Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

masini de paine (nu retete)


Recommended Posts

Am mai deschis un subiect pe aceasta tema, insa a fost inchis si am fost redirectionata spre un subiect in care se discuta despre retete ce pot fi folosite la un aparat de facut paine. INSA: pe mine ma intereseaza sfaturi legate de aparat in sine, ce marca sa caut, ce caracteristici ar trebui sa aiba, chestii tehnice. De retete ma pot ocupa mai tarziu, cand voi avea si aparatul. Asadar, daca ma poate ajuta cineva cu informatii, as fi recunoscatoare, ca mai e putin si vine Mosul, si n-as vrea sa il pierd [:D] Rog moderatorii sa nu mai imi inchida si acest topic decat daca ma pot redirectiona spre altul in care sa aflu ce ma intereseaza. Eu nu am reusit sa gasesc, dar poate nu am cautat bine. Va multumesc Tisina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Noi sintem la a doua masina. Am avut o masina Alaska cam 3 ani, s-a stricat si acum avem un Moulinex. Moulinex e mult mai buna, are mai multe programe, iese piinea din cuva mai usor. Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)] Simona & Vladut (27 februarie 2005) Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro [URL="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009"]Despre Andrei[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Tisina
Am mai deschis un subiect pe aceasta tema, insa a fost inchis si am fost redirectionata spre un subiect in care se discuta despre retete ce pot fi folosite la un aparat de facut paine.
in capitolul 1 al subiectului spre care te-am redirectionat erau multe detalii tehnice despre ce tip de masina are fiecare. Roxana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o Riviera & Bar QD792A. http://www.darty.com/nav/achat/petit_electromenager/fait_maison/machine_pain/riviera_et_bar_qd792a_inox_cuve_a_riz_cereales.pl?so=1&&so=1 3 dimensiuni de paine (750/1000/1250g) Program ptr paine fara gluten Posibilitate sa retina in memorie alte programe O poti programa sa inceapa sa zicem peste 13 ore In memorie are deja 16 programe Are distribuitor automat - deci nu trebuie sa o supraveghezi sa ii pui ingredientele; Paleta se invarte de la stg la dreapta, de la dreapta la stg si de sus in jos; la final paleta se "culca" asa incat nu trebuie sa cauti paleta prin paine (asta mi s-a parut genial) Am avut 3 calitati de masini: 40€, 70€ si asta la 170€. Sincer! calitatea painii nu se compara la asta fata de celelalte! Painea nu e umeda ca la celelalte. La celelalte trebuia sa o pazesc sa o scot imediat sa nu se faca condens in cuva din cauza caldurii si sa se ude. La asta - o las si toata noaptea si e ok!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Tisina
Fetelor am ochit un Philips. Are cineva? E buna? Ce capacitate ar trebui sa caut? Tisina
Cu cat mai mare cuva cu atat mai bine! A mea e de 1300g. Nu ma opreste nimeni sa fac paine de 750g[:)]. Uita-te pe google, cauta avize ptr tipul de masina care vrei sa ti-l iei. Sa vezi daca altii sunt multumiti de ea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...