Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FECIOARE DC ( p. 10 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns
neata'....zicem [:D] noi suntem clasa I-a...de ziua mea,pe 17 am inceput scoala.... e greu la inceput,ghiozdanul greu,statul in banca greu......totul e altfel.... dar o sa ne obisnuim asa incet-incet... toti am trecut pe aici si am facut fatza...insa cand e copilul tau parca tie iti e mai greu...nu stiu cat ii e de greu copilului,dar pt parinte e f emotionant.... [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

21 septembrie Dimineata, o serie de evenimente neasteptate te impiedica sa iti respecti programul. Nu este un moment bun pentru afaceri, intrucat s-ar putea sa suferi un esec care sa te descurajeze. Iti recomandam sa iti pastrezi optimismul si sa accepti sfaturile unei rude mai in varsta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Violeta , LA MULTI ANI CU SANATATE ! Sa fii sanatoasa si fericita alturi de familia ta ! Lasa ca isi intra ei in mana pana la urma si se obisnuiesc si cu caratul ghiozdanului si cu statul in banca , nu-ti face griji , ca in final totul va fi bine . Bafta la scoala ! Noi suntem cls. a 2 a .... si primul an la camin ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anacezara,multumesc la fel si voua!!! deci ati trecut de emotii......clasa a-2-a e deja altceva [:D] noi inca suntem la capitolul "ameteala" [alcool] parca nici nu a iesit din gradinita,obisnuit ca acolo a dat tot din penar,dar am cumparat altele din banii lui de pusculitza poate se invata sa aiba grija de lucruri....i-am zis ca-i leg penarul de gat si asa nu are cum sa uita ca da lucrurile si nu le mai cere inapoi [bang] si noi suntem la semiinternat(acolo,copii mai mari i-au luat tot din penar ca l-a vazut mai fraier, ma rog el le-a dat de buna voie si astia nu le-au mai inapoiat[ups])... pupici [pup] si spor la invatat,ca voi aveti...noi inca nu,abia facem punctuletze [:D] weekend frumos, Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

22-23 septembrie Sambata, seful si colegii de serviciu iti reproseaza ca nu reusesti sa te incadrezi in programul de lucru. Nici acasa nu esti tocmai entuziast(a), spre nemultumirea familiei. Incerca sa fii mai atent(a) la problemele celor din jur! Astazi este recomandabil sa te ocupi de activitati de rutina. Duminica, desi ai multa treaba, ar fi bine sa mai reduci ritmul in care muncesti. In prima parte a zilei, esti tentat(a) sa cheltuiesti cam mult. Incerca sa fii mai prudent(a)! Faci cunostinta cu o persoana deosebita, care poate intra in viata ta sentimentala.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by anacezara
21 septembrie Dimineata, o serie de evenimente neasteptate te impiedica sa iti respecti programul. Nu este un moment bun pentru afaceri, intrucat s-ar putea sa suferi un esec care sa te descurajeze. Iti recomandam sa iti pastrezi optimismul si sa accepti sfaturile unei rude mai in varsta.
Am crezut ca o fi ceva mai interesant de ziua mea, dar nu s-a potrivit horoscopul. Oricum , nu conteaza, noi sa fim sanatosi. Altfel, ce mai fac fetele ? Vad ca ati inceput scoala, ........ [url="http://www.flickr.com/photos/10675576@N07/sets/"]Noi 2 singurei[/url] [url="http://bd.lilypie.com/xm2np1.png"]Cum creste motanica nostra[/url] [gravi]25+[fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Irlandeza,sanatate multa si tie si lui BB din burtica.... sa ai o sarcina si o nastere usoara!!! voi mai aveti ceva pana la scoala,dar acu' trece vremea [:D] [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

24 septembrie Te adaptezi cu usurinta la situatii noi si reusesti sa rezolvi unele probleme ale casei. Inspiratia si claritatea in gandire te ajuta sa le dai sugestii excelente celor care iti solicita sfaturi. Este favorizata comunicarea cu prietenii si cu membrii familiei. Saptamana 24 septembrie - 30 septembrie Luni sau marti, refuza orice implica o calatorie sau proiectele personale. Nu ai timp pentru asta deocamdata! Daca cineva insista, te poti certa cu el pe la mijlocul saptamanii din cauza unei infuzii de energie care te face sa-ti aperi interesele (si pe oamenii la care tii). De vineri, te linistesti si devii mai contemplativ(a), te cufunzi intr-o lectura sau o conversatie profunda. Duminica, problemele de serviciu se ivesc in mintea ta si trebuie sa le rezolvi in cel mai bun mod.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

25 septembrie Dimineata s-ar putea sa fii indispus(a) din cauza unor incurcaturi pe plan financiar. Iti recomandam sa iti pastrezi calmul si sa fii prudent(a), mai ales in activitatile comerciale, pentru ca risti sa comiti o ilegalitate fara sa iti dai seama. Ar fi bine sa nu iei decizii importante si sa nu semnezi documente oficiale
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...