Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Darius Andrei - un ingeras senin al cerului (5)


maitreyi

Recommended Posts

camy ba te luam in seama! ce s-a intamplat? descarca-te [grup] cu un preot ai reusit sa vorbesti? ------- [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=16"]ALEXANDRA IN CONCURS - MAY1 + MAY2 [flo][/url] ------- Ana-Maria [mamica] de [copil]iepuras coconas ------- Cine-ti saruta genele-n somn ? Si cine-i acolo cand ingerii dorm ? Toate zanele bune sa te ocroteasca... Toate florile campului sa te infloreasca... [olala] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124063"]Minunea de la Doamne-Doamne[/url] 17.06.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 188
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

...azi-noapte am visat ca mergeam cu elicopterul...il duceam pe Darius de la un spital la altul...incercam sa-l facem bine...era multa lume care ma compatimea...multe sosoteli...apoi am visat ca eram la bunica mea acasa la Arges...si eram in camera...acolo era si mama mea si bunica si spuneau asa "o sa-i spunem lui Cami ce a zis Darius...ca o sa aibe mereu grija de ea, ca o sa-i fie aproape"...atunci am stiut ca a murit ingerasul meu...in somn am inceput sa plang in hohote...m-a trezit Cristi...mereu retraiesc momentul cand aflu ca Darius a murit...totul e atat de real...sufar atat de mult...m-am trezit si am plans...m-am uitat la ceas 1:21 ..de dimineata pana sa ma trezesc am visat ca eram pe o plaja...der era foarte innorat, urat...parca statea sa vina o furtuna...pe jos era ca o mocirla...incercam sa intru in casa...si parca nu puteam... ...la un moment dat am intrat in casa...si in casa...langa usa...pe jos era catelusa mea Joy (cea care mi-au furat-o)....era murdara, si ranita...am luat-o in brate...si parca era Darius....era si el ranit..... nu inteleg de ce asemenea vise...ce mai urmeaza sa se mai intample????..ceva rau oricum...niciodata nu am avut vreun vis nesemnificativ! Din pacate toate merg foarte rau! Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei [ruga] n: 15.07.2008 d: 16.08.2008 [url="http://community.webshots.com/album/566431201pbntlL"]ingerasul Darius-Andrei[/url] acum sper la o minune [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of Camy! nu cred ca neaparat visele tale trebuie sa prevesteasca ceva rau, eu cred ca visezi toate astea pt ca esti suparata si subconstientu....isi face treaba! la cata amaraciune e in sufletul tau.......e cam greu sa visezi ceva frumos. eu cred ca ar trebui sa apelezi la ajutor, poate o medicatie care sa te ajute putin sa treci peste hopul asta! chiar nu cred ca poti trece singura prin asta! eu am trecut prin asta cu mama........cazuse in depresie rau de tot. am convins-o sa maearga la dr. a luat ceva tratament care aajutat-o enorm.......te poop si ma gandesc mereu la tine![flo] "cand iti ajung banii de la o leafa la alta.....s-a dus caimacu' vietii!!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CAMY, te rog mult nu gandi asa, nu inseamna ca se va mai intampla si altceva rau... Eu cred ca visele reflecta f. mult starea noastra de spirit si gandurile noastre (chiar si inconstiente) din timpul zilei. Tu ai o stare de spirit proasta, e de inteles, prin cate necazuri ai trecut si treci si probabil asta se reflecta si in visele si cosmarurile tale. Nu cred ca neaparat prevestesc ceva rau, incearca sa nu gandesti asa. Daca vrei descarca-te aici cand ti-e greu, poate atunci nu te vor apasa asa tare toate, daca tii numai in tine vezi ca rabufneste totul in somn, cand nu suntem stapani pe noi. Nu spune sa nu te bagam in seama, atata lume se gandeste si se roaga pentru tine si vrea sa-ti fie alaturi, chiar daca de multe ori e greu sa spui cuvintele potrivite, pentru ca unele dureri sunt prea mari pentru a exista cuvinte sa le consoleze, insa cred ca face bine sa te descarci. [flo] Monica, mami de [bb] Luca 17.07.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camy iubita, nu ti-au facut putin mai bine cartile despre Matei? Trebuie sa fii puternica in continuare, nu avem ce sa facem, asa e viata, cu bune si cu rele, DD ne indruma insa pasii inainte, nu avem voie sa cedam. Ai mai avut momente foarte proaste, toti avem. Dar trebuie sa mergem inainte![pup][flo] Martie & Bebica [bb] & maimuta Sara[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camy, am citit si dincolo, ce i-ai scris lui Alex.

Tare incercata ai mai fost tu [:(]. Nu stiu cine ar fi putut sa duca atatea necazuri. Asta arata ca tu esti foarte puternica, chiar daca acum te simti doborata vei gasi de undeva putere sa te ridici. Ai indurat atatea si sunt sigura ca o sa vina si la tine vremea bucuriei.

Nu te lasa doborata, il ai pe Cristi si amandoi veti razbi in viata. Si el are nevoie de tine, sa luati putere unul de la celalalt, sa va sprijiniti unul pe altul, il aveti si pe Darius, care va vegheaza si vei vedea ca intr-o zi va rasari soarele si pe strada ta.

 

Iti doresc multa putere si te imbratisez strans [grup]

 

noi suntem aici cu poze noi si filmulete

Mamica de David Iulian (07.01.2005) si Mara Teodora (12.07.2007)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...