Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (83)


Recommended Posts

Unde e magazinul respectiv? Lincul il ascunzi asa [ url = " aici dai paste la link " ] aici scrii cum vrei sa-l denumesti [ / url ] si toate astea fara pauza intre ele,eu am pus ca sa vezi cum se scrie.. Sau nu asta intrebai?!? Ca sa pui foto intr-un link trebuie sa le pui intai intr-un cont pe yahoo sau pe webshot.. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ma bag si eu in discutia cu scoala si clasa I, desi Ruxi abia in 2011 va incepe (cel putin asa zic acum, dar e posibil sa fie si 2010, ca va avea 6 ani impliniti din vara)... eu cred ca oricat ne-am stradui sa alegem totul, scoala cea mai buna, clasa cea mai cea si invatatoarea cea mai recomandata, pana la urma tot chestie de noroc este, in sensul ca nu avem de unde sa stim cum se va incadra copilul in acest ansamblu pe care il pregatim noi cu atata grija... Sper sa nu aruncati cu rosii, eu vorbesc doar din experienta personala si e numai parerea mea, fireste. Cu Magda de exemplu. Noi lociam in Bucuresti si peste vara ni s-a pus pata sa ne intoarcem la Iasi. Si ne-am intors. Scoala am ales-o repede, am avut noroc sa fie una buna si aproape de casa, dar cu invatatoarea... nu prea am avut de ales, in sensul ca era deja sfarsitul verii, toate inscririle facute, clasele formate si in plus NU cunosteam invatatorii, nu avusesem timp sa ne alegem unul/una... Si asa eram speriati ca poate nu ne primeste copilul, ca poate e prea aglomerat, etc. Deci nu am ales invatatoarea, am mers la doamna pe care a trecut-o secretara pe fisa copilului si uite ca am avut noroc, Magda s-a inteles foarte bine cu ea. Iar sora mea a cautat din timp totul, scoala, clasa, invatatoare, s-a zbatut si a cotizat din greu, dar nu este deloc multumita... legatura dintre copil si invatatoare nu s-a realizat... ma refer la puntea aceea care il apropie pe copil de dascal, sentimentul ca Doamna e un fel de Mama... In fine, ideea era sa o incurajez pe Lacri, sa nu se mai agite chiar asa... sper sa nu obtin vreun efect exact pe dos...[:D] Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mercik Adriana! da, asta vroiam sa zic cu fotografiile, doar ca nu am inteles f bine, dar o sa incerc. Magazinul e chiar inainte de carrefour, la semafor, e o bucatica din fabrica de mobila, il vezi pentru ca sunt peretii imbracati in ceva textil, parca, cu desene de copii. Oricum, sunt si pentru noi mamicile ceva hainute la etaj [:D] preturi ok, si aici. Aaaa! si eu o sa merg cu fata sa o vada viitoarea invatatoare, dar intentionam sa merg cu o cutiuta de bomboane si o cafeluta, ceva...si flori, bineinteles [flo]. si apropos de asta, la prima intalnire cu invatatoarea sa merg si cu copila? sau ea mai tarziu? adriana, am mai citit odata mesajul si m-am prins! mercik mult! [bang] Ionitza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca, Ramonika, multumesc mult de raspunsuri [flo][flo] Lacra ce mare e si Fabian, mai ieri ne vazusem in parc si era cu bibseronul cu suc dupa el.... Chiar, cand mai punem de o intalneala? Acu asa de 8 martie, pt noi mamici? Ce ziceti, sa fie pe 7...sa sarbatorim 3 zile si 3 nopti. Pupici si o dupa amiaza placuta, iar incepand de maine wk-end placut...poate se mentine zapada sa facem un om de zapada....sau o saniuta, ar fi superb. Gabriela si baietii[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui buli
Dana, nici intr-un caz nu pot ajunge in parc. lucrez in we. lasa-mi un nr de tel pe Pm si te sun eu sapt viitoare, ok? [pup] [url="http://www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag"]@[/url]
OK, uite nr de tel, valabil pt toata lumea: 0726312704 Multumesc [flo] Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ghinetz Iar [url="http://good-times.webshots.com/photo/2278620300074881809kTqzaG"]aici[/url] ce am gatit bun azi.
Cu ce-s umplute corabioarele alea?Ca tare bine arata...
[flo] [url="http://paul-mihaita.blogspot.com/"]Vreau sa nu mai fiu diferit[/url]

[url="http://dulciurifeldefel.blogspot.com/"][yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...[/url]
Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...