Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cluj rulz!!(89)- iubire iubire iubire in februarie


Recommended Posts

buna dimineata fetelor si o duminica frumoasa!!! Criss, musai sa-mi spui nr. de tel. al doamnei de la pictura, ma bate Stefi la cap de aseara, intr-una[:D]Aseara ne-am simtit suuuuper[il]ne-a priit si relaxat la maxim. Deja ma gandesc la urmatoarea intalneala[flo](obligatoriu cu o tava de prajitura[:D]) aaaa, si pantofiiorii pt. Luca is mortali!![pup] Stanca, bine ai venit in club, dar sper totusi ca ati depasit acea faza de vineri!! sper ca la Maria sa fie doar dintii[flo] sapt. viit. vreau sa le fac cate un coproparazitologic la copii, apoi deparazitam.... va pupam, o zi frumoasa!! [url="http://community.webshots.com/user/ralucutza_79"] pozici Stefania si Luca-Mihai[/url] mama si sotie fericita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata fetelor tocmai ma pregateam de o bulina neagra la toate pt absenta nemotivata[:D] Ralu, si noi ne-am simtit super bine[pup].din nefericire nu gasesc nr profesoarei[bang], dar numele ei e Felicia Predescu si vi-l da de la secretariatul Palatului Copiilor a carui nr e pe site-ul lor.rugaminteam mea e sa mi-l trimiteti si mie dupa ce il aflati sa-l memorez.si sa intrebati daca la fiecare 3 luni trebuie reinscris copilul sau e ok daca doar platim in continuare. ieri am fost demonstratie la Fast Truck Kids, theodorei i-a placut, normal dat fiind ca ii place peste tot, insa pretul e totusi cam mare 250roni pe luna.m-as baga la anumite modul gen astronomie dar nu imi dau seama inca cum functioneaza sistemul. eu m-am trezit azi cu muci si durere de gat...sper sa nu fie mai rau. va pup si va doresc o duminica frumoasa, ma duc sa termin lasagna inceputa[pofta] Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007) [url="http://community.webshots.com/user/gavris_family"]comorile noastre iubite[/url] [url="http://family.webshots.com/photo/2398712520101361752qzAEgt"]CRACIUNITELE SCUMPE[/url] [url="http://www.desprecopii.com/info.asp?id=531"]nasterea papusii Theodora[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor vin doar sa va salut scurt, in timp ce mananc rapid ceva si ascult Dan Spataru [q]. Sunt obosita tare, piticul meu e racit bocna, saracu de vreo 3 zile numa in brate sta. E greu cand e turbo dar il vreau inapoi turbo [q]. Si ca sa fie complet al mare incepe sa nu ma asculte, parca vorbesc cu peretii [bang]. Va las , de marti incolo sper sa vin mai des ca vine tata in vizita!!! Cu drag Flavia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia multumim, si mie imi place piesa asta. Iti dorim si tie o zi cu muuuult dragobete!

 

Si acum ... mama ei de partie in Feleac si de intreprinzatori care nu stiu sa faca bani. Am fost azi cu fina Ana si nu mergea "firul" (dupa cum zic Ana), partia plina de pietre si smocuri de iarba si lume foarte multa injurand in barba si intreband in ce directie e Austria. [alcool]

Diseara mergem sa incercam cinematograful de la Polus, sper sa nu mai am inca o dezamagire.

Duminica placuta tuturor! [pup]

 

... cu inalte calificari de nasa si matusa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Nonna!id="red">[s]

Iti doresc fericire, sanatate si multe bucurii alaturi de cei dragi.Scuze de intarziere.

 

La sfarsitul asta de saptamana am fost la parastas la Turda , ca se implinesc 5 ani de la moartea socrului meu si apoi am fost la ai mei sa-l sarbatorim pe tata , ca ieri a fost ziua lui.Asa e viata....Copii s-au distrat , au fost sa vada mielutii, au fost la sanuis...ce mai a fot frumos.

Acum la treaba si alergatura ca e musai sa-mi refac atestatul si am o gramada de acte de facut.

Mai vin cand dorm copii si acum va ofert o cafeluta, cum va place , dupa pofta fiecareia.

 

 

 

 

 

Ei sunt norocul meu : id="purple">Razvanid="blue"> si Mariaid="red">

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.id="purple">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia sanatate la pitic.Si eu vorvesc aproape intotdeauna singura cand ma adresez lui Razvan.Cateodata ma ia cu transpiratii dar ma consolez ca asa am fost si eu.

 

Simona cum a fost la cinematograful din Polus?

 

Azi am fost prin oras si mi-am luat o fustita din catifea brodata cu floricele.Sunt foarte incantata.Fetelor mi s-a pus pata pe pantofii cu platforme.Musai musai sa-mi iau o pereche.

 

Ei sunt norocul meu : id="purple">Razvanid="blue"> si Mariaid="red">

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.id="purple">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io vin la cafea ca am treaba de nu stiu pe unde sunt! Ieri atata am socotit si invartit un buget ca am ajuns acasa la 5.30 si la 6.30 m-am culcat si am dormit pana azi-dimineata la 6, cu pauza 1 ora cat am mancat pe la 9 aseara. Sper sa fiu mai voinica azi! Cinematorgraful de la Polus e ok, sunt mai mari distantele intre randuri ca la Iulius, ceea ce face sa incapa si picioarele zanului in mod confortabil. Da' Nachos de la intrare sa nu luati ca mie tare rau mi-au picat. Azi e dragobetele asa ca va doresc sa aveti parte de multa dragoste [il], in orice forma s-ar manifesta ea! [pup] ... cu inalte calificari de nasa si matusa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de urari![flo] Sambata am stat acasa, bine ca nu am fost la Feleac daca a fost asa nasoala zapada acolo, si am mancat bine la pranz si pe urma am vazut ceva filme care asteptau sa fie vizionate cam de 1 an. Copiii sunt bine sanatosi si dorm si eu ceva mai bine. asteptam groaznic de tare vremea buna ca nu mai rezistam in casa. Am fost ieri la Radusan, nu am asteptat deloc. Sper sa fie bine Papanicolau. Am si eu o intrebare, unde va dati copiii in clasa I? Eu vroiam la Cosbuc, acolo am terminat eu[:D] la intensiv germana dar nu vreau ca Vlad sa faca germana pt. ca eu am facut 8 ani si nu mai stiu nimic pt. ca nu am vorbit si nu m-am perfectionat in aceasta limba groaznic de grea pe care constati in afara ca nu o prea vorbeste nimeni[bang] Vreau sa invete engleza si are inclinatii spre cifre si stiinte exacte din cate se vede acum asa ca as vrea Racovita sau Sincai. Voi ce spuneti? Va[pup] si sa aveti o zi plina de inimioare[flo] Nonna si copiii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...