Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (83)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare! Gabi, multumesc de cafeluta, chiar am nevoie, ca m-a trezit Gaza de la 3 ca tusea.... singurul remediu a fost o lingurita de miere. Cu altceva n-a mers. DidiAlex, multumesc de invitatie.Cred ca o sa merg si eu. [url="http://good-times.webshots.com/photo/2215989880103074785rqRxlp"] Poze din ianuarie-februarie 2009[/url] Lacramioara (08.12.1975) mamica [copil] Stefaniei Iulia (05.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adi, ce s-a intamplat? Eu nu am, dar stiu ca se gaseste de cumparat si nu e grozav de scump. Daca chiar ai probleme, e bine sa il ai in casa. Sanatate multa! Acvi, ce mai face fetita nou-nascuta care trebuia sa primeasca ieri sange? Sper ca e totul in regula, da? Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Duminica am ajuns la urgente. Am avut ameteli cu greata si varsaturi,da ameteli de nu mai aveam nici putere sa-mi ridic o mana de pe pat. La urgente,mi-au gasit tensiunea 16 cu 8,mi-au spus ca musai sa iau tratament ptr tensiune. Medicul de familie mi-a spus ca nu-mi da tratament daca nu stie ce fel de tensiune,ca ar trebui s-o urmaresc o saptamana,stiu ca sant de cumparat insa ,se pare ca trebuie voi avea nevoie de bani sa-mi fac un RMN,si e vre-o 11 milioane,ieri am mai dat 1 pe pastile,asa ca nu prea am chef sa-mi iau tensiometru acum,daca nu e nevoie. Ma gandeam ca sa imprumut unul ptr o saptamana,si ,daca e nevoie apoi sa-mi cumpar,imi cumpar,daca nu ,nu. Sau nu acum.. Dar stii cumva si la ce pret pot gasi?Eu pe internet n-am vazut sub suta de euro. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana si eu de vineri ametesc in draci si nu stiu de la ce... Mie mi s-a spus ca de la alimentatie, de fapt de la ceva ce lipseste din alimentatie - nu tin propriu zis o cura de slabire, doar ca nu mai mananc seara decat fructe sau iaurt - si cica asa avea nivelul fierului f scazut in sange. De asta. Ce e drept am tensiunea relativ ok... si de ametit ametesc indeiferent daca stau intinsa sau in picioare. Asta e, batraneturile. Am un tensiometru electronic pe acasa, daca te rog sa imi dai un bip deseara sa imi amintesti? il si caut daca vrei si ti-l aduc. Trebuie sa ii schimbi des bateriile ca are un obiei prost si consuma la greu... dar e bun, asa e modelul asta. In rest? sanatate multa si numai bine. Acvi ce mai stii de fetita? Oana, scuze, nu stiu cand ai plecat ieri... ai disparut pur si simplu... Sotii Dragnea sunt la sc 15? Sau am inteles eu gresit? Lacramioara, bine ai revenit... "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adi multa sanatate. Sper sa se rezolve totul cu bine. Au si parintii mei tensiometru, daca vrei il rapesc de la ei pt o sapt. Desi uite, s-a oferit si carmen si daca ea nu-l foloseste. Oricum da un semn Carmen mii de scuze ca am disparut asa, in ceata, exact ca magarul. Dar era si Victor in masina si deja facea scandal. Am iesit ca daduse sotul bip sa ma grabesc si...dusa am fost. L-am luat si pe stefan primul de la petrecere. Mama!!! Ce era acolo!!! Urlau cu totii, ah, ce nevoie era de fluierul doamnei educatoare [:-)))] Sotii Dragnea nu sunt la 15, sunt la Carmen Sylva. Joi merg si eu la Sc 11 sa vad ce si cum e si pe acolo. Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [bonjovi] (11.03.2003) si Victor [copil] (12.07.2007) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=127657"]Sonia are nevoie urgenta de noi[/url] "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...