Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Condica Salajencelor [78]


Recommended Posts

salutare si de la noi[pup] amu ne-am trezit, adica alex s-o trezit ca io as mai fii dormit, da are diare , i-am dat aseara un pic de apa dintr-o sticla desfacuta de 2 zile si cred ca l-o deranjat la stomacel.In 20 de minute am schimbat 3 scutece[bang] ma duc sa fac ceva sa papam, ca mai spre seara vine cineva sa vada casa, poate am noroc si o cumpara[:I]. va doresc o duminica excelenta tuturor. dati idei la mancare ca nu stiu ce sa fac pe langa ciorba a la grec e prima data cand o fac, am gasit o reteta pe un blog si suna bine, am sa incerc si daca iese buna fac si cand vine colegu[:D] va[pup] pe toate , mai vin Mami si [url="http://www.flickr.com/photos/olimpiabota/"]Alex[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna 'mneata! Noi amu ne-am trezit. [:D] Daca suntem pasari de noapte... Ce mai faceti, ce mai ziceti? Azi o sa ne pregatim si noi de scoala, de maine ne intram iar in pita, tare bine a fost saptamana asta. A facut Andrei 3 Puzzle-uri, 2 cu 280 de piese si unul cu 200. Aseara l-o inceput pe ala de 500. Deja mami o inceput aprovizionarea, i-o mai luat 2 [:-)))] da el inca nu stie. E mai bine sa il vad ca se joaca cu ele decat sa il stiu la calculator. Am mai rarit si cu televizorul si cu calculatorul ca deja incepea sa stranga din ochi. El a mai purtat un an ochelari, amu cum da un pic caldura cum ne-om duce iar la control la Oradea. Noa, va [pup] ma duc sa ma imbrac si eu, ca ma gaseste amiaza in pimajale [:D] .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'na ziua!!! multam de cafei! bet,da la mine e inorat si sta sa ploua.adriana ce platou si role? sa ai distractie faina la chef[pk]. oti,la mine doar matei e interesat de puzzle, tudor nu a facut niciodata.nu are rabdare.ce face ALEX[olala]? olim, nu de la apa desfacuta de 2 zile a facut alex diaree.cauta cauza reala[:D].poti sa-i dai eridiarom si mancare la regim. cami, chiar vrei firma de cafea? e columbiana 100% si e in punga de un kg.hai ca minten iti trimit PM .sa ai somn usor.auzi da-i duminica de ce te trezesti asa de dimineata? mihaela, cum a fost ieri?ce ai pregatit bun? va pupez. Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am enervat o tura pe fete ca m-am pus si eu la somn si ele ba tranteau usile, ba fugeau prin casa, ba se certau ... asa ca mi-a fugit somnul, pe ele le-am pedepsit azi gata tv si computer. Bia, pana la urma a iesit colegu numai cu fetele pe platou si a ziws ca era full . Si la noi e inorat , dar inca nu ploua. Merg sa caut ceva joc pe calculator sa ma calmez un pik ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anacezara
M-am enervat o tura pe fete ca m-am pus si eu la somn si ele ba tranteau usile, ba fugeau prin casa, ba se certau ... asa ca mi-a fugit somnul, pe ele le-am pedepsit azi gata tv si computer. Bia, pana la urma a iesit colegu numai cu fetele pe platou si a ziws ca era full . Si la noi e inorat , dar inca nu ploua. Merg sa caut ceva joc pe calculator sa ma calmez un pik ...
[:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bia, Alex e happy ca e aci mami si se joaca cu el. [:D] Olimpia, si eu zic ca nu de la apa desfacuta a facut puiutul diaree. Doar si eu am o sticla desfacuta de o saptamana din care bea numa Alex, atunci io ce sa zic? Bine, eu ii fac ceai cu ea, dar in final e cam acelasi lucru. Nu conteaza de la ce o facut, important e sa ii treaca. Da-i ceva smecta daca ai sau ce o zis Bia. [pup] si sanatate. Adrianaaaaaaaaaa, te-ai calmat? [:D] Io amu am facut dots. Adica le-am dat forma si le-am pus la frigi. Mai trebuie sa le glazurez si is gata. Cu felul doi m-a salvat mami, ca mi-o adus sarmale. Asa ca .... Om iesi si noi un pic la plimbare minten, daca nu a ploua. Duminica faina va doresc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...