Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FECIOARE DC ( p. 10 )


Recommended Posts

Nu mai zice nimeni nimik aici , inafara de horoscop ??? Haideti sa discutam care pe unde veti petrece Revelionul . Sa ne impartasim experiente legate de hoteluri sau alte locuri unde ati petrecut Anul NOu ( sau nu numai ) , sa schimbam impresii ... Noi , de ex. , anul acesta ne-am gandit sa mergem in HU , preturile sunt mai mici decat in RO , iar serviciile si stelele nu se compara . Ca si oras ne-am orientat la Hajduszobozslo , Gyula sau Debrecen . Ramane sa ne hotaram asupra locatiei finale ! Restul unde veti petrece Rev-ul ???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cia Ana, uau, chiar nimeni nu mai zice nimic [:(] eu am cautat cu inversunare subiectul,am crezut ca l-am 'pierdut' ca s-a sters, in fine, eu chiar intru cu constiinciozitate aici si nu in alta parte ca sa citesc..horoscopul [:)] asta cand intru pe net, din pacate mai rar ca alta data...
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana eu as povesti dar nu prea am cu cine !!! Daca se strang fetele , poate readucem subiectul la viata ! Nu mai zic nimik cele acare au nascut sau cele care sunt gravidutze ... cum se simt , cum sunt copilashii ... Eu va astept la povesti !!! " Sa poti sa ierti cand altii te inseala, sa te ridici cand altii te doboara, Sa poti pastra ce altii pot s-arunce, Sa razi chiar daca sufletul iti plance Si vesel sa ramai chiar daca..afara ninge! Aceasta este arta de-a invinge.... "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

6 noiembrie Relatiile sentimentale pot avea de suferit daca refuzi sa mergi intr-o vizita la rude. Partenerul de viata nu este de acord ca un esec in afaceri poate fi un motiv pentru a ramane acasa. Incearca sa te limitezi la activitati de rutina! Saptamana 5 noiembrie - 11 noiembrie Poti sa cumperi ceva foarte scump, dar intrebarea este: chiar ai nevoie de acest lucru? Merita pretul pe care il platesti? Este foarte probabil sa faci aceasta achizitie cu un partener si discuti numai despre asta de luni pana miercuri. Joi si vineri, cercetezi si analizezi ceva in amanunt. Cu cat ai mai multe informatii cu atat vei putea sa faci o alegere mai buna. Sambata si duminica, esti pe punctul de a-ti iesi din fire, dar esti destul de istet(eata) incat te abtii de la a face asta. " Sa poti sa ierti cand altii te inseala, sa te ridici cand altii te doboara, Sa poti pastra ce altii pot s-arunce, Sa razi chiar daca sufletul iti plance Si vesel sa ramai chiar daca..afara ninge! Aceasta este arta de-a invinge.... "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

7 noiembrie In cursul diminetii, iei o decizie in urma careia esti nevoit(a) sa iti schimbi programul. S-ar putea sa fii contactat(a) de cativa prieteni, cu care faci pregatiri pentru o petrecere. Este o zi buna pentru rezolvarea problemelor financiare, dar iti recomandam sa eviti speculatiile de orice fel. Poti sa te bazezi pe intuitie. Saptamana 5 noiembrie - 11 noiembrie Poti sa cumperi ceva foarte scump, dar intrebarea este: chiar ai nevoie de acest lucru? Merita pretul pe care il platesti? Este foarte probabil sa faci aceasta achizitie cu un partener si discuti numai despre asta de luni pana miercuri. Joi si vineri, cercetezi si analizezi ceva in amanunt. Cu cat ai mai multe informatii cu atat vei putea sa faci o alegere mai buna. Sambata si duminica, esti pe punctul de a-ti iesi din fire, dar esti destul de istet(eata) incat te abtii de la a face asta. " Sa poti sa ierti cand altii te inseala, sa te ridici cand altii te doboara, Sa poti pastra ce altii pot s-arunce, Sa razi chiar daca sufletul iti plance Si vesel sa ramai chiar daca..afara ninge! Aceasta este arta de-a invinge.... "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Anacezara, mai poti ? Ce bine ca puteti petrece Revul in afara casei..... Noi anul acesta stam cumintei acasa. Asteptam sa vina motanica pe lume. Desi ar trebui sa vina pe 3 ian.2008, cine stie ce moment isi v-a alege. Dar v-a merita. Restul fetelor ? Ce mai ziceti ? [url="http://www.flickr.com/photos/10675576@N07/sets/"]Noi 2 singurei[/url] [url="http://bd.lilypie.com/xm2np1.png"]Cum creste motanica nostra[/url] [gravi]33+ [fetita] bb PATRICIA ALEXIA [bis] AMR 7 SAPTAMANI !!! [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Irlandeza , sa stii ca nu mai pot , deja e prea mult pentru mine si serviciu si afacere , asa ca mi-am scos la vanzare afacerea . Si eu aveam termen sa nasc pe 5 ianuarie cu cea de-a 2 a fetita , dar nu am avut rabdare , aveam si teama de a nu naste de Sarbatori asa ca m-am programat si mi-a provocat nasterea pe 20 decembrie . Fata e bine , multumesc lui DD , a avut 3.270 kg , 54 cm ... ce mai ??? M Fcut epidurala si totul a fost OK . Tzin pumnii sa treaca totul rpd si usor . Te asteptam cu vesti dupa ce vei naste ! Va doresc o saptamana usoara !!! " Sa poti sa ierti cand altii te inseala, sa te ridici cand altii te doboara, Sa poti pastra ce altii pot s-arunce, Sa razi chiar daca sufletul iti plance Si vesel sa ramai chiar daca..afara ninge! Aceasta este arta de-a invinge.... "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa e , cateodata trebuie renuntat la ceva.......Bine ca sunteti sanatosi, ca restul se rezolva de la sine. Si cand v-a veni marele moment o sa te anunt.[pup] [url="http://www.flickr.com/photos/10675576@N07/sets/"]Noi 2 singurei[/url] [url="http://bd.lilypie.com/xm2np1.png"][gravi]35+ [fetita] bb PATRICIA ALEXIA [/url] [bis] AMR 30 zile !!! [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Craciun fericit !!! Sa fiti sanatoase atat voi cat si familia voastra , sa aveti parte de multa sanatate si bucurii in viata ! " Sa poti sa ierti cand altii te inseala, sa te ridici cand altii te doboara, Sa poti pastra ce altii pot s-arunce, Sa razi chiar daca sufletul iti plance Si vesel sa ramai chiar daca..afara ninge! Aceasta este arta de-a invinge.... "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Craciun fericit si linistit[pegeam][pegeam],va doresc si eu... sa aveti un an nou plin de realizari si sa fiti sanatoase ,si voi si cei dragi voua, va pup cu drag, Vio mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...