reusit sa instaurez regula cu adusul cadourilor la noi. Sunt un looser [:(]. S-au anuntat niste rude de care imi e drag in vizita la mama, si a trebuit sa mergem si noi acolo, sa ne intrunim. De la buni a primit o pereche de blugi misto, dar f mari ... (ca de obicei), si un set de carioci de duzina, la care daria nici nu s-a uitat [bang] spre disperarea maica-mi. Tot la ai mei am primit si eu cadou. M-am bucurat. De ziua mea nu am primit nici macar un La multi ani, de sfantul Andrei, un la multi ani la comun cu tata (care e Andrei), si in sfarsit .. "mosul" ... mi-a adus ceva [alcool] Un plover mulat si sexi, marimea S [q] Va las pe voi sa imi ziceti cum ar trebui sa ma simt, ca eu ... [q] Frumos gest, ce sa zic ? ... Gestul conteaza, nu ? Se uita Daria mirata la mine: "Ti-a curs ceva..." (lacrimi). "Mami, plangi?" Plang, dar ma mangaie gingasia ei de ingeras... Ploverul e frumos, si e numai bun pentru cumnatica mea care e subtirica, la 52 kile. Ma bucur ca o sa ii fac un cadou frumos. Iar mamei mele, o sa ii duc de Craciu cel mai aspectuos si delicios tort. Are diabet... [url="http://edeea.blogspot.com"]blog[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No, ca desi Diana e bolnava, are muci si nas infundat (cunoasteti genul) si ar trebui sa dorm, n-am putut sa nu scriu citind postarea Deei. Fata, m-ai omorat! [:-)))][:-)))][:-)))] Esti de-a dreptul machiavelica! Dar e de inteles, nici mie nu mi-e buna marimea S, am sarit de mult peste ea...Ce o fi fost in capul alor tai?[alcool] E nostima reactia Dariei, cred ca aproape toti copiii sar la dulciuri, apoi la jucarii. Doar a mea a fost invers, dar ea primeste in fiecare zi ciocolata. Cate o bucatica (sa nu sariti pe mine).[:D] Si erau mai deliciosi aia ai lui tati, bineinteles...hahaha, ce dulce e fata. Tu sa nu plangi, ca n-ai de ce. Daca cineva nu e atent la dorintele tale, versi lacrimi? Uite, tot raul spre bine, are parte altcineva, faci o fapta buna, nah...gandeste pozitiv (eu vorbesc, ca as fi urlat..la propriu de ciuda). Draga de Daria te-a consolat si ea, cat a putut.[pup] Daniela, chiar asa, am uitat ca au primit ai tai doar 5 zile de antibiotic, de regula se da mai mult. Eu am gasit pe net masinuta de la Educa, mi se pare foarte frumoasa, are si sonor si 3 papusi din desene in ea. Frumos cadou! Cu cearta intre frati, grea poveste, eu ma bateam cu fratele de numa'. Doar sora cea mica a scapat, cu ea nu avea nimeni treaba, asa de cuminte si dulce era. Cat sunt mici, isi vor disputa fiecare teritoriul si afectiunea parintilor. Si cat sunt mari...daca ma gandesc bine. Eu recunosc ca sarcina si oboseala dupa ea ma sperie la maxim, altfel poate m-as gandi la inca un bebe. Unde-s pozele alea, mai? Moni, iti amintesti peste tot de mine? [pup] Iaca o sa-ti trag o vizita curand, sa te saturi, nah![8D] Si eu am tot trimis haine, la un sat de langa Lipova, de unde e cumnata mea, atatia copilasi saraci pe acolo...[q] Anul trecut am trimis biberoane, lapte praf, pampers, haine...anul asta haine si jucarii. Si am mai pregatit un pachet de Craciun. Ca la rude...ele au destul. Sa ma lese... Diana a mai primit o trusa de bucatarie (cesti, farfurioare etc) de la sora-mea. Chiar n-avea rost, se vede ca a luat dupa ureche, ca mai are inca setul ala primit de la Giova. Si m-a intrebat inainte ce ar vrea, i-am spus puzzle..in fine, ala il are din alta parte, ca norocul. Plus de la verisoara mea a primit azi un joc Cine stie, castiga! de la Noriel. Ala iar cu planse, e destul de greu, cica de la 3-8 ani. Asa ca a primit si a tot primiiiit...sa-i fie de bine! Ce naiba ii mai iau de Craciun...dar de ziua ei??? Ah..si o veste frumoasa zic eu, fratele sotului a fost nominalizat "pictorul anului", vorba sotului, la categoria new entries, ca la MTV. [:D] Dar, ce conteaza? El are 50 de ani si abia acum 4 ani si-a expus prima data tablourile. Si l-au inhatat imediat, ca: unde te-ai ascuns atatia ani? Chiar, unde? [8D] Saracul, habar nu are cat sa ceara pe tablouri...ma gandesc sa ma fac "impresarul" lui. Iaca, ce de bani as face...pana atunci ma uit la tablourile lui si ma gandesc ce va fi peste cativa ani. Poate vand unul si ma fac cu o masina, n-ar fi cool de-a dreptul? Ma duc la nani, acusi, noapte buna! [pup] Ingrid S si Diana [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo"] FILME 1 [/URL] [URL="http://www.dropshots.com/Ingrid28photo"] FILME 2 [/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,trezirea insomniacelor! Vorba vine, ca si eu pe la ora 2 inca nu dormeam.Nu mai puteam de durere de gat si tuseam de cum ma puneam cu capul pe perna [bang] Am vrut sa merg direct la doctorita de dimineata dar mi-a fost groaza de stat la coada ca am multa treaba, nu timp de pierdut ... Si-acum o sa fug pe la 11,30 la doctorita de firma macar sa ma consulte rapid si sa imi dea ceva sa imi treaca odata. DEEA am citit aseara ce-ai scris dar am amutit de-a dreptul [bang] Ori e cam dusa cum ziceai tu,ori e sadica si a facut-o cu intentie - poate vrea sa-ti sugereze sa slabesti?? Dar nu cam mult totusi? [bang] INGRID ce veste super pentru cumnatul tau ,felicitari !!! Nu ma intind ca am muult de lucru,doar vreau sa va zic ca abia astept Craciunul sa ii dau si ouale alea Dianei,pentru ca la copiii aradencelor ce au cumparat asa ceva (si destule au cumparat) au avut un mare mare mare succes,au stat tot cu ochii pe oua si pe oratanii [:D] [pk]!!! Ar putea aia sa imi da comision la vanzare ca le-am facut reclama [:D] Tot ei au si un vulcan interesant - pe care am uitat sa-l comand atunci ca aveam in plan,dar cum mai baga aradencele o comanda de oua si vulcani tot la comun ca data trecuta , m-am inscris si eu acum cu vulcanul cu pricina.
MONI SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1#date"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Rasul e o vacanta instant"
[url="http://www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html"][cit] [/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4"][disco] [/url][url="http://autori.citatepedia.ro/de.php?a=Ileana+Vulpescu"] [cit] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...