Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Iulie-August 2004 (11)


Recommended Posts

neata tuturor eu nu am scapat nici de data asta de febra de la lapte... ieri am zacut toata ziua tremurand, noroc ca dupa un algocalmin seara a coborat si am putut dormi. Robi, succes azi la spital si sanatate multa tatalui tau. Oliv, azi e ziua cea mare, tin pumnii sa fie totul ok cu containerul. trebuie sa ii mai arat lui Pat sponge bob ca pe el nu l-a prea impresionat cand l-a vazut acum vreun an. sa avem o zi buna si o saptamana... si mai si!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Olivia, bafta astazi cu containerul ... Sa vii cand poti sa ne spui ca a fost totul bine [pup] Roxi, bleah, stiu cu e cu febra laptelui ... Tin pumnii sa treaca repede [flo] Daria, sanatate multa Giuliei, iar tie nervi de otel [pup] Va pup pe toate si va doresc o saptamana buna ... Caro si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2542355250044250153FoIlAF"]fetele[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare !!! Roxi , of si eu am tras rau ..ptr mine proba asta a alaptatului ... a fst netrecuta ..pur si simplu nu rezistam ..iti doresc multa ptere si rabdare ... Daria , multa sanatate voua . Gabi si Gabi ..ce fac taticii vostrii ? eu Vlaentine's day o iau a pe un motiv de sarbatoare ..nu despic firul in patru ... este o ocazie sa ne aducem aminte cat deimportant este cel de langa noi ..si o voi face si de Dragobete ... asa ca noi am sarbatorit cu un film si pop corn in canapeaua din dotare ... si am stat de vorba pana la 2 dimi ... noi am fost sambata la un atelier de hartie manuala ..foarte interesant si ptr noi ..iar copiiis-au distrat de minune facand hartie intr-un mod extrem de rudimentar ... dar spectaculos ... ieri nu am ratat ziua frumoasa si ne-am distrat in parc OLivia , tinem pumnii azi sa mearga totu a pe roate . ce face Sorin ? pupam Simona cu Luca (21.08.2004) si Codrin (12.06.2008) http://picasaweb.google.ro/dinu4dinu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simo, nu le-am facut poze pentru ca am fost sambata la control si cei care se ocupau cu montatul lentililor nu lucrau. Le luam in seara asta si le trag in poza [:D] Rox, merci ... Si mie imi e greu sa ma obisnuiesc cu ideea. Mai ales ca nu e nimeni (de care sa stim) in familie cu miopie ... Nu inteleg de unde predispozitia asta ... Si nici nu sunt lamurita cum sta treaba cu miopia asta [alcool] ... E pe viata sau se poate corecta cu purtatul ochelarilor? ... Trebuie sa mai studiez...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Brrr, tare urita este lunea asta - vorba Dariei, vreau sa vina varaaaa....[q]! De dimineata am fost cu Tudor la control pentru candidoza - e ok, acum are pielicica curata dovada ca unguentul a functionat. Tata e si el mai bine, e inca la Reanimare si am inteles ca il tin 7 zile, pina termina antibioticul - maninca bine, dar are momente in care vorbeste aiurea, sau nu stiu cum sa zic - de ex imi povestea ca l-a intrebat asistenta citi copii are si i-a spus ca doua fete, apoi l-a intrebat citi nepoti are de la ele si el a raspuns 5...[alcool] (cind are doar 3...) - si l-am intrebat si eu de ce i-a spus ca are 5 nepoti cind are doar 3? Mi-a spus ca asa i-a venit... Si altele de felul asta...In fine, sa vedem cum evolueaza - cel mai important insa este acum discutia cu ortopedul care va trebui sa ne spuna care este managementul pe mai departe al coxatrozei...ceea ce stim acum este ca e in stadiu avansat, i-a cuprins ambele solduri si ca este inoperabila... Saptamina asta nici nu am cum ajunge la el la spital - miercuri plec la Brasov la un training si stau pina vineri (il iau cu mine pe Tudor si trebuie s-o iau si pe soacra-mea sa ste cu el, nu de alta, dar nu pot lasa sotul cu amindoi copiii ca sigur se duce cu cercul pe cimpii....[:D]) asa ca mama si sora mea se vor ocupa de tata... Roberta - multa sanatate si tatalui tau! El de ce sufera? [flo] Lia - la tine e din ciclul "7 medici, 7 opinii" - eu zic ca odata ce dr. a zis la 1 an ca fontanela e inchisa si tu nu simti nimic la mina (totusi 1/1 se simte la mina, iti intra un deget acolo!) apoi e inchisa! Si sunt de acord cu tine in ceea ce priveste kitschulozitatile cu care sunt imbiati romanii de Sf.Valentin...asta chiar e stupid, dar ideea in sine de a sarbatori dragostea si pe cel de lina tine imi place! [flo] Blue - foarte frumoasa inimioara. sa inteleg ca Luca a facut-o pentru "valentina" de la gradinita? Kim - pai e normal, zic eu, ce se intimpla cu Luca - avem noi, adultii, teama de necunoscut si de nou, d'apoi copiii...In ceea ce il priveste pe Murphy - pai conform teoriei de care iti ziceam, eu zic ca tot gindurile voastre, prin faptul ca inca va ginditi daca ati facut o alegere buna si cum o sa fie, etc...dar o sa fie bine, o sa vedeti! Multi [pup][pup] Philip - voi cum mai sunteti? Daria - lasa ca vine si vara....[flo] Kro - pupam fata frumoasa purtatoare de ochelari!! [pup] Roxana - nasol rau cu febra laptelui...si eu am facut dar doar la Stefan, insa multa mai devreme, dupa vreo saptamina de la nastere...Sper ca Eva si-a mai revenit cu somnul... Va pup si va urez o saptamina frumoasa! Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si [bibe] Tudor Andrei (21 Mai 2008) [URL="http://community.webshots.com/user/leelooga"]Poze[/URL] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=121863"]Povestea nasterii lui Tudorel[/url] Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding John D. Rockefeller, Jr.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...