Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nu mai merge nimic............


Recommended Posts

pe scurt.......de ani de zile sexul nu merge si pace! trec si 6 luni pana sa se intample ceva pe acest plan. la acuzele mele ca ar avea o amanta sau.......un amant......devine uneori chiar violent si zice ca di vina mea. ca el nu are pe nimeni, ca nici nu are de gand, dar problema nu se rezolva! nu comunicam mai deloc! n simtim bine cand merem la shoping si ne comportam ca niste.....prieteni....uneori ne simtim f. bine. face mancare, curatenie, dar....as fi preferat sa fie barbat si sa stie sa-si satisfaca sotia. deja....nu mai suport! inainte de relatia cu el am avut o alta, iar sexul era fantastic! cer prea mult?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

hellene,cati "ani de zile" sunt? banuiesti doar ca e altcineva sau ai motive intemeiata sa crezi asta? depinde de fiecare cum vrea sa fie viata sexuala...iar la tine se pare ca partea asta nu te multumeste! dupa mine nu e normal o data la 6 luni...dar cum asa deodata ii vine cheful dupa 6 luni? poate ca are ceva probleme de sanatate[alcool] si daca are si vede ca tu nu esti multumita ar tb sa incerce sa le rezolve...sau sa incercati sa le rezolvati impreuna... totusi daca simti ca asta iti face viata nefericita,nu sunteti casatoritim,nu aveti copii,nu mai exista iubire...comunicare nu, cred ca are sens sa continuati asa[alcool]... ori la bal ori fiecare cu viata lui... poate ca lui ii convine asa,dar daca tie nu-ti convine si nu se mai poate face nimic pt ce mai stati impreuna? trebuie sa fie ceva care va tine impreuna totusi si asta stii daor tu,aici ai spus f putine ca sa ne facem o parere... faptul ca numai face mancare,calca,spala, da cu aspiratorul sau ce o mai fi, sa pare ca nu te face fericita...repet, daca nu aveti si alte chestii care v-au tinut impreuna pana acum,dupa ani de zile cum spui tu[alcool] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hellene_n
pe scurt.......de ani de zile sexul nu merge si pace! trec si 6 luni pana sa se intample ceva pe acest plan. la acuzele mele ca ar avea o amanta sau.......un amant......devine uneori chiar violent si zice ca di vina mea. ca el nu are pe nimeni, ca nici nu are de gand, dar problema nu se rezolva! nu comunicam mai deloc! n simtim bine cand merem la shoping si ne comportam ca niste.....prieteni....uneori ne simtim f. bine. face mancare, curatenie, dar....as fi preferat sa fie barbat si sa stie sa-si satisfaca sotia. deja....nu mai suport!inainte de relatia cu el am avut o alta, iar sexul era fantastic!cer prea mult?
revino la anteriorul...[:D] ori treci la urmatorul !daca ceri prea mult,tu stii!tu-ti stii "masura". Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui hellene_n sau.......un amant......
[wow]
Citat:
citat din mesajul lui hellene_n devine uneori chiar violent si zice ca di vina mea
poate ii plac alte fetze ale sexului [sm] ********************************* [url="http://www.helpsonia.com/povestea-soniei"]O inimioara are nevoie de voi![/url] / [url="http://bogdan-andrei.blogspot.com/"]Blogul cu ingerasi[/url] [url="http://www.dropshots.com/popescu71#date"]Curiosilor [:D][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

suntem casatoriti de vreo 5 ani. avem un bebe de 3 ani. am tot sperat ca se vor reglementa lucrurile. mereu imi motiva ca a schimbat jobul...sa astept..sa am rabdare...ca e o bosit....ca am schimbat orasul..iar sa astept. sa ne luam casa, ca e stresat. s-a implinit si asta. acum sunt toate si tot degeaba!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...asta cu "amant" a fost o gluma?![:D] e o acuzatie destul de grava...si daca i-ai spus si lui ca-l banuiesti de alte chestii(de genul amant) e destul de nashpa[alcool] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu vad ce ce trebuie sa fie raspunsuri in doi peri... Femeia are o problema. Normal ca se gandeste si la varinata ca sotul ei ar insela-o cu o EA sau cu un El...au fost multe cazuri. Helene, eu vad trei posibile motive: - e o problema medicala sau psihica -pur si simplu nu se mai simte atras de tine. -are anumite dorinte sexuale pe care refuza(de frica sau rusine) sa ti le impartaseasca. Ramane sa afli exact...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta69
...asta cu "amant" a fost o gluma?![:D] e o acuzatie destul de grava...si daca i-ai spus si lui ca-l banuiesti de alte chestii(de genul amant) e destul de nashpa[alcool] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
bagacioasa mica..tot vrei sa stii?are,n-are ,ce mai conteaza?nu e multumita,na ![:D] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt chiar disperata, pe bune! mi-as dori sa fiu in locul celor rad acum....[q]. dar...asta e! acum o luna mi-a zis ca nu se mai simte atras de mine si i-am zis ca ok....divortam si asta a fost. cand a vazut reactia mea, a da-o la intors, ca a zis totul la nervi si ca nu e real. fetelor, daca ma puteti ajuta cu un sfat va rog sa o faceti. daca vreti doar sa va dsitrati, credeti-ma ca sunt destul de suparata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si avem un baietel, care daca divortez..ramane fara tata. am sub 30 de ani! nu stiu daca mai pot sa duc viata asta!!! poate la prima citire pare amuzant...dar nu este! mai ales ca nu ma mai simt femeie! nu sutn admirata, nu sunt complimentata. nu vede nici daca=mi schimb culoarea la par! nu mai pottttttttttttttttt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...