Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oradea(39) alaturi de EMMA


Recommended Posts

R: si eu. Bia e mai ok , i s au scos firele si i s a pus un alt gips de data asta mai fix.Cristi cred ca a trecut de faza cu accidentul poate si din cauza ca are laringita si e acasa si nu merge la scoala de luni. moni-unde ti-ai facut pap? eu azi am programare.. cristina-inca 3 sapt bia va avea gipsu pe mana, nu pot sa o imbrac doar in camasile lui cristi si din aceasta cauza chiar nu stiu cum sa o duc la gradi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Merce-bine ca ati terminat si cu firele.Trec cumva si cele trei saptamani si va relua gradi.In tot raul e si un bine, macar o tii departe de viroze si altele, apanajul gradintei, de fapt[:D]. Pup blondutza frumoasa! Daria-da' ce tratatie!! Corn cu mac ar fi bun. Ne faci cinste de martisor[:D]? Simi-nu te mai necaji pentru perusi. Auzi, dar eu tot nu am inteles cum fac oua??Daca nu-s pereche... cristina si Andrei[auto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Daria mmmm ce de bunatati[pup] Eu sunt suparata ca s-a trezit Alexia cu un ochisor lipit..nush ce s-a intamplat ca ieri nu avea nimic:( In reest pe aici cu treburi casnice[:D]..aaa merg sa ma pozez la gradi,am aflat un pic din surpriza care ne-o pregatesc de 8 MArtie. Mercedes ma bucur ca ati scapat de fire[pup] DA chiar unde va faceti PAP??... ca si eu tre sa merg luna viitoare[:-@] O zi minunata tuturor.[flo] laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008) [url="http://b1.lilypie.com/Mhg6p2.png"]Alexia[/url] [url="http://bn.lilypie.com/P0ejp2.png"]Andrei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andy, [pup][pup], sterge cu ser fiziologic. Cris, daaaaaaa, ne vedem in we asta ? Op unem de o intalneala ??? Mercedes, [pup][pup] curajoasei tale frumoase [pup][pup] ________________________________________ Daria & felina fioroasa [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

GABI, multumesc, ieri seara am avut programarea la pap. MERCEDES, LAURA, mie pap-ul mi l-a recoltat ginecologul meu si m-a trimis cu el la laborarul Euclid parca ii zice, e pe Castanilor la nr. 28. Dar cica abia in 10-14 zile voi sti rezultatul, ce le trebuie atata oare? ORADENI, PLEAASE DACA PUTETI SA MA AJUTATI, STITI UN DERMATOLOG BUN IN ORADEA? Multumesc frumos! Monica, mami de [bb] Luca 17.07.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult fetelor de recomandari. Am sunat-o si pe d-rita mea de familie si si ea tot pe Brihan mi l-a recomandat, mi-am facut programare pe sapt. viitoare. Mi-e tare frica, am o alunita care nu arata bine deloc, m-am si agatat cu ea de 2 ori in bluza si mi-a curs sange, ce sa zic, dupa ce am citit de melanom pe net mi s-a facut pielea de gaina, sper sa ma fereasca Dumnezeu de ce e mai rau macar de dragul copilului meu pe care trebuie sa-l cresc. [q] Cat am stat in Bucuresti am umblat intr-o vreme pt. probleme faciale la dr. Nedelcu, care e printre cei mai bun dermatologi din tara, probabil trebuia sa profit si sa-i cer parerea legat de alunitele mele, dar asa e cand faci ca strutul, bagi capul in pamant si crezi ca asa scapi de probleme. Monica, mami de [bb] Luca 17.07.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...