Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (83)


Recommended Posts

Nu costa nimic sa devii PFA? Mare minune in lumea asta plina de taxe de tot felul, una mai ciudata ca alta...[alcool] Ma fac si eu PFA daca tot nu costa nik, da' ziceti-mi si mie la ce-i bun. Adica ce avantaje are fata de SRL, ca de-asta am si sunt satula de ea...[:D] Fetele care vor sa imi dea cate ceva pentru Roxi, fata insarcinata de care v-am povestit, credeti ca ne putem intalni sambata (maine)in Parcul Copou, pe langa teiul lui Eminescu? Cine poate si a avut timp sa gaseasca lucrusoarele, desigur... Noi vrem sa mergem la o saniuta pe dambul din parc, ca am mai fost si ne-a placut. Eventual aduc si o sticla de vin fiert, fierbinte, cu zahar si scortisoara si cat se joaca copiii ne mai incalzim si noi, la un paharel, jumate cu vin, jumate cu vorba... ce ziceti? Va multumesc mult, in numele ei pentru acest ajutor, mai mult decat bine-venit. Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, am nevoie de o informatie. Cat se da la o asistenta care vine acasa sa puna perfuzii? Stiu ca ai dat tu adresa unei doamne, dar a vorbit doctorita cu o asistenta si precis nu va spune nimic, chiar daca o intreb. Deci daca aveti macar un reper ca ma orientez eu apoi. Va pup. Calin a prins cred ca o enteroviroza, cu voma multa, scaun apos si stari de somnolenta. I-a pus la spital perfuzii cu antibiotic si tre sa mai faca pana duminica. Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor! aveti un spor la scris mama mama![:D]eu daca nu am mai intrat mi-am pierdut din antrenament ,nu mai zic ca m-am minunat cand am vazut ca sunteti la "episodul"83[:D] Oana(Ghinetz) felicitari!acum cred ca esti extraordinara de fericita si implinita cand ai 2 printi( cand am intrat pe forum ultima oara avei numai un printisor[:D]).sa-ti traiasca ,sa fie sanatosi si sa va aduca numai bucurii.Fabian e mare,s-a lungit si numai lupte si batai are in cap[bang]nu stiu daca si ai vostri sunt asa dar...al meu m-a inebunit.in rest e sanatos si sorticar.dar si Stefan trebuie sa fie mare .pai te miri de Fabian ?ca si Stefan la anul(2010) merge la scoala nu? dupa cum v-am zis sunt terorizata de scoala asta, acum nu stiu cum sa fac cum s-o intorc, cred ca pana la urma ramane la Scoala 15(stefan Barsanescu) e un pic mai departe dar asta-i treaba .am inteles ca totusi e mai buna ca scoala Carmen Sylva.ca invatatoarea Stanciu Doina poate ati auzit voi ceva si ma mai incurajati[q]nu ca nu-mi place chiar mi-a facut o parere buna la prima vedere dar daca nu stiu nimic altceva ...nu prea ma linistesc. poate ma credeti sarita putin(nu ca n-as fi)dar mi se pare foarte ,foarte important invatatorul si cum nimeni nu mi-a recomandat pe un invatator anume sau o scoala anume eu ma simpt ca sunt legata la ochi si la maini si tre sa aleg ceva de care depinde viitorul copilului meu. v-am innebunit destul asa ca va las. tre sa fug sa cumpar un cadou pt un coleg de-a lui Fabian ca in seara asta are petrecere. poate am timp in week-end sa citesc ce ati mai scris ca am luat asa in mare acum si poate reusesc sa ma reintegrez in grupul vostru. va pup si va doresc o zi minunata. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lacrafab/my_photos"]poze cu Fabian[/url] Lacramioara ,mami de Fabian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu dau 5 lei la asistenta ca ii face lui Fabian injectie, ma duc infiecare marti la spital sa-i fac moldamin.cred ca e destul 10 lei daca vine acasa. multa sanatat lui Calin[pup] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lacrafab/my_photos"]poze cu Fabian[/url] Lacramioara ,mami de Fabian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lacra, eu as opta pentru unul din sotii Dragnea. Nu o cunosc personal pe d-na Stanciu. Sotul mi-a fost profesor. Dar de ea nu stiu nimic. Danna si zici ca ne ispitesti cu vin fiert? Cu scortisoara? Ai stabilit si ora? Uite, va pun niste poze cu noi...ca poate va era dor. [url="http://good-times.webshots.com/photo/2705261660074881809XMkPZN"]De aici[/url] Iar [url="http://good-times.webshots.com/photo/2278620300074881809kTqzaG"]aici[/url] ce am gatit bun azi. Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [bonjovi] (11.03.2003) si Victor [copil] (12.07.2007) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=127657"]Sonia are nevoie urgenta de noi[/url] "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uite ca am deschis iar calculatorul inainte sa plec ca m-am luat cu palavrageala si am uitat sa va intreb ce era mai important:ce Dumnezeu se mai duce pe la invatatoare ?ca luni ma duc cu Fabian sa-l vada si nu pot sa ma duc cu mana goala.inafara de flori,o cutie de bomboane,un pachet de cafea ce mai trebuie?sau mai trebuie ceva?poate stiti voi si ma sfatuiti ca nu vreau sa ma fac de rusine .acu vreo 2 ani am auzit pe cineva ca a dus un tablou[bang]da eu tablou n-am de unde[:D](bine era si o scoala mai cu renume). v-am pupat [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lacrafab/my_photos"]poze cu Fabian[/url] Lacramioara ,mami de Fabian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si pentru ca nici eu nu am plecat...Lacra eu nu as duce mai mult de un buchet de flori. Hai si o cioclata, daca vrei. dar altceva? Pentru ce??? Ca nici nu a inceput scoala...Ce ii mai duci cand va fi elev atunci? (na, zic si eu, nu dati cu paru') Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [bonjovi] (11.03.2003) si Victor [copil] (12.07.2007) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=127657"]Sonia are nevoie urgenta de noi[/url] "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari! am revenit dupa o vacantza buuuunaaaa![olala] am vazut ca vorbeati de hainute de fetite motate....in ultima vreme am mai mers pe la magazinul "de fabrica" al Irinei schrotter si i-am luat Deei citeva hainute destul de frumusele si acceptabile ca si pret, nu numai de oras, dar si pijamalute pentru gradi (250mii), colanti cu 150mii...mi se pare ok. Am mai auzit de dr. Niculescu Alexandru ca ar fi bun medic dermatolog...are undeva prin pacurari cabinet particular....mai multe nu stiu, asta-i doar din auzite....eu am mers tot la dr. Branisteanu cu fata cind avea doar citeva luni, ca avea pielicica foarte uscata si am fost foarte multumita de D-na dr....intr-adevar o doamna[flo] Prajiturele gen "de casa" mai luam de la cofetaria din Galata....sunt bune-bune si proaspete...cam 250mii kilu [cool] ...asta daca nu vrei sa treci pe la select unde-s buuuuneeee de mori...insa nu stiu cam cit e kilogramul ca eu nu ajung pe-acolo, sotul meu e insarcinat cu prajitureala [:D] pupici tuturor! ionitza PS cum pun si eu foto ca un link sub mesaj? [:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...