Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi din 2002 *55* Alaturi de Emma !


Recommended Posts

 

Nina [pup] asa este, eu am inceput sa scriu mesajul de mult [bang] dar am fost intrerupta si pana l-am trimis tu deja ai scris [pup]

Ma bucur din suflet ca esti mai bine [pup] si poti veni la bulgareal [;)] Stai linistita, ca ne mai si ferim [:D]

Distractie placuta! [pup] Asteptam pozele voastre cu mare drag [pup]

 

Karina, bine ai revenit [flo] [pup]

Stim cum e cu timpul liber [bang] dar e ok daca va vedem in poze [pup] iar cand ai mai mult timp te asteptam la povesti [pup]

Felicitari [flo] campionului la ski [pup] pt. inscrierea la scoala [flo] si pt dintisorii cazuti! [pup]

Torturile sunt superbe si Bogdan frumos foc [olala] [pup]

 

Va doresc un week-end minunat si plin de iubire! [il]

 

[pup] [grup] id="Comic Sans MS">

 

Francisca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Francisca, fereste-te ca vine ! [;)]

Un weekned plin de iubire si voua si tuturor ! [amoras] Ca bine zici ! [il]

 

Edit: Cristina(Kiev) au aparut pozele Sarei in album. Sunt superbe !!! [olala] Aceea cu...caciula n-o stiam nici eu. Se incadreaza perfect in pesiaj ! [pk]id="navy">id="Comic Sans MS">

 


Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13. [ruga]

id="Comic Sans MS">id="blue">id="size2">

 

Nina, mami deid="blue"> [zana] Nina-Cristinaid="red"> (10.01.2002)id="blue">id="Comic Sans MS">id="size2">

 

id="right">

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricornid="blue">

Scorpiutzeid="blue">
id="right">

id="Comic Sans MS">id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Superbe pozele Sarei, Cristina din Kiev!

Karina, ce a crescut Bogdan! Incep sa se maturizeze copiii nostri! Frumoase pozele de la ski! Felicitari, campionule!

Nina, [flo]

 

Sa aveti un Valentine's Day ca in povesti, plin de iubire!

 

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="red">)

varsta lui Andrei[bicla]

 

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragi mamici,

 

Ninge si la noi, nu stiu care din voi ne-a trimis zapada! O suspectez pe Francisca[flo], tot e ea dornica de bulgareala[:)].

Francisca, am citit despre problemele tale spatele, iti urez multa sanatate si sa aiba efect tratamentele pe care le faci! Si sotului tau la fel!

Karina[flo], nici sa nu te gandesti ca te uita cineva de pe aici! Felicitari lui Bogdan pentru medalie si diploma si la cat mai multi dintisori noi!

 

Nina[flo], Cristina nu e singurica totusi[pup], le are pe verisoarele mai mari care ii sunt ca niste surori, practic cresc impreuna si acum o are si pe micuta Esther.

Carnavalul e pe 22 si 23.

 

Azi am primit scrisoare de la scoala, pe 31 martie este inscrierea. Problema este ca nu il inscriu pe Robert la o invatatoare anume, sunt 3 si poate sa nimereasca la oricare dintre ele, de aflat voi afla cu putin inainte de inceperea anului scolar, cum am auzit pe aici... Eu sper sa aflu putin mai repede, totusi[;)].

Robert e bine, se bucura din nou de iarna [*][*][*]. Fulgii erau asa de mari si se distra prinzandu-i cu limba[:p].

 

Sinzi[flo], Nicoleta[flo], Dev[flo], Cristina22[flo], Katty[flo], Laura[flo]

[flo], Dodo[flo], Lucia[flo], Mira[flo], salutari si sa auzim numai de bine!

 

Un weekend placut la toata lumea!

 

 

edit. Si "Happy Valentine's Day [il]!"

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karina[flo]e un frumos Bogdan.Are niste gene, zici ca-s rimelate!Felicitari pt diploma si medalie! Cred ca e foarte incantat.

 

Francisca-daca dau eu un bugare, s-ar putea sa va speriu[:D], nu de alceva dar inca la noi ninge si avem muuuulta zapada.E atat de mare, ca sunt sigura ca trece peste ghetutele lui Andrei.

 

Cristina-happy valentine' s si voua! Sarbatoriti pe undeva?

 

Nina-unde sa ma uit la album, plss?Eu, sincer, intru direct la forumurile mele si atat[:I]

 

Laura-nu stim exact unde si daca mergem la sanie, ca mai avem de lucru la hartoage si duminica avem nunta. Eu sper sa dam o fuga la Hidisel.Nu obisnuiti sa mergeti?

 

Katty-poi daca se lasa cu pupici[olala], ma sacrific io si-mi dau jos okelarii, ca husbandu' nici o sansa.Si la plaja, baie, fotbal e tot cu ei.

 

Un we frumos sa avem!

 

ps>merg sa caut reteta de tort de mere.Mi-a facut pofta Karina!

 

 

 

cristina si Andreiid="blue">id="Verdana">[auto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici si pitici,

 

O sambata frumoasa si numai bine.

 

Nina stau inca bine cu spatele dar greutatea [:D]...pe 3.02 aveam luate 15 kg...si inca o sa mai iau...dar BB sa fie sanatos/sa .Ca le dau eu jos[:I].

 

Merg sa vad pozici[olala]

 


Blogul lui Bogdan-Andrei id="size3">

 

Varsta lui Donu' Bodoid="blue">

 

Varsta lui BB2 [bonjovi]sau [ispita]

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!id="red">

 

[ruga]Doamne ajuta!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

 

Eu sunt cu Vlady la sora mea, asa ca am profitat si am intrat pe forum [;)]

Fetelor, ieri am fost sa fac tratamentul, iar spre seara am zis ca mor [q] [q] [q] m-a luat o durere de spate, un junghi mai bine zis [q] ma durea pana sub coaste...asa de tare ca imi venea sa vomit [q] Abia am adormit...dupa ce am luat cateva pastile si m-am legat strans in zona in care ma durea [q] [q] [q]

Of...[bang] si acum stau legata [bang] ca altfel nu pot sa merg, sa stau... [bang]

 

Nina, stai linistita ca m-am ferit [;)] Vezi ca am trimis si eu unul acum [:D] sper sa ajunga pana la tine ca nu prea pot sa ma fortez ca ma doare [:I]

Multumesc ca ai intrat in joc [pup]

Sper ca sunteti bine si ati inceput distractia [;)]

 

Cristina_C, m-ai prins [;)] Sper ca nu te-ai suparat prea tare ca am trimis zapada la voi [:D] Cel putin Robert sper ca s-a bucurat [;)]

Ce sa fac, daca Sinzi nu a vrut sa trimita la toate soare [:(] am zis macar sa avem toate zapada sa ne bulgarim [:D]

 

Cristina22, poti da linistita [pup] [;)] ca si noi avem multa zapada, iar daca se gata, mai aducem o tura de la Valiug si Semenic [;)] ca e aproape [:D]

Sa stii ca si eu am cautat albumul ala de mi-au sarit capacele, chiar am vrut si eu sa le rog pe Nina sau pe Devoska sa imi zica unde sa caut [bang] ca nu gaseam [bang] dar am mai cautat si am gasit [olala]

Hai ca pun link-ul aici [pup]

Sper sa mearga [;)]

Sunt foarte frumoase pozele [olala]

Acum o rog frumos pe Nina sa ne zica cand incepe votarea si cum trebuie sa votam [:D] [pup]

 

Gabi, lasa ca 15 kg nu este mult [pup] si ai dreptate le dai tu jos...numai sa fie totul bine [pup]

 

O sambata frumoasa plina de iubire va dorim ![il]

 

[il] Happy Valentine's Day! [il]

 

[pup] [grup]id="Comic Sans MS">

 

Francisca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Happy Valentine's Day! id="size3">

 

Sa fiti iubite si sa iubiti, sa fiti rasfatate si sa rasfatati, sa aveti parte toata viata de liniste si intelegere in cuplu, intelepciune si putere sa treceti peste micile sau marile neintelegeri care pot aparea!id="red">

 

Francisca, imi pare rau sa aud ca esti asa rau cu spatele, iti doresc sa nu te tina asa mult durerile! Bine ca e Vlady la sora ta si esti mai linistita din punctul asta de vedere!

 

Eu azi n-am bucatarit nimic, si nici nu bucataresc, azi plecam la sora mea unde trebuie sa fac cinste din primul salariu!

Iar maine mancam la mama!

Totusi am facut placinta cu iaurt cu kiwi, de care se bucura baietii mei!

 

Nina, aseara am stat si terminat in fine puzzle-ul cu tigru cel primit de la mos (o sa pun candva si poze) si am ales care e puzzle-ul urmator de care ne vom ocupa: Van Gogh - Floarea Soarelui!

 

Intru mai incolo sa vad cum va sarbatoriti azi in cuplu[olala][olala]!!!

 

 

 

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="red">)

varsta lui Andrei[bicla]

 

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Francisca, sa te faci bine[pup]!!!

Sa stii ca m-am bucurat si eu de zapada.

 

Dodo, zici de kg? Eu am luat 30, cred ca am batut recordul, dar intr-un an jumate de la nastere am scapat de toate, s-au topit destul de repede. Vorba ta, sanatate sa fie!

 

Cristina22, de dimineata Robert mi-a desenat inimioare, dragul de el[olala], iar sotul "se executa" de-abia pe 8 martie, ca asa-i obisnuit [:-)))]

Azi o sa mergem undeva in oras, dar nimic deosebit, ca in fiecare sambata cand iesim la cumparaturi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata...haideti la o [cafea],Alexia e matinala asa ca si eu[:D],baietii inca dorm[:)]

LA noi inca zapada multaaa,Andy a fost ieri la zapada,om de zapada ,sanie,bulgareala,s-a distrat de minune..n-am fost departe,doar pe la buni.

Noah cum a trecut Valentine's DAy??[il]Ce ati facut?CAdouri ceva??[:D]......Noi asa cum am preconizat acasa in 4..toti suntem indragostiti nuuu?

 

Francisca cum esti??[flo]

 

Cristina_C ce dragutz...sa primesti inimioare de la Robert[il],cel mai frumos cadou.

 

Katty platisi??[:D]..v-ati apucat de puzzle..chiar ce faceti cu puzzle-ul dupa ce e gat,mie mi-e mila sa-l stric,dar nici sa-l las asa prin casa plin de praf.Si asa vrea si eu reteta de la placinta,please[pup]

 

Ninavoi ce ati facut??[pup]

 

Gabi la amdoua sarcinile am luat vreo 13-14 kg asa ca eu zic ca nu e mult[:)]

 

Cris buna-mea e de la Hidisel asa ca locul ptr mine e cunoscut ca-n palma,toate vacantele le-am petrecut acolo.ati fost??[pup]

 

O duminica minunata tuturor[pup][flo]

 

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)

Alexia

Andrei

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...