Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (83)


Recommended Posts

Salutare! Va ofer o [cafea] fierbinte, ca afara ninge asa frumos..... Gabi, ce frumos povestesti de cavalerii tai. Un [pup] lui Octavian. Imi place cum gandeste. Felicitari mami. [flo] Oana, eu stiu o singura cresa in Copou, unde nu te sfatuiesc sa-l duci. Si nepotul meu, si baietelul unei prietene, care sunt la cresa aia, sunt mai lut la spital. Am inteles ca lasa de dorit conditiile de acolo. Mergi si vezi si tu... eu spun din auzite. herra, ma intereseaza si pe mine subiectul cu atentiile de 1/8 Martie. Dana, hainutele mici, le-am tot dat. DAca gasec ceva, scriu. Carmen, multumesc pentru avertizare. [url="http://good-times.webshots.com/photo/2215989880103074785rqRxlp"] Poze din ianuarie-februarie 2009[/url] Lacramioara (08.12.1975) mamica [copil] Stefaniei Iulia (05.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Carmen, mersi de ceea ce mi-ai spus si mie imi apare mesaul asta de pe la diferite cunostinte. Am apasat acasa, dar nu s-a intamplat nimic..oare ar trebui sa vad daca nu cum,va s-a pripasit pe undeva? Aici la serv al linux...si nu stiu daca are vreo treaba una cu alta. Multumim oricum de info. Herra, Otto al meu face shotokan(nu stiu daca asa se scrie). Oana, multumim de cafea...chiar imi mai trebuie una. Pupici si o zi superba...afara ninge asa de frumos.... Gabriela si baietii [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, eu mai am hainute/papucei mici - nu foarte mici, dar sint buni si de 1 an, cred. am sa le iau intr-o zi la birou si dau de veste. e ok asa? cel mai sigur sapt viitoare - sper ca nu va fi tirziu [flo] Carmen, n-am muscat-o - mi s-a parut ca nu e stilul tau [:D] [url="http://www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag"]@[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana , eu am si un patut pliabil , folosit deja la 3 copii ,ti-l pot da si daca tu consideri ca tinara mamica l-ar putea folosi si ea il daruiesc cu cea mai mare placere. Saptamina viitoare fac o curatenie generala in dulapuri si te contactez .Am si ceva hainute de gravida , dar sper ca si mamica sa fie la fel de "inalta" ca si mine , desi daca stau bine sa ma gindesc am si ceva pantaloni trei sferturi de vara pentru ultimele luni de sarcina care sigur o sa ii vina . Am uitat sa va multumesc pentru raspunsurile legate de laboratoarele de analiza .Nu am mai rezolvat nimic pentru ca intre timp a inceput si cel mic cresa si trebuie sa ma descurc singurica cu toti trei dimineata [alcool]. GABI ,de 3 ori mama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata.. Carmen,si eu ca si Anca, si cand am mai si vazut ca vrea salvat neaparat m-am prins repejor ce trebuie sa fie. Multam de confirmare.. Dana,eu nu mai am hainute mici. La mine,tot ce ramane de Catalina,hainute,papuci,jucarii,duc imediat la cumnata sau la Valea Lupului la niste oameni mai nevoiasi cu copii. Eu am o nelamurire si tare as vrea sa ma ajutati. Catalina va merge la un festival de muzica usoara,unde i se va puncta -pe langa muzica,interpretare- si tinuta. Adica hainutele,care trebuie sa fie in ton cu varsta si cu cantecelul interpretat. Cantecelul ei este despre o fetita careia ii place tare mult sa cante ,sa danseze,si unul din versuri zice asa"uite-ma ce sic ma imbrac" Ce insemna sic(shic) pentru un copil de 7 ani? Cum imbrac sic un copil de 7 ani? Ce fel de hainute,hainute pe care ,bineinteles sa le gasesc prin magazine... Idei ceva? In alta ordine de idei,am facut in wk-end doua torturi...cine vrea sa le vada le-am pus [url="http://home-and-garden.webshots.com/album/556517629LrVIMk"]aici[/url] unul ptr un nepot de 19 ani si unul ptr mama. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adi, de cand n-am mai intrat la torturile tale... mi-a lasat gura apa instant. Sunt unul mai frumos ca altul, iar cutia cu trandafiri le depaseste pe toate... Cat despre tinuta chic, trebuie sa te uiti pe net si pe la emisiunile cu copii, cred. Eu as imbraca-o in colanti si cu ceva intre bluza si rochie, deci o bluza mai lunguta, cu ceva brizbrizuri la poale, sau cu o curea lata pe solduri, parul intr-o coada cocotzata in varful capului, cu cateva suvite rebele, eventual ochelari de soare, dar nu pe ochi, ci pe cap, cateva bratari de copii... zic prostii? E posibil sa fiu demodata [:I] Va multumesc tuturor ca raspundeti mesajului despre hainute. Uite ca la haine de gravida nu m-am gandit, dar e o idee foarte buna. Fata e subtirica, nu imi dau seama acum exact ce inaltime are, dar poate pana diseara aflu, intreb pe cineva care o stie mai bine ca mine. Gabi, mai e cineva care ii ofera un patut,de lemn, ma interesez daca il luam pe cel de la tine. Am mai gasit si eu o geaca de iarma, cam pentru 2 ani, in dulap la Ruxi. Si stiu sigur ca mai aveam un port-bebe, dar nu il gasesc... poate l-am dat si nu imi aduc aminte cui? Anca, si papuceii sunt grozavi, multumim! Carmen, nu trebuie sa faceti eforturi materiale, doar daca aveti in casa lucrusoare care va prisosesc, multumim mult. Ioana, nu am primit inca PM de la tine, mai incearca odata, te rog. Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adi, mie [url="http://www.next.co.uk/shot.asp?extra=sch&b=X43&p=662&s=7&n=Children&pid=436-449&exclude=00OF00%7c00O00"]asta[/url] si [url="http://www.next.co.uk/shot.asp?extra=sch&b=X43&p=654&s=9&n=Children&pid=434-644&exclude=00OF00%7c00O00"]asta[/url] mi se par chic pentru fetite de 6-7 ani. stiu ca next nu exista in Iasi, insa nu stiam sa explic hainute frumoase(mai ales pentru fete) am vazut la zara - usor flower-power si copilaresti/sport in acelasi timp - dar desigur, asta e gustul meu. oricum sa ne arati rezultatul [pup] [url="http://www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag"]@[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la Zara aveam si multe produse cu reducere 50%, duminica trecuta cel putin. cunosc si persoane adulte care poarta 34 si isi mai iau sandalute de acolo [:)][:I]
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...